Eray Teknoloji, Market Ekipmanları Konferansı’ndaydı

Eray Teknoloji, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da gerçekleştirilen Market Ekipmanları Konferansı’nda, Türkiye’nin farklı bölgelerinden perakende yöneticileriyle bir araya geldi

Eray_MarketEkipmanlariKonferansiEray Teknoloji AŞ, Ortakalan tarafından geçtiğimiz günlerde WOW Convention Center’da gerçekleştirilen Market Ekipmanları ve Teknolojileri Konferansı’na katıldı. Ulusal ölçekte ikinci kez yapılan ve perakendeci ile ekipman üreticilerinin sürekli ve düzenli bir işbirliği içinde olmasını amaçlayan konferansta gün boyunca perakendenin en önemli yapıtaşı olan ekipman ve teknoloji konusunda gelişen uygulamalar ele alındı, sektörün gelecek vizyonuna ışık tutacak yeni global trendler sunuldu.

Organizasyonun destek sponsorlarından biri olan Eray Teknoloji, “Teknik Kadro Buluşuyor” sloganıyla gerçekleştirilen Market Ekipmanları Konferansı’nın fuar alanındaki standında katılımcılarla buluştu. Eray, katılımcılarına dünyanın en büyük ve kaliteli terazi markası olan Mettler Toledo barkodlu elektronik terazilerinden bPlus T2, bCom T2 ve bPro U2’yu tanıttı. Firma yetkilileri, sektörün dinamiklerini ve nabzını tutmak adına verimli bir ortam sağlandığını, etkileşim halinde oldukları tüm markalarla bir araya gelme fırsatı bulduklarını ve özellikle marketlerin bilgi işlem sorumlularının Mettler Toledo bPlus modeline oldukça ilgi gösterdiklerini anlattı.

Eray Teknoloji’nin ürünleri arasında ayrıca seyyar ve masaüstü EFT POS yeni nesil yazar kasalar (ÖKC), market, mağaza, restoran otomasyon sistem ve yazılımları, termal yazıcılar, dokunmatik POS terminalleri, yeni nesil ÖKC’ler, ticari ve muhasebe paket yazılımları da yer alıyor.