Bölge Müdürlüklerimiz

ANKARA MERKEZ

1987 yılında yazar kasa ve terazi satışı ile Ankara’da sektöre adımını atan ERAY, Ankara Merkez’de IBM POS sistemleri; yeni nesil barkodlu ve barkodsuz yazarkasalar; METTLER TOLEDO, barkodlu ve barkodsuz elektronik terazileri, TOSHIBA, PSC, SCANTECH, DATALOGIC barkod okuyucu ve yazıcıları, MİKRO Ticari ve Muhasebe programları, Cafe / Restaurant / Fast-Food Lokanta ve Otomasyon Sistemleri ile hizmet sunmaktadır. Satış-kurulum ve teknik desteği bir merkezden yürütmekte olan ERAY, anahtar teslim çözümleriyle hizmete devam etmektedir.

CEBECİ MAĞAZA

Eray Teknoloji 1996 yılında Cebeci’deki yerine taşınarak Türkiye’nin ilk yazar kasa-terazi mağazasını, 1998 yılında ise yine bir ilki gerçekleştirerek barkod center showroom’unu açtı.1996 yılından beri Eray Teknoloji merkez binası olarak hizmet veren Cebeci mağazası 2011 yılından itibaren şube olarak hizmet vermektedir.

İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

İstanbul Kadıköy Bölge Müdürlüğümüz 1998 yılında hizmete açılmıştır. 2004 yılı itibari ile Showroom olarak Yazarkasa ,Terazi ,Barkod Otomasyon Sistemleri , Mikro Ticari ve Muhasebe Programları konusunda satış ve satış sonrası teknik destek hizmetleri vermeye devam etmektedir.

İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir Bölge Müdürlüğümüz 2001 yılında İzmir’de hizmete açılmıştır. 2004 yılı itibari ile Showroom olarak Yazarkasa,Terazi, Barkod Otomasyon Sistemleri, Mikro Ticari ve Muhasebe Programları konusunda tüm Ege Bölgesine satış ve satış sonrası teknik destek hizmetleri vermeye devam etmektedir.