TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
eray.com.tr > AKADEMİ > Otomasyon > Adisyon yazıcı almak için en doğru yer
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
Adisyon yazıcı almak için en doğru yer

Adisyon yazıcı almak için en doğru yer

Bir adisyon yazıcı almak istediniz. Ancak tam olarak da karar veremiyorsunuz. Ancak tavsiyem bu konuyu hiç dert etmemeniz. Zira en azından bilgi alabileceğiniz bir durum söz konusu. Ben de öyle yaptım ve bilgi almak istedim. İşte size yaptıklarımın kısa bir özeti.

Adisyon yazıcı nasıl alınır?

Adisyon yazıcı almak için en doğru yer

Almadan önce bir piyasa araştırması yapmayı sağlamak adına arama motoruna adisyon yazıcı ifadesini yazdım. Karşıma birçok adisyon yazıcı markası çıktı doğal olarak. Karşıma çıkan modellere  bakarak ilgimi çeken ve ilk etapta fiyat olarak da bütçeme uygun olan cihazları aramaya başladım.

Adisyon yazıcı ne işe yarar?

Bu cihaz adı üstünde adisyon fişleri ile normal fişleri basan bir cihaz olduğu için öncelikle en çok restoran ve kafe gibi işletmelerde müşterilerin verdikleri sipariş bilgilerinin alınmasında kullanılır. Cihaz hızlı bir şekilde müşterilerin sipariş bilgilerini yazılı olarak sunar.

Adisyon yazıcı nedir?

İşletmelerin ticari faaliyetlerini kayıt altında sürdürmelerini sağlayan en önemli teknolojilerden bir tanesi adisyon yazıcı olarak bilinir. Adisyon yazıcı modelleri lokanta, otel, büfe, restoran, beach club, kahve evi, çay evi, kahvaltı salonu ve benzeri çok sayıda işletme tarafından kullanılır.

Adisyon yazıcı almak için en doğru yer

Özellikle bir cihaz markasının önce çıktığını görünce, cihazın arkasında kimler var ve hangi şirket bu cihazı destekliyor diye ister istemez bir merak oluştu içimde. Adisyon cihazı modellerine bakarken bir şirketin bu cihazı desteklediğini gördüm.

Eray ve adisyon yazıcı

Bir adisyon yazıcı araması yaparken konunun öznesine girmek nasıl derseniz benim de yaşadığım işte tam da bu oldu. Adisyon araştırayım derken kendimi bir anda Eray isimli şirketin sayfalarında buldum.

Şirket 1987 yılı itibariyle faaliyetlerine başlamış. Faaliyet alanı olarak yazar kasa satışını öne çıkaran şirket kısa zamanda sattığı ürünlerin teknik destek hizmetini de bünyesine katmış. Bu hamle şirketin sektöre güçlü bir adım atmasını sağlamış aynı zamanda.

Adisyon yazıcı almak için en doğru yer

Zamanla ürün yelpazesi genişlemiş Eray’ın. Terazi ve yazılımlardan tutun da barkodlu sistem satış ve kurulumuna kadar birçok ürünün satışı yapılıyor şimdi.

Bugün itibariyle Türkiye’nin birçok alanına yayılan ve geniş bir ağı bulunan Eray Teknoloji’nin Türkiye’nin ilk 500 bilişim şirketi içerisinde yer aldığını da okuyunca bir yazar kasa olarak tercihimi Ingenico’dan yana kullandım.

Önerimiz

Özellikle bir adisyon yazma cihazı alacaksanız mutlaka gerekli araştırmalarınızı yapın. Bir markanın ardında kimler var, teknik destekleri nasıl, servis ağları ve bayi ağları nasıl mutlaka bir değerlendirin. Sonrasında ise zaten gönlünüz çok rahat bir şekilde bir ürün tercihinizi yapabiliyorsunuz.

Adisyon yazıcı almak için en doğru yer

Eray sizler için gösterdiği modellerle ve özelliklerle işletmeniz için kullanımı son derece kolay cihazları sizlere sunuyor.

Mağaza / Online Alışveriş