TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
eray.com.tr > AKADEMİ > Otomasyon > İşletmesini zirveye taşıyanlar Adisyon programı seçimini nasıl yaptı?
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
İşletmesini zirveye taşıyanlar Adisyon programı seçimini nasıl yaptı?

İşletmesini zirveye taşıyanlar Adisyon programı seçimini nasıl yaptı?

Bu yazımızda adisyon programı ile ilgili bilgiler vereceğiz. Bir cafenin ya da restoranın olmazsa olmazlarından biri olan adisyon programı kısaca daha az iş gücü ile daha fazla iş yapılmasının sağlanmasına yardımcı oluyor.

Adisyon programı hem verimliliği hem de karlılığı artırarak, işletmenin hızını ve servis kalitesini güçlendirmeye de yardımcı oluyor. Kötü niyetli girişimleri engelleyen adisyon programı sayesinde veriler ile doğru, güvenilir, hızlı rapor ve analizler sunmak mümkün hale geliyor.

Gelin şimdi hep birlikte bir adisyon programının bizlere sunduğu detaylara başlıklar halinde bir göz atalım.

Adisyon programı nedir?

İşletmesini zirveye taşıyanlar Adisyon programı seçimini nasıl yaptı?

Bir restoran veya cafe işletiyorsanız, rakiplerinizin önüne geçmek için bir adisyon programı uygulamak şart mı? POS sistemindeki en son güncellemeler, restoranın ve cafenin müşterileri elde tutmasına, müşteri verilerini korumasına ve satışları artırmasına yardımcı olur. Ancak restoran ve cafenin çoğu, maliyet, bilgi eksikliği ve çok daha fazlası gibi birçok nedenden dolayı böyle bir yazılımı kullanmayı atlıyor. Peki ya donanım için herhangi bir ödeme yapmadan adisyon yazılımını kullanabilseydiniz?

Adisyon programı avantajları nedir?

Adisyon sistemi isletmelere önemli anlamda avantajlar saglar. Bu sistemler sayesinde rahatlikla mutfaginizdan çikan siparislerin takibini yapabilirsiniz. Müsteriye gitmeyen siparisin takibini, gecikme süresini görebilirsiniz. Ayrica bu sistem sayesinde ne çok tercih edilen ürünü de kolaylikla görebilirsiniz. Kafe içerisinde kaç masanin oldugunu, gün içerisinde kaç kisinin kafeye geldigini de görerek rahatlikla kar oranlarinizi hesaplayabilirsiniz. Sizin için en iyi ve ideal adisyon programi sayesinde kolaylikla kafe içerisindeki siparis düzenini saglayabilirsiniz. Bunun yani sira tek bir merkezden yönetiliyor olusu ile de sizlere bir düzen ve kolaylik saglayan bu sistemi isterseniz akilli telefonlariniza yükleterek de kullanabilir, siparis takibini istediginiz yerden rahatlikla yapabilirsiniz. Adisyon sistemi eski sistem siparis alma sistemlerine göre çok daha düzenli ve pratik bir sekilde siparis ile ilgilenmenizi saglar.

İşletmesini zirveye taşıyanlar Adisyon programı seçimini nasıl yaptı?

Adisyon programı özelleştirilmiş menü öğeleri, bölünmüş kontroller ve oturma siparişlerinden noktadan mutfağa kadar her şeyi işlemede etkilidir. Bu, restoranın daha hızlı hizmet sunmasına yardımcı olur, böylece tam müşteri memnuniyeti sağlar ve böylece restoran yatırım getirinizi artırır.

Adisyon programı, restoran yöneticisi ve personeline kompakt, esnek ve güçlü bir çözüm sunan tablet tabanlı sistemlerdir. Günümüz dünyasındaki herkes tablet veya akıllı telefon kullanımına aşina olduğundan, personelin adisyon sistemini daha verimli kullanmasını kolaylaştırır.

Cafe Adisyon programı hangi katkıları sağlar?

İşletmesini zirveye taşıyanlar Adisyon programı seçimini nasıl yaptı?

Kendimize baktığımızda, 10 kişiden 8’inin akıllı telefonlarına veya akıllı cihazlarına bakıyor olduğunu görüyoruz. Bu, dijital medyayla ne kadar meşgul olduğumuzu ve dijital olarak gördüğümüz her şeye ne kadar dikkat ettiğimizi gösterir. Her endüstri bundan yararlanıyor ve işlerini, promosyonlarını veya reklamlarını geleneksel yöntemlerden dijital yöntemlere dönüştürüyor. Gıda ve yemek endüstrileri de müşterilerin ihtiyaçlarına ayak uydurmak için dijital yollar benimsiyor. Adisyon programı cafe ve restoranların işletmelerine getirdiği en önemli değişikliklerden biridir.

İşletmesini zirveye taşıyanlar Adisyon programı seçimini nasıl yaptı?

Özellikle dijital menüler, menünün dijital kart veya akıllı cihazlarda elektronik olarak görüntülenmesidir. Bu menüler sadece her küçük değişiklik için kağıt baskı ve yeniden baskı maliyetinden tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda fiyatlar ile birlikte görüntülenen yemeklerin gerçekçi resimleriyle çok daha çekici ve canlıdır.

Restoran Adisyon programı dijital dönüşümünüz için gerekli mi?

İşletmesini zirveye taşıyanlar Adisyon programı seçimini nasıl yaptı?

Bir restoranınız var ve müşteriler için hala kağıt menüleriniz var mı? Hala müşteriler tarafından okunmayan menülerin kağıt baskısına hala çok para harcıyor musunuz? Ardından, her müşterinin dikkatini çekmek için gerekli bir değişikliği getirmeniz ve menünüzü dijitalleştirmeniz gerekir. Bunun nasıl mümkün olabileceğini mi merak ediyorsunuz?

İşletmesini zirveye taşıyanlar Adisyon programı seçimini nasıl yaptı?

Teknoloji bizim için her şeyi mümkün ve basit hale getirdi. Piyasada kullanıcı dostu ve kullanımı çok kolay dijital menü yazılımı ve çevrimiçi restoran yönetimi adisyon programları bulunmaktadır. Restoranınız için bu tür yazılımlar alabilir ve menünüzü dijital olarak kolayca özelleştirebilirsiniz.

Restoran adisyon programı işletmenizi nasıl geliştiriyor?

İşletmesini zirveye taşıyanlar Adisyon programı seçimini nasıl yaptı?

Daha İyi ve Daha Hızlı Hizmetler: Restoran adisyon programı müşterilerinizin garsonun gelmesini beklemeden akıllı cihazlarından dijital olarak sipariş vermelerini sağlıyor. Sipariş verilir verilmez, mutfak akıllı cihazlarında bir bildirim alır ve sipariş hazırlığı gecikmeksizin başlatılır. Ayrıca, müşteriler sipariş verirken şef için herhangi bir özel pişirme talimatından bahsedebilirler. Bu, daha hızlı ve daha iyi hizmetleri teşvik eder.

İşletmesini zirveye taşıyanlar Adisyon programı seçimini nasıl yaptı?

Daha İyi Masa Yönetimi: Restoran adisyon programı restoranınızda masa kullanılabilirliğini kontrol etmenizi ve istediğiniz yerden uzaktan rezervasyon yapmanızı kolaylaştırır. Bu, karışıklığı ortadan kaldırır ve müşteriler için masa rezervasyonu sürecini hızlandırır.

Kolay Sipariş: Restoran adisyon programı müşterilerinize özel bir sipariş deneyimi sunar. Müşteriler yemeklerin fotoğraflarına bakarken sipariş vermeyi seçebilirler. Günlük teklifleri ve kombinasyonları arayabilirler. Sipariş birkaç saniye içinde sorunsuz bir şekilde yerleştirilir. Ayrıca, müşteriler şefle sohbet edebilir ve sipariş hazırlıklarını takip edebilir.

Doğru Siparişler: Bir garsonun sipariş almasına gerek olmadığından, siparişleri yazarken ve ardından müşterileri mutsuz hale getiren daha olası insan hatalarını ortadan kaldırır.

Müşterinin Öncelikli İhtiyaçları: Restoran adisyon programı müşterilerin dürüst geri bildirimlerini dijital olarak vermelerini sağlar, böylece müşterilerinizin zaman zaman gereksinimleri hakkında güncellenir ve bunları yerine getirebilirsiniz.

Kâr ve Daha İyi Yatırımlardaki Artış: Restoran adisyon programı müşterilere katılmak için baskı ve ilave personel istihdam etme maliyetini azalttığından, kâr oranı artar. Tasarruf edilen zaman ve para, ambiyans ve gıda kalitesini müşteriler için daha iyi hale getirmek için yatırılabilir.

Cafe Adisyon programı full kullanım işletmenizi rahatlatır

Her işletme üretkenliklerini artırmaya çalışır ve bu nedenle mevcut iş stratejilerini geliştirmeye yardımcı olan belirli faktörleri aramaya devam eder. Ancak yeni yollar aramak ve bunları uygulamak kolay bir iş değildir. Endüstrinin türüne bağlıdır. Cafeler hakkında konuşmak gerekirse, iyileştirilmesi gereken birçok teori var. Özellikle ağırlama işletmelerinin ve otellerinin zorluklarla herhangi bir güvenle mücadele etmeleri esastır.

İşletmesini zirveye taşıyanlar Adisyon programı seçimini nasıl yaptı?

Cafeler, müşterilerin ihtiyaç ve işgücü bütçesinin eşit dengesini koruması gereken yerlerdir. Kişi, her saatte işyerinden kazanmak için personel verimliliğini artırarak bunu başarabilir. Bu, daha dijital olana odaklanarak ve teknolojik gelişmeleri benimseyerek yapılabilir. Doğru Cafe adisyon programını full olarak seçmek, iş süreçlerinizi düzene koymanıza yardımcı olur. Yazılım, entegre mutfak yönetimi ve menü mühendisliğinden müşteri sadakati ve çevrimiçi ödeme araçlarına, gelişmiş çalışan deneyimine ve çok daha fazlasına kadar tüm görevleri yönetmeye yardımcı olur. Kısacası, yazılım çok şey yapar ve böylece manuel görevlere olan ihtiyacı azaltır ve kafe operatörlerine aşırı yük hissetmeden işlerini yönetmelerini sağlar.

En iyi adisyon programı size ne sağlar?

İşletmesini zirveye taşıyanlar Adisyon programı seçimini nasıl yaptı?

Yönetici Süresini Azaltın: Zamanlarının çoğunu hala idari görevlerini yönetmeye harcayan kişiler var. Bu, çalışanların iş yapma yeteneğini etkiler ve dikkatlerini müşteri ihtiyaçlarından ve faaliyetlerinden uzaklaştırır. Yüksek teknolojili yazılım çözümü ile restoran ve kafelerin çoğu, finans yönetimi, manuel dosya paylaşımı veya masraflar gibi zaman alıcı yönetici görevlerini otomatikleştirebilir, böylece daha önemli görev ve işlevlere dikkat etmelerine yardımcı olabilir. Bu, restoranların ek idari personele yatırım yapmadan işlerini büyütmelerine yardımcı olur. Adisyon programlarının öncelikli olarak sağlayacağı faydalardan birisi budur.

İşletmesini zirveye taşıyanlar Adisyon programı seçimini nasıl yaptı?

Müşteri Sadakatini Artırın: Birçok restoran ve cafe, restoran ve cafe işlerini geliştirmek ve müşteri hizmetlerini artırmak için çevrimiçi bir yazılım çözümü uygulamak üzere ilerlemektedir. Yazılım, yönetimin satın alma alışkanlıklarını ve müşteri alışkanlıklarını tanımlamasını sağlar, böylece görünürlüğü arttırır, böylece potansiyel müşterileri çekme gücü verir. Restoran ve cafe adsiyon programları ile her tür cihazda sorunsuz çalışır. Restoran bu yazılımı kullanıyor ve çalışanlara hemen mutfağa sipariş göndermelerine izin veren entegre bir sisteme sahip bir el tableti sağlıyor, böylece bekleme süresini azaltıyor ve masa dönüşünü artırıyor. Böylece restoranlar haftalık gelirlerini artırabilir, böylece karlılıklarını artırabilirler. Ayrıca, araç, veri raporlama, satış eğilimlerini vurgulama ve çok daha fazlası gibi görevleri iyileştirmeye yardımcı olur.

Çalışan Memnuniyeti Sağlayın: Adisyon programı full sayesinde, yönetici ekip üyelerini zahmetsizce gerçek zamanlı olarak yönetir. Ayrıca, çalışanlara gerekli bilgilere erişim, kayıtları talep etme ve değiştirme yeteneği ve çok daha fazlasını sunar. Bu, çalışanı memnun tutar ve üretkenlikte büyük bir fark yaratan değerli bir yetenek sunar. Bir çalışanın bir kayıt eklemesi, vardiyaları değiştirmesi, maaş bordrolarını görüntülemesi veya verileri güncellemesi gerekip gerekmediği, çevrimiçi sistemler bir çalışanın bunu yapmasına ve ekip arasında verimliliği artırmasına izin verir.

Mutfağın Düzgün Yönetimine Yardımcı Olur: Günümüzde restoranlar ve cafeler müşteri deneyimini geliştirmek için teknoloji arıyor. Sadece menülerini sayısallaştırmaya değil, aynı zamanda tam alerjen ve kalori bilgileri içeren yiyeceklerin listesini sunmaya da odaklanıyor. Bu, daha fazla müşteri memnuniyeti ile sonuçlanarak iş büyümelerini tanımlar. Yazılım aynı zamanda envanter yönetimi sistemlerinizle entegre olan ödeme siparişlerini takip etmede hayati bir rol oynar. Bu, restoranların toplam kârını iyileştirir ve böylece verimliliği arttırır.

İletişimi Teşvik Edin: İyi iletişim başarının anahtarıdır. Kesintisiz iletişim platformunun tanıtılması ve sürdürülmesi, personelin sorunları birbirleriyle ve yönetim ile tartışmasını kolaylaştırır. Restoran ve cafe sahiplerinin düzenli bir toplantı düzenlemeleri, açık bir politika izlemeleri, bir e-posta mesaj grubu oluşturmaları vb. İçin iyidir. Bunu yapmak, çalışanlara herhangi bir sorunu açıkça tartışabilecekleri ve sorguları dile getirebilecekleri bir forum verir.

Lokanta adisyon programı operasyonlarınızı daha iyi yönetmenizi sağlar

İşletmesini zirveye taşıyanlar Adisyon programı seçimini nasıl yaptı?

Adisyon takip programı

İyi bir adiyon takip programı sizler için aşağıdaki avantajları sağlaması anlamına gelebilir.

Daha akıllı sipariş: İyi bir lokanta iyi bir adisyon sistemi kullanarak sipariş verme işlemini daha kolay ve daha hızlı yapabilir. Üzerinde tam menüye sahip restoran personelinize tabletler verebilirsiniz. Bu, müşterilerin mevcut tüm yemek yemeklerini hızlı bir şekilde görmelerine yardımcı olacaktır. Ayrıca kolayca sipariş verebilir ve manuel yemek siparişi sürecinin zorluklarından uzak durabilirler.

Envanter yönetimi: Stok detaylarının güncel tutulması tüm büyüklükteki lokantalar için sıkıcı bir iş olmuştur. Stokta tükenmekte olan ve son kullanma tarihine yaklaşmak üzere olan eşyaların kaydını tutmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ancak, bir restoran adisyon sistemi uygulamak, daha güvenli tarafta kalmanızı ve envanteri mükemmel şekilde yönetmenizi sağlar ve hata ve hata olasılığını % 0 bırakır.

Mini bar yeniden stoklama: Stok yönetiminin yanı sıra, varsa mini bar stoklamayı yönetmek de aynı derecede önemlidir. Adisyon sistemini restoranınıza uygulamak, bu yeniden stoklama işlemini otomatikleştirmenize ve böylece müşterinin karşılığında deneyimini geliştirmenize izin verecektir. Ayrıca, içecekleriniz tüketildiğinde personeliniz otel odalarında düzenli olarak kontrol edebilir ve kaydı buna göre güncellemeleri gerekir.

Lokanta satışları ve raporları: Elle yapılan aylık satışları analiz etmek kolay olmayabilir. Birkaç aydan beri dikkat çekmeyen bazı yiyecek kategorilerini atlayabilirsiniz. Katılıyorum? Ancak bir lokanta adisyon programı sistemine geçmek, son zamanlarda yaptığınız satışları analiz etmenize ve hangi gıda öğelerinin hangi müşterinin ilgisini çektiğine dikkat çektiğine dair net bir fikir edinmenizi sağlar.

Adisyon programı fiyatları

Adisyon programı fiyatları işletmenizin ihtiyacına göre değişebilir nitelikte. Ayrıca programların özellikle ve içeriği de farklı olduğundan fiyat farklılaşabiliyor. Günden güne değişebilen fiyatlar için online platformlardan araştırma yapmanızı öneriyoruz.

Mağaza / Online Alışveriş