444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Otomasyon > Cafe adisyon sistemi hakkında 6 sihirli detay!
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
Cafe adisyon sistemi hakkında 6 sihirli detay!

Cafe adisyon sistemi hakkında 6 sihirli detay!

Genel olarak, bir cafe adisyon sisteminin sahip olması gereken birkaç özelliği bulunur. Seçtiğiniz özellikler cafenizin büyüklüğüne ve özel ihtiyaçlarınıza bağlı olsa da, günlük işlemleriniz için önemli olabilecekleri için bu belirli özelliklere dikkat edin:

Cafe adisyon sistemi nasıl olmalı?

Cafe adisyon sistemi hakkında 6 sihirli detay!

Cafe adisyon sisteminizin kendi restoran POS sistemi olmalı. Bu, cafe yönetim sisteminizin temelidir ve sorunsuz operasyonların anahtarıdır.

Cafe adisyon sistemi avantajları nedir?

Akla ilk gelen bir garsonun masadan siparişi alıp bu siparişi mutfağa iletme süresi, neredeyse garsonun birkaç masadan sipariş alma süresine eşittir. Bu nedenle etkili bir cafe adisyon sistemi bir garsonun gün içinde alabildiği sipariş adedini artırarak işletmenin daha verimli çalışmasını sağlar.

Cafe adisyon sistemiyle mutfak operasyonları hızlanır mı?

Hareketli bir hayatın olduğu cafelerde, müşteri memnuniyetinin en önemli kriterlerinden biri hızdır. Müşteriler sipariş ettikleri kahvenin hızlı bir şekilde masalarında olmalarını beklerler. Siparişlerin hızlı bir şekilde çıkabilmesi için de mutfağa zaman kazandırmak önemlidir. Cafe adisyon sistemleri sayesinde masadan alınan sipariş neredeyse anında mutfak personeline ulaşır. Bu sayede mutfak personelinin siparişleri hazırlamak için daha fazla vakti olur.

Cafe adisyon sistemiyle ödeme yapmak daha kolay mı?

Cafeler, insanların sevdikleriyle buluştukları sosyal mekânlardır. Genellikle bir masada birden fazla kişi oturduğu için ödemelerin de esnek bir şekilde yapılabilmesi gerekir. Aynı masada oturan birkaç kişinin bir bölümü ödemeyi nakit olarak, bir bölümü kredi kartıyla bir bölümü de yemek kartıyla yapmak isteyebilir. Cafe adisyon sistemleri esnek ödeme seçenekleri sunarak misafirlerin hesaplarını diledikleri gibi ödemelerini sağlar.

Cafe adisyon sistemi hakkında 6 sihirli detay!

Daha önce de belirtildiği gibi bir POS sistemi türü, birkaç istasyon arasında iletişim kuran ve gerekli tüm verileri birlikte güncelleyen bir mobil satış noktasıdır. Bunu kurmak daha az zordur ve daha kolay güncellenir ve sezgiseldir. Cafe adisyon sistemi içerisinde yer olan pos sistemleri hakkında ek araştırma olarak, sipariş alma, kolaylık, organizasyon ve daha fazlası açısından sürecinizi kolaylaştıran farklı türde yazılımlara bakabilirsiniz.

Stok takibi nasıl olmalı?

Cafe adisyon sistemi hakkında 6 sihirli detay!

Bir envanter izleme özelliğini kullanarak, mevcut bileşenlerin miktarını ve hangi bileşenlerin diğerlerinden daha hızlı tükendiğini ve nelerin daha büyük miktarlarda stoklanması gerektiğini izleyebilirsiniz. Bu, işleminizi kolaylaştırır ve satıcınıza daha verimli bir şekilde sipariş vermenizi sağlar.

Tablo ve sipariş yönetimi nasıl yapılmalı?

Cafe adisyon sistemi hakkında 6 sihirli detay!

Bir tablo yönetimi özelliğini kullanarak, açık masaları takip etmek, açık siparişleri takip etmek ve müşterilerinizi verimli bir şekilde oturtmak için restoranınızın düzeninin bir temsilini yapılandırabilirsiniz. Sipariş yönetimi özellikleriyle, siparişleri hızlı bir şekilde aktarabilir, faturaları bölebilir, fiyatları değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Cafe adisyon sistemi hakkında 6 sihirli detay!

Kolay menü kurulumu

Menünüzü istediğiniz gibi özelleştirme imkanı size bir çok açıdan kolaylık sağlayacak. Menü öğelerinizi, fiyatları, malzemeleri ve görünümü seçin ve menünün farklı sezonlar için gün boyunca dönmesini sağlayın.

Cafe adisyon sistemi hakkında 6 sihirli detay!
Ayrıntılı raporlama ve veriler

Belirli bir satış raporunu veya içerik kullanım raporunu indirmeniz mi gerekiyor? Sorun değil! İhtiyaç duyduğunuzda ayrıntılı raporları indirmenize izin veren bir cafe adisyon sistemi seçin. Nerede olursanız olun gerçek zamanlı satışları kontrol edin.

Teknik Destek

Ortaya çıkan sorunları gidermeniz gerekirse, teknik desteğe erişim izniniz olduğundan emin olun. Cafe adisyon sistemi için bir karar verirken bunu mutlaka sorun.

Cafe adisyon sistemi hakkında 6 sihirli detay!
Entegrasyonları

Çeşitli yazılım türleriyle entegrasyon sağlayan restoran yazılımını seçin. Örneğin, en iyi muhasebe yazılımlarının yanı sıra mutfak yönetim yazılımı ve CRM’lerle entegre olabilen bir sistem seçin. Entegrasyon yetenekleri de zaten kullandığınız ve tanıdığınız araçları dahil edebileceğiniz için mükemmel bir ek kolaylık kaynağıdır.

Vera & Beko Yazarkasa

Satış & Servisimiz Yoktur

Toshiba & Ingenico Satış

 

Pidion & Profilo Satış-Servis

 

ERAY'da

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın

Kişisel deneyiminizi arttırmak için çerez kullanılımına izin verin.