TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın

35 Yıllık Birikim, 3 Bölge Ofisi, 300 Bayi İle Türkiye Çapında E-Ticaret Altyapı Hizmeti
Boylam E-Ticaret Sistemi

Kullanımı Kolay Gelişmiş Özellikler

Boylam eticaret yazılımı, kullanıcı dostu arayüzü ile ürünlerinizi ekleyip ödeme ve kargo ayarlarınızı tamamlayın sonra siteniz satışa hazır.

market eticaret paketleri

Teknik Destek ve Eğitim

İhtiyacınız olduğu anda teknik destek ekibimiz, ücretsiz e-ticaret eğitimlerimiz ve videolu eğitimlerimizle her an yanınızdayız.

Eticaret görsel eray teknoloji

Anahtar Teslim E-ticaret Sitesi

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size Eray Teknoloji tarafından bir bütün olarak sunulur.

eray-boylam-eticaret-altyapısı

Merkez Yönetim Paneli

Şube bazlı anlık stok takibi yamaya olanak sağlayan offline perakende altyapısına uyumlu omni-channel e-ticaret yönetimi ile hem şube hem e-ticaret kanalınızın tüm kontrolü elinizde.

eray-boylam-eticaret

Şube Yönetim Paneli

Şube yönetim paneli ile şube yoğunluk ve  stok durumuna göre e-ticaret siparişleri şube bazlı kabul edilir ve en yakın stok durumu en uygun mağazaya aktarılır.

eticaret-eray-boylam

Tedarik Problem Çözümü

Tüm kanalları içeren anlık satış ve stok takibi ile stoğu biten ürünün satılmasının önüne geçer ve tedarik problemini çözerek olası müşteri memnuniyet sorunlarını önler.

eray eticaret

Hazır E-Ticaret Şablonları

E-ticaret paketlerinde sayısı devamlı artan şablonlardan istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Yeni bir şablonu birkaç saniyede kurabilirsiniz.

eray eticaret paketleri

Sürekli Gelişen Yazılım

Türkiye’nin en güvenilen perakende altyapı sağlayıcısı olan Eray Teknoloji, sürekli güncellenen yazılımları ile entegre perakende altyapısı sunuyor.

market eticaret paketleri eray

Ödeme Seçenekleri

E-ticaret paketlerinde müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülü hazır olarak gelir. Herhangi bir modülü aktif etmeniz sadece birkaç saniyenizi alacaktır.

Boylam ile e ticaret sitesi kurmak çok kolay.

Mağaza & Market altyapısına özel, esnek E-Ticaret yazılımı Boylam Entegre E-Ticaret Sistemleri Türkiye’nin perakende altyapı uzmanı Eray Teknoloji A.Ş garantisiyle hizmetinizde.

php 128
PHP E-Ticaret Yazılımı

Yazılımı, kendi sunucunuzda veya tamamı Cisco Firewall ile korunan sunucularımızda barındırabilirsiniz. Yazılım domain adınıza sınırsız süre lisanslanır ve yıllık lisans kira ödemesi bulunmamaktadır.

tablet
Hazır E-Ticaret Şablonları

E-ticaret paketlerinde sayısı devamlı artan şablonlardan istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Yeni bir şablonu birkaç saniyede kurabilirsiniz.

product
Kolay Tasarım

Boylam’ı diğer eticaret yazılımlarından ayıran özelliği tüm site ve e-postaların şablonlar üzerine kurulu olmasıdır. Sadece HTML/CSS bilginiz ile tüm sitenin tasarımını kolayca değiştirebilirsiniz.

stats
Hemen Test Edin

Boylam v4.0’ın birbirinden farklı son kullanıcı ekranlarına, demo sitesinde ulaşabilirsiniz. Tüm özellikleri ve diğer detayları bu demo siteler üzerinde görebilir inceleyebilirsiniz.

online-shop-5
Güçlü SEO Desteği

Boylam e-ticaret yazılımda kişiselleştirilebilir SEO ayarları, SEO URL desteği, etiket desteği, içeriğe özel farklı meta tanımlama, Google sitemap tanımlama ve otomatik Google keyword generator desteği ile size güçlü bir eticaret SEO altyapısı sunar.

xml
XML Entegrasyonu

Boylam e-ticaret yazılımı ile tek bir tuşla bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. XML/Excel çıktılarını kullanarak fiyat karşılaştırma sitelerinde yerinizi alabilirsiniz.

payment-method
XML Çıktıları

En düşük Boylam eticaret yazılımı paketinde dahi, 24 XML Çıktı desteğinden yararlanabilirsiniz. Yönetim panelinizden aktif edebileceğiniz XML çıktı desteğiniz ile fiyat karşılaştırma sitelerinde aynı gün yerinizi alabilirsiniz..

online-shop-2
Rakip Fiyat Analizi

V4.6 ile opsiyonel olarak sunulan rakip fiyat analiz modülü ile, en çok kullanılan pazaryerlerindeki fiyatlar ile ürün fiyatınızı otomatik / günlük olarak karşılaştırıp, sürekli en uygun fiyatı sunabilirsiniz.

brands-and-logotypes
Google Desteği

Boylam paketlerinde, Google Analytics, Google Rich Snippets, Google Sitemap / Imagemap XML, Google Merchant XML, Google Reconversion, Google Purchases ve Google Re-marketing, Amazon desteği standart olarak gelir.

online-shop-10
Ürün Kiralama Desteği

Opsiyonel olarak satın alabileceğiniz Kiralama Modülü ile, ürünlerinizi seçtiğiniz şehirlere asgari gün sayısı kadar kiralayabilir, panelinizden ürünün müsait olmadığı günlerin girişini yapabilirsiniz.

bullhorn
Sosyal Medya

Boylam eticaret paketinize opsiyonel olarak Facebook/Google Application ve Login desteğini ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi aynı gün içerisinde Facebook sayfanız içerisinde listeleyebilir, çok düşük maliyet ile ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz. Modül ücretini tek bir defa ödersiniz.

instagram
Instagram

Boylam paketinize opsiyonel olarak sunulan Instagram Feed desteği ile, Instagram sayfasınızda paylaştığınız resimleri, kendi sitenizde dinamik olarak yayınlayabilir, her bir post içerisinde bulunan ürünleri eşleştirebilirsiniz.

online-shop
Grup (Kupon) Desteği

Boylam grup kupon satış desteği ile (grupanya, groupon vb..) tarzında süreli fırsat kupon satışı yapabilirsiniz. Kupon satış için yazılımla gelen standart şablonu aktif edebilir, üzerinde kişiselleştirme yapabilirsiniz.

online-shop-6
Satış Promosyonları

Boylam sürekli artan sayıda promosyon / kampanya desteği bulunur. Ör; Sitenizde bir süre gezinen bir kullanıcıya promosyon teklifi sunabilir, kampanya kelimesi ile gelen / davet eden / yorum yazan kullanıcılara otomatik puan yükleyebilirsiniz.

online-shop-10
Rest API Servisi

Rest API desteği sunan 3rd party bir yazılım (muhasebe, istatistik, mobile application, e-ticaret yazılımı) ile ürün,kategori,marka,siparişler ve kullanıcı servislerine okuma ve yazma desteği sunabilirsiniz.

delivery-truck
Kargo API Entegrasyon

Boylam altyapısında desteklenen kargo firmaları ile API entegrasyonu kullanabilir, kullanıcılarınıza anlık kargo durumunu sitenizden gösterebilirsiniz. API desteği olmayan kargo firmalarında ise manuel takip no ve URL adresi girebilirsiniz.

shipping
Kullanıcı Daveti

Site üyeleriniz sadece kullanıcı e-posta adreslerini girerek, ilgili kullanıcılara davet mesajı gönderebilir, kazandırdığı üyelerin yaptığı alışverişlerinden para-puan kazanabilirler.

online-shop-11
Affilate Banner Desteği

Diğer sitelere sunacağınız, affilate kazanç sistemi ile, en düşük maliyetle sitenizi en geniş kitlelere ulaştırabilir, ödemeyi sadece ziyaretçi geldiğinde ve/veya alışveriş yaptığında yaparsınız.

banner editor
Online Resim Editorü

Yönetim panelindeki Resim Editörü ile, her bilgisayardan ürün / kategori/ marka/ kampanya resimlerinizi bir resim edtöründe düzenler gibi kişisellştirebilir, kırpabilir ve boyutlandırabilirsiniz.

entegrasyon
GittiGidiyor API

Tüm Boylam v4.x ve üzeri paketlerinde GittiGidiyor API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. GittiGidiyor kategori bilgisini tanımladığınız ürünleri tek tuşla GittiGidiyor sitesinde listeleyebilirsiniz.

N11
N11 API

Tüm Boylam v4.x ve üzeri paketlerinde N11 API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. N11 kategori bilgisini tanımladığınız ürünlerin tek tuşla N11 kontrol panelinize yükleyebilirsiniz.

trendyol
Trendyol API

Tüm Boylam v4.x ve üzeri paketlerinde Trendyol API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. Trendyol kategori bilgisini tanımladığınız ürünlerin tek tuşla Trendyol kontrol panelinize yükleyebilirsiniz.

hepsiburada-icon2
HepsiBurada API

Tüm Boylam v4.x ve üzeri paketlerinde HepsiBurada API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. HepsiBurada excel ile tanımladığınız ürünlerini HepsiBurada kontrol panelinize yükleyebilir / otomatik güncelleme yapabilirsiniz.

text-brand-clip-art-amazon
Amazon API

Tüm Boylam v4.x ve üzeri paketlerinde Amazon API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. Amazon kategori / barkod / asin bilgisini tanımladığınız ürünleri tek tuşla Amazon sitesinde listeleyebilirsiniz.

online-shop-8
Akakçe API

Tüm Boylam v4.x ve üzeri paketlerinde Akakçe API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. XML / Akakçe Bot ile çekilen ürünlere ait siparişleri otomatik olarak panelinize çekebilir, sipariş durumlarını tek panelden yönetebilirsiniz

payment-method
Online Dosya Yöneticisi

Boylam v4.8 ve üst sürümlerin yönetim panelinde bulunan Dosya Editörü ile, FTP programı kullanmadan sunucunuzdaki dosyaları panel üzerinden inceleyebilir, toplu olarak dosya / resim yüklemesi yapabilirsiniz.

shipping
E-Bülten Gönderimi

Boylam yazılımı ile e-bülten/site üyelerine toplu mesaj/promosyon gönderebilir, istatistiklerini yönetim panelinizden takip edebilirsiniz. Dilerseniz elinizdeki e-posta listesini tek adımda listenize ekleyebilirsiniz.

online-shop-2
E-posta Raporları

Boylam panelinden klasik e-posta raporlara artı olarak siteden gönderilen e-postaların durum ve içeriklerini görüntüleyebilirsiniz. Böylece sunucunuzdaki bir problemden dolayı hiçbir e-posta’yı kaçırmamış olursunuz.

qr-code
SMS Gönderim Desteği

Boylam ile opsiyonel olarak müşterilerinizin sipariş durumlarını SMS ile bilgilendirebilir, toplu SMS gönderebilir, gönderdiğiniz SMS raporlarını gerçek zamanlı yönetim panelinizden takip edebilirsiniz.

delivery-truck
B2B Kullanım Desteği

Boylam ile dilerseniz sitenizi sadece bayilere açabilir, gruplandırdığınız bayilere farklı indirim oranı tanımlayabilir, onlara özel XML ürün servisi sunabilir, bayi bakiye ödemelerini tahsil edebilirsiniz.

online-shop-2
Detaylı İstatistikler

Boylam yönetim paneli üzerinden klasik e-posta istatistiklere artı olarak illerin, kullanıcıların, ödeme yapılan bankaların cirosuna iki tarih aralığı üzerinden grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz.

customer-service-1
Çoklu Dil Kullanımı

Boylam v4.0 sürümünden itibaren opsiyonel çoklu dil desteği ile birlikte gelir. Eklenti ile yazılıma dilediğiniz kadar dil ekleyebilir, çevirileri tek panelden, hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.

payment-method-3
E-Tahsilat Sistemi

E-Tahsilat şablonu ile, e-ticaret sitenizden bağımsız olarak, direkt bir ödeme formu ile tahsilatlarınızı yapabilirsiniz. Ödeme yapacak kişi, sadece temel kişisel bilgilerin verip, kredi kartı ile hemen ödemeyi tamamlayabilir.

customer-service-1
Ticket Destek Sistemi

Opsyionel olarak satın alabileceğiniz Departman Destekli Ticket Mod ile, müşterilerinize farklı departmanlara ticket açmasını, yönetim panelinde de her departmanı farklı bir yönetiticinin yönetmesini sağlayabilirsiniz.

customer-service
Canlı Destek

Boylam paketinize opsiyonel ekleyeceğiniz Canlı Destek modülü ile ziyaretçilerinizin ürünler hakkında sorularını anında yanıtlayabilir, kısa sürede ziyaretçi / alışveriş dönüşüm oranını yükseltebilirsiniz.

payment-method-2
Mobil Satış Desteği

Boylam paketinize opsiyonel ekleyeceğiniz iOS ve Android destekli Mobile şablon ile ziyaretçileriniz ürünleri cep telefonları ile de inceleyebilir ve satın alma işlemini yapabilirler.

Eray-teknoloji-Bilişim-500-ödüllerinde-sahnede.jpg
Boylam E-Ticaret Sistemi

Geniş bayi ağı, güçlü yazılım, kaliteli ürün ve hızlı teknik destek

Eğitimli geniş kadro ile danışmanlık, kurulum ve destek hizmeti

Türkiye çapında bayi ağı ile yerinde ve %100 müşteri memnuniyeti

Eray-teknoloji-Bilişim-500-ödüllerinde-sahnede-2.jpg
Mağaza / Online Alışveriş