TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
eray.com.tr > AKADEMİ > Barkod > Bakkal programı arayanların merak ettiği 7 ipucu
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
Bakkal programı arayanların merak ettiği 7 ipucu

Bakkal programı arayanların merak ettiği 7 ipucu

Bakkal programı da ne ola ki diye bir soracaksınız eğer kısaca size hayatı kolaylaştıran bir unsur diyebilirim. İnsanların evdeki temel eşyaları satın almak için yerel bölgelerindeki ve marketlerindeki perakende marketlerini ziyaret edecekleri bir zamanları söz konusu olduğu gibi bakkal alışverişi içinde zamanları söz konusu. Zamanla bakkal kavramının yerini market kavramı alsa da hala mahallelerimiz bakkallarla dolu.  Ancak zaman geçtikçe, artık programlar bakkal ve marketlerin işleyişini kolaylaştırdı.

Bakkal programı zaman kazandırır mı?

Bakkal programı arayanların merak ettiği 7 ipucu

Genellikle bakkaliye alışverişi çok zaman alan telaşlı görevlerden biri olarak kabul edilir. Ve herhangi bir alışveriş listesi olmadan bakkalı ziyaret ettiğinizde, bu zaman farkı artar.

Bakkal programı arayanların merak ettiği 7 ipucu

Şimdi gelir yönü hakkında konuşursak, uygulama geliştiricileri için bazı cesaret verici rakamlar var. İstatistikler, ilk beş bakkal programının 2015 yılında üç ayda yaklaşık yedi haneli gelirler ettiğini gösteriyor. Bu durumda bakkal programının son derece kabul gördüğü  sonucuna ulaşılabilir

Market ve bakkal tabanlı uygulamalar, tüketicinin farklı kategoriler altında bir ürün yelpazesi bulabileceği aşağı yukarı aynı mimari üzerine de inşa edilmiştir.

Bakkal ve market işletmenin  iş rekabeti katmanında zorlu bir iş olduğunu kabul etmemiz gerekiyor. Ancak bakkal programları hem işletmeye hem de oradan alış veriş yapan insanlara zaman kazandırıyor. Şimdi bakkalı veya marketi  ziyaret etmek, bir alışveriş sepeti ile süpermarkette dolaşmak, her bir öğeyi aramak, almak ve fiyatı aramak, indirim ve teklifleri aramak ve son olarak alışverişinizi yaptığınız zaman hesabı ödemek….. Bütün bunlar bakkal programı sayesinde kolaylaşmış durumda.

Bakkal alışverişinin sıkıcı bir iş olduğunu düşünmüyoruz zaten ve eşinize eşlik ediyorsanız, mağazada biraz daha tatlı zaman geçiriyorsunuz demektir.

Bakkal satış programı tüketici davranışlarını size sunar mı?

Bakkal programı arayanların merak ettiği 7 ipucu

Tüketici davranışı muhtemelen ekonomide çalıştığımız bir terimdir ve bakkal satış programı için de geçerlidir. Bugünkü senaryo dikkate alındığında, girişimcilerin kişisel beğenilerini ve beğenmediklerini içeren müşteriler hakkında değerli veriler toplaması zorunlu hale gelmiştir.

Bakkal programı arayanların merak ettiği 7 ipucu

Buna ek olarak, insanların alışverişi ne zaman tercih ettiğini de bilirsiniz, yani hafta sonları, hafta içi. Daha ne seçerler? Tahıllar, bakliyatlar, unlu mamuller, et ürünleri, yiyecekler vs. mi? Ödeme şekli nedir; online ödeme veya Teslimde Nakit? Tüm bu bilgiler tüketici davranışları hakkında bir fikir edinmek için gereklidir. Bu önemli girdilere dayanarak kullanıcılarınıza özelleştirilmiş hizmetler sunabilirsiniz.

Bakkal barkod sistemi bütçe kontrolü sağlar mı?

Bakkal programı arayanların merak ettiği 7 ipucu

Bakkal uygulamaları, gereksiz ürünler için sipariş vermeyeceğiniz için bütçenizi de kontrol edecektir. Mağazada, insanlar ihtiyaç duymadıkları ve gereksiz yere gereğinden fazla harcadıklarını fark ettikleri ürünleri satın almayacaklar. Ayrıca, her ay bakkal ürünlerine ne kadar harcadığınızı takip edebilir ve tahmininizi aşarsa kontrol edebilirsiniz.

Bakkal programı arayanların merak ettiği 7 ipucu

Diğer taraftan değişen fiyat karşısında anlık olarak bakkal barkod sistemi sayesinde fiyat güncellemelerini yaparak işleyişinizi hızlı bir şekilde devam ettirebilirsiniz.

Bakkal barkod sistemi ödeme seçeneklerini genişletir mi?

Bakkal barkod uygulamalarına ve platformlarına benzer şekilde, market uygulamaları da müşterilerine uygun ödeme seçenekleri sunar. Alışverişinizi nakit, banka kartınızı veya kredi kartınızı kullanarak yapabilirsiniz.

Bakkal barkod programı indirimlerinden yararların

Bakkal barkod uygulamalarının sayısı arttığı için rekabet daha da zorlaşıyor. Arada sırada, müşteriler için cazip teklifler ve çekici indirimler sunan çevrimiçi bakkal barkod programı uygulamaları ile karşılaşıyoruz.

Daha fazlasını eklemek için, belirli bir miktardaki satın alımlarda kuponlar ve nakit iadeleri de sunuyorlar. Ayrıca, her öğede özel bir indirim olduğu belirli bir gün de atıyorlar. Bu nedenle, sonunda bu tür tekliflerin faydalarını en üst düzeye çıkaran müşterilerin kendisi oluyor.

Bakkal için barkod sistemleri ürün yelpazenizi genişletir mi?

Bakkal programı arayanların merak ettiği 7 ipucu

Bakkal için barkod sistemleri yüklü bir işletmenin avantajı sadece ürün çeşitliliğini sağlamakla kalmıyor aynı zamanda binlerce ürünün fiyat bilgisini ve diğer detaylı bilgileri sizlere sunuyor.

Nostaljik adıyla bakkal defteri nasıl çalışır?

Bakkal defterinde yapılacak işlemler modüller altında gruplandırılmıştır, ancak bu detaylardan önce programı kullanmak için yapılması gerekenler özetlenmiştir. Uygulamada yapılacak işlemlerin detaylı anlatımlarını sol menüden Bakkal Defteri Barkodlu Satış Programı ve Bakkal Defteri Adisyon Programı için hazırlanan dökümanlarda bulabilirsiniz.

Bakkal defteri programında stok bilgilerinin işlenmesi

Tutarlı stok takip için elinizdeki stoğu sisteme işlemelisiniz. Stok Genel Sayım yaparak veya satın alma faturalarınızı sisteme işleyerek stok verisini kaydedebilirsiniz.
Satın alma siparişi girebilmek için çalıştığınız firmaların bilgilerini kaydetmelisiniz. Satın alma girişinde ödeme planı da yapabilirsiniz.

Bakkal programı arayanların merak ettiği 7 ipucu

Her ürünün fiyat bilgisinin zihinlerde tutulduğu dönemler artık geride kaldı. Şimdi her şey otomasyona bağlandığı için zaman ve paradan tasarruf edilmesini sağlıyor.

Bakkal barkod sistemi fiyatları

Kuşkusuz, bakkal barkod sistemi satın almak bir işletme için en önemli kalemlerden biridir. Bakkal barkod sistemi almak için fiyat araştırması yapıyorsanız işletmenize uygun bir sistem seçmenizi öneriyoruz.

Güncel fiyat durumu sürekli olarak değiştiği için bir fiyat vermiyoruz ancak sizleri Eray’ın sunduğu bakkal çözümlerine bekliyoruz.

Mağaza / Online Alışveriş