444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Otomasyon > Cafe adisyon sistemi hangi özellikleri içermeli?
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
cafe adisyon sistemi

Cafe adisyon sistemi hangi özellikleri içermeli?

Genel olarak, bir cafe adisyon sisteminin sahip olması gereken birkaç özelliği bulunur. Seçtiğiniz özellikler cafenizin büyüklüğüne ve özel ihtiyaçlarınıza bağlı olsa da, günlük işlemleriniz için önemli olabilecekleri için bu belirli özelliklere dikkat edin:

Cafe adisyon sistemi nasıl olmalı?

Cafe adisyon sisteminizin kendi restoran POS sistemi olmalı. Bu, cafe yönetim sisteminizin temelidir ve sorunsuz operasyonların anahtarıdır.

Cafe adisyon sistemi hangi özellikleri içermeli?

Daha önce de belirtildiği gibi bir POS sistemi türü, birkaç istasyon arasında iletişim kuran ve gerekli tüm verileri birlikte güncelleyen bir mobil satış noktasıdır. Bunu kurmak daha az zordur ve daha kolay güncellenir ve sezgiseldir. Cafe adisyn sistemi içerisinde yer olan pos sistemleri hakkında ek araştırma olarak, sipariş alma, kolaylık, organizasyon ve daha fazlası açısından sürecinizi kolaylaştıran farklı türde yazılımlara bakabilirsiniz.

Stok takibi

Bir envanter izleme özelliğini kullanarak, mevcut bileşenlerin miktarını ve hangi bileşenlerin diğerlerinden daha hızlı tükendiğini ve nelerin daha büyük miktarlarda stoklanması gerektiğini izleyebilirsiniz. Bu, işleminizi kolaylaştırır ve satıcınıza daha verimli bir şekilde sipariş vermenizi sağlar.

Cafe adisyon sistemi hangi özellikleri içermeli?

Tablo ve sipariş yönetimi

Bir tablo yönetimi özelliğini kullanarak, açık masaları takip etmek, açık siparişleri takip etmek ve müşterilerinizi verimli bir şekilde oturtmak için restoranınızın düzeninin bir temsilini yapılandırabilirsiniz. Sipariş yönetimi özellikleriyle, siparişleri hızlı bir şekilde aktarabilir, faturaları bölebilir, fiyatları değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Kolay menü kurulumu

Menünüzü istediğiniz gibi özelleştirme imkanı size bir çok açıdan kolaylık sağlayacak. Menü öğelerinizi, fiyatları, malzemeleri ve görünümü seçin ve menünün farklı sezonlar için gün boyunca dönmesini sağlayın.

Cafe adisyon sistemi hangi özellikleri içermeli?
Ayrıntılı raporlama ve veriler

Belirli bir satış raporunu veya içerik kullanım raporunu indirmeniz mi gerekiyor? Sorun değil! İhtiyaç duyduğunuzda ayrıntılı raporları indirmenize izin veren bir cafe adisyon sistemi seçin. Nerede olursanız olun gerçek zamanlı satışları kontrol edin.

Teknik Destek

Ortaya çıkan sorunları gidermeniz gerekirse, teknik desteğe erişim izniniz olduğundan emin olun. Cafe adisyon sistemi için bir karar verirken bunu mutlaka sorun.

Cafe adisyon sistemi hangi özellikleri içermeli?
Entegrasyonları

Çeşitli yazılım türleriyle entegrasyon sağlayan restoran yazılımını seçin. Örneğin, en iyi muhasebe yazılımlarının yanı sıra mutfak yönetim yazılımı ve CRM’lerle entegre olabilen bir sistem seçin. Entegrasyon yetenekleri de zaten kullandığınız ve tanıdığınız araçları dahil edebileceğiniz için mükemmel bir ek kolaylık kaynağıdır.

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın