TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
eray.com.tr > AKADEMİ > Yazar kasa > İngenico yazar kasa almanızı gerekli kılan 4 neden!
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
İngenico yazar kasa almanızı gerekli kılan 4 neden!

İngenico yazar kasa almanızı gerekli kılan 4 neden!

Piyasada belki de en çok karşılaştığınız yazar kasa pos cihazlarından biridir, ingenico yazar kasa. Şık tasarımı, kulanım kolaylığı ve daha pek çok neden sizi bu cihaza yöneltiyor.

Bir yazar kasa pos cihazı alırken elbette düşündüğünüz bazı nedenler var. Tabii ki, nihai bir karar vermeden önce maliyet, kullanım kolaylığı ve müşteri deneyimi gibi faktörleri dikkate alıyorsunuz. e düşünmeniz gerekir. Bu kararı kolaylaştırmak için, bu gönderi bir POS sisteminin veya bir yazar kasanın işletmeniz için en uygun olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacak bu hususları ayrıntılı olarak özetleyecektir. Biz de sizler için 4 nedene odaklandık ve neden ingenico yazar kasa sorusunun cevabını aradık.

Neden ingenico yazar kasa alınmalı?

İngenico yazar kasa almanızı gerekli kılan 4 neden!

Sırasıyla nedenlerine yer verirsek maliyetler, teknoloji, kullanım kolaylığı ve müşteri deneyimi gibi nedenlere yer verebiliriz.

Ingenico yazarkasa POS z raporu nasıl alınır?

Z raporu alabilmek için ilk olarak satış ekranında F tuşuna basınız. YAZARKASAPOS RAPORLARI menüsüne giriş yapınız. Yönetici şifresi (default 0 0 0 0) ile giriş yapınız. Giriş yapılarak rapor alınır.

Ingenico POS cihazı nasıl açılır?

Açma/Kapatma işlemi nasıl yapılır?
Terminal kapalıyken yeşil giriş tuşuna basılarak açılır. Kapatmak için sarı (Silme) tuşa basılır ve “Cihaz Kapatılacak?” sorusuna karşılık giriş tuşuna basılarak kapatılması sağlanır.

1. Maliyetler

Tüm iş kararlarında olduğu gibi, yatırımınızın değeri de başlangıç ​​maliyetinden daha önemlidir. Bununla birlikte, yeni başlıyorsanız, modern POS sistemlerinin maliyeti, uzun vadeli değer daha iyi olsa bile engelleyici olabilir.

2. Teknoloji

Basitçe söylemek gerekirse, yazarkasa ile oldukça düşük teknolojili bir ekipmanla çalışıyorsunuz. Yazarkasa size nakit ve makbuzları saklamak için bir yer sağlayacaktır. Ayrıca, temel satış ve gün sonu raporları sağlayacak. Ayrıca barkod tarayıcılar, kredi ve banka kartı okuyucuları gibi diğer donanımları ayrıca satın almanız gerekebilir.

3. Kullanım Kolaylığı

Geleneksel bir yazarkasa – özellik eksikliği nedeniyle – kullanımı bir POS sisteminden daha kolay değildir. Alternatif olarak, bir POS sisteminin gücünden tam olarak yararlanmak için, yazılımı tanımaya ve iş akışlarını ayarlamaya biraz zaman ayırmanız gerekir. Buna ek olarak, geleneksel POS ile, rahatsız edici olsa da, yazılımı düzenli olarak güncellemelisiniz.

İngenico yazar kasa almanızı gerekli kılan 4 neden!
4. Müşteri Deneyimi

Mağazada alış veriş yapan kişiler özellikle uzun kuyruklardan şikâyetçi. İngenico yazar kasa hızıyla bu şikayetleri azaltıyor. Siz de böylelikle işletmenize hız katıyor ve rahat ediyorsunuz.

İngenico yazar kasa almanızı gerekli kılan 4 neden!

Alacağını cihazın son olarak servis ağı da önemli olduğu için herhangi bir arıza durumunda cihazın bakımı ve onarımı için hız son derece önemli bir faktör. Burada yapabileceğiniz en güzel şey iyi bir cihaz seçimi yapmak. Siz de ingenico yazar kasanın avantajlı dünyasıyla muhakkak tanışın. Pişman olmayacaksınız.

Mağaza / Online Alışveriş