444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Otomasyon > Cafe otomasyon sistemleri fiyatları araştırmasında dikkat etmeniz gereken noktalar
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
cafe otomasyon sistemleri fiyatları

Cafe otomasyon sistemleri fiyatları araştırmasında dikkat etmeniz gereken noktalar

Cafe otomasyon sistemleri fiyatları araştırması yapacaksınız bu yazımız tam da size göre. Araştırma yapmadan önce bakmanız gerekenleri bir cafe otomasyon sisteminin ne olduğunu anlatarak size sunmaya çalışacağız. Böylelikle siz cafe otomasyonu sisteminin ayrıntılarını öğrenirken aynı zamanda fiyat araştırmasından nelere bakacağınızı da artık bilmiş olacaksınız.

Cafe otomasyon sistemleri fiyatları derken

Birçok insanın favori bir kahvesi var. Belki harika içecekler sunarlar, arkadaş canlısı baristalar kullanırlar ya da işlerini okumak veya yapmak için bol miktarda alan sağlarlar. Bir kafeniz varsa, müşterinizin gittiği yer olmaya çalışmalısınız.

Cafe otomasyon sistemleri fiyatları araştırmasında dikkat etmeniz gereken noktalar
cafe otomasyon sistemleri

Doğru teknolojiyi kullanmanın, mükemmel bir müşteri deneyimi sunma ve başarılı bir iş yürütme konusunda uzun bir yol kat ettiğini göreceksiniz. Giderek daha fazla sayıda işletme cafe otomasyon sistemlerini benimsiyor çünkü farklı platformlar birçok arka ofis görevini tamamlamak için gereken süreyi azaltarak veriyi birbirine bağlayıp paylaşabiliyor.

Kahve dükkanı ve kafe yönetimi yazılımı

Doğru teknolojiye sahip olmak, verimli bir iş yapmanın önemli bir parçasıdır. Kahve dükkanınızı en iyi şekilde yönetmenize yardımcı olabilecek bazı çözümlerin bilgisi aynı zamanda bir otomasyon fiyatı araştırması için neye bakmanız gerektiğine yardımcı olur. Bu noktada öncelikle bakacağınız şeylerden bir tanesi otomasyon sisteminde pos cihazıdır.

Cafe otomasyon sistemleri fiyatları araştırmasında dikkat etmeniz gereken noktalar

Satış noktası (POS) – Müşterilerin sipariş ettiği menü öğelerini kolayca seçmek için modern bir POS sistemi kullanabilirsiniz. Ayrıca veri toplayacak, böylece daha sonra satış geçmişinizi gözden geçirebilirsiniz.

Ticari işlemci – Kaliteli kahve dükkanları farklı ödeme türlerini kabul eder. Büyük bir kredi kartını veya banka kartını tahsil etmek için bir satıcı işlemcisi kullanılabilir.

Envanter yazılımı / satıcı siparişi – Menü öğelerinin veya diğer önemli malzemelerin tükenmesi müşteri deneyimini zayıflatır. Stoklarınızı takip etmek için envanter yazılımını kullanabilir ve tedarikçilerinize kolayca sipariş verebilirsiniz.

Cafe otomasyon sistemleri fiyatları araştırmasında dikkat etmeniz gereken noktalar

Finansal yazılım ve teknoloji

Başarılı işletme sahipleri, finansmanı izlemenin ve yönetmenin ne kadar önemli olduğunu biliyor. Bu açıdan öncelikle yapmanız gereken işletmenize kuracağınız teknolojik çözümlerin kafenizdeki parasal akışı takip edip etmediğine bir bakmanız.

Muhasebe yazılımı – Genel muhasebe defteri tutmak için bulut muhasebe yazılımını kullanabilirsiniz. Çevrimiçi bankacılığınıza ve diğer çözümlere bağlanabilir, böylece kayıtlarınız her zaman güncel kalır.

Bordro yazılımı – Çalışan saatleri, ücretler, sosyal haklar ve stopajlar, maaş bordrosu yazılımı kullanılarak yönetilebilir.

Cafe otomasyon sistemleri fiyatları araştırmasında dikkat etmeniz gereken noktalar

Makbuz uygulaması – Kahve dükkanınız için dışarıdayken alışveriş yaparsanız, cep telefonunuzdaki bir makbuz uygulamasını kullanarak masrafları anında kaydedebilirsiniz.

Fatura ödeme yazılımı – Faturalarınızın en üstünde kalmak, sağlıklı bir nakit akışı sağlamanın büyük bir parçasıdır. Son tarihleri ​​izlemek ve anında çevrimiçi faturaları ödemek için fatura ödeme yazılımını kullanın.

Satış ve vergi raporlamasını kullanma – Topladığınız satış vergisini doğru yazılımla izleyebilir ve raporlayabilirsiniz.

Belge depolama – Tüm önemli iş belgeleriniz saklanmalıdır, böylece kolayca erişim sağlamalısınız.

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın