TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
eray.com.tr > AKADEMİ > Yazar kasa > Beko yazar kasa pos cihazına dair 2022’nin tüm detayları
  • ErayTeknoloji
  • Yorum yapılmamış
Beko yazar kasa pos cihazına dair 2022'nin tüm detayları

Beko yazar kasa pos cihazına dair 2022’nin tüm detayları

Piyasada birçok pos markası var. Beko yazar kasa pos cihazı da bunlardan sadece biri. Bu yazımızda bir marka etrafında bir pos cihazına dair bütün detayları bulabileceğiniz ayrıntılı bir yazıyı sizlerle paylaşmak istedik.

Gelinen noktada teknoloji bize bir çok nimetler sunduğu için bu nimetlerden istifade etmenin doğru yollarını bulabilmek üzere araştırma yapmamız en azından bir okuma serüvenine veya bir bilgilenme aşamasına dahil olmamız gerekiyor. İşte yazımız size bu faydayı sağlamak için hazırlandı.

Beko yazar kasa pos nedir?

Beko yazar kasa pos cihazına dair 2022'nin tüm detayları

Beko yazar kasa pos cihazları günümüz ticari ortamının demirbaş eşyalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Çoğu girdiğimiz işyerinde İngenico, Hugin ve diğer bir çok markanın yanı sıra bir de Beko yazar kasa pos cihazı ile de karşılaşıyoruz.

Yazar kasa pos beko

Yazar kasa pos Beko bu cihazlardan bir tanesi. Marka ile ilgili farklı ürünler söz konusu. Ancak burada dikkatimizi çeken şeylerden bir tanesi markanın daha çok ülkemizde beyaz eşya sektöründe bilinmesi. Şimdi karşımızda pos cihazlarıyla da yer alıyor.

Beko yazarkasa pos kullanıcı dostu

Beko yazarkasa pos aslında kullanıcı dostu bir cihaz. Bunu kullanırken de çok rahat anlıyorsunuz. Peki bu cihazı kullanmadan önce hangi ürünlerin yer aldığını bir görmek ve öğrenmek ister misiniz?

Beko Yazar kasa 300 TR nedir?

Beko yazar kasa pos cihazına dair 2022'nin tüm detayları

Bu ürünlerden ilki Beko 300 TR yazar kasa. Tabi bir cihazı tercih ederken ürünle ilgili yapılan yorumları da dikkate almanız gerekiyor. Bu ürünle ilgili en çok dikkat çeken yorumlardan biri iki gün giden şarjı ile servis ağı açısından kullanılabilir olduğu şeklinde. Hatırlarsanız benzer bir durum İngenico yazar kasa pos cihazları için de söz konusuydu. Burada yapacağınız en güzel şey karşılaştırma yapmak.

Beko yazar kasada temassız özelliği nasıl kullanılır?

Temassız POS ile işlem yapmak için; POS‘a tutar bilgisini girip “Giriş” tuşuna bastıktan sonra, kartı POS cihazına yaklaştırın. 350 TL ve altı işlemlerde şifreye gerek kalmadan, 350 TL üzeri işlemlerde ise POS‘tan şifre girilmesini sağlayarak temassız işlem yapabilirsiniz.

Beko yazar kasa POS cihazı olarak kullanılır mı?

Yazar Kasa Pos Kart Bilgisi İle Satış İşlemi: Satış tutarı girildikten sonra döviz tuşu ardından giriş tuşuna basılır ve POS‘a geçilir. Satış menüsü seçilerek giriş tuşuna basılır yazar kasa tutarıyla devam etmek için giriş tuşu tekrarlanır, ekrandaki tutar onaylanarak manuel girişten kart numaraları tuşlanır.

Beko Yazar kasa 200 TR

Bir diğer ürün olan Beko yazar kasa 200 TR yazar kasa ve kredi kartı POS cihazı özelliklerini Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yeni tebliğine uygun olarak sunuyor ve uygun fiyatı ve geniş servis ağıyla, piyasanın önde gelen ürünleri arasında yer alıyor.

Beko pos cihazı – Neden Beko 300 tr yazar kasa

Şimdi isterseniz kısaca neden beko 300 tr yazar kasa şeklindeki bir sorunun cevabını arayalım. Kimilerine göre bu sorunun cevabı kullanım kolaylığı kimilerine göre ise fiyat avantajı olarak karşımıza çıkıyor. Ancak her iki sebebin de çok da objektif olmayacağını vurgulayalım. Zira göreceli durumlar söz konusu olabiliyor. Böyle bir durumda ise ister istemez başka faktörler de karşımıza çıkabiliyor. Siz yine de internetten bir araştırma yapıp en azından forumlarda hangi tavsiyeler söz konusu bir bakmanızı öneriyorum.

Neden Beko 220 tr yazar kasa

Benzer bir durum aslında Beko 220 tr yazar kasa için de geçerli. Burada araştırma yapacağınız cihazın özelliklerine bir bakmalı ve en azından taşınabilir olup olmadığı, ağırlığı ve dayanıklılığı gibi hususları göz önünde bulundurabilirsiniz. Eğer bu sorulara yönelik olarak mantıklı cevaplar alıyorsanız o zaman tercihte bulunurken dikkate aldığınız durumlarla ilgili olarak bir karar verebilirsiniz.

Beko yazar kasa fiyatları

Belki burada en çok dikkatimizi çekecek husus Beko yazar kasa fiyatları. Fiyatlar konusunda bilgi edinmek en azından karşılaştırma yapmanızı sağlayacağı için bu noktada fiyatlara özellikle e-ticaret ortamlarından bakmanızı ve aynı zamanda karşılaştırma yapmanızı öneriyoruz. Karşılaştırma yaparken şu başlığı yazmayı unutmayın.

Beko yazarkasa pos fiyat

Bu bağlığı yazdığınızda karşınıza iki adet modelin çıktığını göreceksiniz. Bu modelleri işletmenizin ihtiyacına göre seçmeniz gerekecek. Buradan hareketle artık model seçimi yapmanız gerekecek.

Beko yazar kasa pos fiyatları – Beko yazar kasa 300tr

Yazının yazıldığı an itibariyle beko yazar kasa 300tr isimli ürünün fiyatının satılan yere göre 2.900-3.200 TL arasında değiştiğini görüyoruz. Buradaki tercihler tamamen size kalmış durumda. Alacağınız ürünün aynı özelliğini daha ucuz bir fiyata alırken ürüne yine de ihtiyatlı yaklaşmanızı tavsiye ediyoruz. Bu da herhangi bir zarar görmemeniz açısından gerekli.

Beko yeni nesil yazarkasa pos fiyatları – Beko yazar kasa 220 tr

Beko yazar kasa 220 tr isimli ürünü de farklı fiyatlardan bulmanız mümkün. Kısa bir araştırma ile fiyatın 1.750 ila 2.000 TL arasında değiştiğini görüyoruz. Ürünle ilgili farklı fiyatlandırma olması sizlerde kafa karışıklığına sebep olabilir. Ancak aynı durumla alış verişlerde çoğu defa karşılaştığımızı unutmayalım. Neticede karar verici siz olduğunuz için bu konuda fazla hatırlatma yapma gereği zaten duymuyoruz. Ancak burada en çok dikkat etmemiz gereken konulardan birisinin servis konusu olduğunu unutmayalım.

beko yazar kasa servis

Elbette ki, desteksiz bir hayatı düşünebilmemiz mümkün değil. Hayatın her alanında desteğe ihtiyacımız olduğu gibi cihazlarımız noktasında da yardıma ihtiyaç duyarız. Şimdi siz bir beko yazar kasa pos cihazı alsanız, cihazınızın kurulumu ve her türlü desteği için bir servise ihtiyaç duyarsınız.  Konu sadece kurulumun dışına da çıkmakta ve hem sizin hem de firmanızın desteklenmesi boyutuna varmakta. O yüzden beko yazar kasa servis hizmetleri her zaman sizin ve firmanızın yanınızda olmaya çalışıyor ve işlerinizin aksamaması için çaba sarfediyor.

Beko yazar kasa pos cihazına dair 2022'nin tüm detayları

Beko yazarkasa servis anlık çözüm üretmeye çalışıyor

Beko yazarkasa servis hem sizin hem de firmanız için bütün çabasını ortaya koyarak destek vermeye çalışıyor. Kampanyalardan ürün satışına, ihtiyaç duyduğunuz teknik destekten servis bilgisine kadar birçok desteği beko yazarkasa servis hizmetleri aracılığıyla alabilirsiniz.

Beko yazarkasa pos servis ulaşılması kolay

Kurumsal olarak müşterilerinin problemlerini gidermeye çalışan beko yazarkasa pos servisi  karşılaştığınız cihaz arızalarının en çabuk ve en uygun şekilde giderilmesine odaklanıyor. Cihazınızda oluşan herhangi bir arıza durumunda bulunduğunuz yere en yakın servise giderek her türlü probleminiz için kayıt açabilir ve böylece ürününüzle ilgili problemi hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz.

Beko pos cihazı servis hızını bize sorun

Burada belki de en önemli noktalardan birini servisin size geri dönüş hızı oluşturuyor. Bu noktada beko pos cihazı servisi size hızlı sonucun üretilmesini sağlıyor.

Beko pos cihazı servisi her yerde

Özellikle bir ürün satın alanların aklında mutlaka bir soru işaret bulunur. Acaba aldığım ürünün servis ağı nasıl. Bulunduğum ilde servis sıkıntısı yaşar mıyım? Bu soruların cevabını yaygın servis ağı ile sizlere veriyoruz. En azından sıkıntı yaşamamanız için problemin zamanlaması ile ilgili olarak da bilgi veriliyor. Böylelikle siz sıkıntınızın ne kadarlık bir sürede çözüleceğini de bilmiş oluyorsunuz.

Beko yazar kasa pos cihazına dair 2022'nin tüm detayları
Beko yazar kasa pos servis maliyetli hataları gideriyor

Beko yazar kasa pos servisi işletmeniz için son derece maliyetli hale gelebilecek hataları ve arızaları önceden tespit edip sizleri bilgilendiriyor. Böylelikle sadece cebiniz rahat etmekle kalmıyor aynı zamanda işletmenizin de zaman kaybını önlemiş oluyor.

Beko yazar kasa destek ile ayrıntılı bilgi alın

Ürünleriniz ile ilgili detaylı bilgileri alan beko yazar kasa destek ekibi süreç içerisinde kısa bir sürede geri dönüş yapmakta ve sizi ayrıntılı bir şekilde bilgilendirmektedir. Bu yönüyle değerlendirildiğinde sıcak bir karşılama, beraberinde kullanılan ve içtenliği yansıtan ve aynı zamanda sıkıntılı durumunuzda sizi rahatlatan bir dil destek hizmetlerinin size sunduğu en güzel avantaj.

beko yazar kasa yetkili servis Türkiye’nin her yerinde

Bir sıkıntı yaşadığınız anda sıkıntıyı giderebilmeniz için ulaşacağınız bir yetkili servisin olması çok önemli olduğu için ülkenin dört bir tarafına yayılan servis ağlarıyla bulunduğunuz yerden çözümlere kavuşabilmeniz önemseniyor. Bu bağlamda beko yazar kasa servis Antalya, beko yazar kasa servis izmir diğer şehirlerde olduğu gibi ayrıntılı olarak sizlerin sıkıntınızı gidermenize yardımcı olmak için çalışıyor.

Örneğin İzmir ilinde yaşıyorsanız ve yazarkasanız arızalandığı zaman hemen yapacağınız şey beko yazarkasa servis izmir şeklinde arama motorundan bir arma yaptırmak ve böylelikle karşınıza çıkan ve adresinize de yakın bulduğunuz bir servise kolayca bağlanmak.

Beko yazar kasa pos cihazına dair 2022'nin tüm detayları

Beko yazar kasa pos müşteri hizmetleri 0850

Beko’nun yazar kasa pos müşteri hizmetlerine dair bir numarasını bilmiyorsanız, öncelikle hemen internetten bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum. Bu araştırmayı yaparken 0850 210 08 88 numaralı telefondan detaylı bilgileri de alabilirsiniz. Bunun yanında, hizmet merkezinden yapılan müşteri anketleri ile müşterilerin ihtiyaçlarını anlamaya ve daha iyi hizmet vermeye yönelik çözümler de geliştiriliyor. Türkiye’nin her noktasından hizmet merkezi numarası olan 444 0 888’ü alan kodu çevirmeden arayabilir ilgili yere ulaşabilirsiniz.

Beko yazar kasa müşteri hizmetleri çözüm merkeziniz

Beko yazar kasa müşteri hizmetleri merkezi (çağrı merkezi), konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile siz değerli müşterilerimize, haftanın 7 günü, 24 saat canlı hizmet vermekte. Marka ile ilgili tüm önerilerinize ve sorularınıza profesyonel bir ekip ile hizmet vererek, yüksek kalitede müşteri memnuniyeti oluşturmak en önemli hedef arasında yer alıyor.

Beko yazar kasa pos cihazına dair 2022'nin tüm detayları

Beko yazarkasa pos müşteri hizmetleri ile sıkıntısız işler

Beko yazarkasa pos müşteri hizmetleri çözüm odaklı hareket ederken sizlerin sıkıntılarını en aza indirmeyi amaçlıyor. Bu hedefle birlikte istediğiniz Beko Servis adres ve telefon bilgilerine listeden de ulaşabiliyorsunuz.  

Beko yazarkasa pos müşteri hizmetleri aksamayan işler demek

Ticaret hayatınız zorlu olduğu için burada bir de işlerinizin aksamaması son derece önemli tabi. Meydana gelebilecek en ufak bir arıza dahi can sıkıntısı demek. Bu nedenle iyi bir müşteri hizmetlerinin sunulması sizlere rahatlık ve konfor sağlayacak.

Beko yazarkasa pos servis 0850

Beko için yazılan ‘Beko Yazarkasa Pos Teknik Destek Hattı! ve Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 0850 210 08 88 gibi telefonlar üzerinden yazarkasa pos servisleri ile ilgili olarak bilgi alabilir ve en yakın servise yönlendirilebilirsiniz.

Beko yazar kasa iletişim

Beko Yazarkasa Pos Çağrı Merkezi Telefon Numarası olan 0850 250 07 67 telefondan yazar kasa ile ilgili olarak ihtiyaçlarınız için bir yönlendirme talep edebilir ve böylelikle size en yakın yazar kasa satış bayinin numarasına ve adresine ulaşabilirsiniz.

Beko yazar kasa pos cihazına dair 2022'nin tüm detayları

Beko yazarkasa pos destek

Bir desteğe ihtiyaç duyduğunuz anda  size en yakın Yetkili Servis için haritadan seçiminizi yapabilirsiniz. Ayrıca Arçelik Yetkili Servis Hattı 444 0 888 ile uzman servis ağımızdan her zaman destek alabilirsiniz. Arçelik Yetkili Servisleri geniş servis ağı sayesinde Türkiye’nin her yerinde hizmet vermekte. İl ve ilçe bilgilerinizi girerek veya “YAKINIMDAKİLER” tıklayarak konumunuzu paylaşıp en yakın yetkili servis iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beko yazar kasa pos destek gönlünüz rahta tutmanızı sağlıyor.

Eğer siz de Beko 220tr yazar kasa pos cihazında parametre hatası aldım, bankamla iletişime geçtim ancak onlardan kaynaklanmadığını söylediler sonra Beko müşteri hizmetlerini aradığımda onlar bana desteği sağladılar şeklinde bir çözüme kavuşuyorsanız gönlünüzü rahat tutun.

Beko yazar kasa fiş iptali nasıl yapılır?

Fiş yazar kasadan nakit veya kredi olarak onaylamadığınız sürece fiş iptali yapabilirsiniz.Eğer işlemi onayladığınız zaman fişi o günün Z raporu ile beraber ay sonu muhasebecinize bildirip bağlı olduğunuz vergi dairesine siz yada muhasebeciniz dilekçe yazarak iptalini yapabilirsiniz.

Tutarı yazdınız Kdv kısmını seçtiniz ama iptal etmek istiyorsunuz.

Yazar kasa üzerinde İPTAL-F.İPTAL tuşuna basarsanız Fiş İptal Etmiş olursunuz…

Mağaza / Online Alışveriş