Eray Teknoloji, Market-Ek Fuarı’nda

Eray Teknoloji, 28-30 Eylül günleri arasında Congresium Ankara’da yapılacak olan Market-Ek Market ve Mağaza Ekipmanları Fuarı’nda yerini alıyor

marketekEray Teknoloji AŞ, 28-30 Eylül günleri arasında Congresium Ankara ATO Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Market-Ek Market ve Mağaza Ekipmanları Fuarı’na katılıyor. Türkiye Perakendeciler Federasyonu işbirliği ile gerçekleşecek olan fuar, sektörün önde gelen markalarını tek çatı altında bir araya getirecek.

Türkiye’den toplam 75 firma, 5 bin metrekare alanda en yeni ürünlerini sergileyecek. Fuarda, market ve mağaza teşhir rafları, market arabaları, soğutma sistemleri, yazar kasa, POS ödeme sistemleri, alışveriş arabaları, taşıma ve istifleme makinaları, etiketleme ve barkod sistemleri ölçü, tartı sistemleri gibi birçok ürün yer alacak. Ekonomi Bakanlığı’nın Yurt Dışı Alım Heyeti Programı’na dahil olan bu fuarda ayrıca birçok ilke imza atılacak.

Üç gün boyunca 10.00 -18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek fuarda Eray Teknoloji AŞ, EFT POS yeni nesil yazar kasa, terazi, market, mağaza, restoran otomasyon sistem ve yazılımı, termal yazıcı, dokunmatik POS terminali, yeni nesil ÖKC, ticari ve muhasebe paket yazılımları gibi ürünlerini standında katılımcılarla buluşturacak.