444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM

Çözüm ortaklarımız

Eray Teknoloji A.Ş. Çözüm Ortakları

Eray Teknoloji Çözüm Ortakları eray.com.tr

Eray Teknoloji A.Ş. 35 yıllık birikimi ile sadece kendi ürünlerini geliştirmekle kalmıyor aynı sektörde farklı çözümler geliştiren ulusal ve uluslararası olmak üzere tamamı global markalarla işbirliği yapmaktadır. Bu global markaların bazılarının tüm Türkiye distribütörü olarak çözüm ortaklığını yaparken bazıları ile ana bayi yada bölge bayii olarak işbirliği yapmaktadır. Bu markalar arasında dünyanın en büyük elektronik terazi üreticilerinden Mettler Toledo, yine dünyanın en büyük ödeme kaydedici cihaz üreticilerinden Toshiba, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen yazar kasa pos cihazı üreticilerinden Ingenico, Profilo ve Pidion gelmektedir. Yazılım alanında otomasyon işlevi gören Boylam otomasyonu satın alan Eray Teknoloji Boylam yazılıma yatırımlarına hızla devam etmekte ve arka ofis yönetim yazılımları olarak Boylam’la entegre olarak Mikro yazılım çözümlerinin çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Çözüm ortaklarımız

Mettler Toledo 5.000’den fazla satış ve servis uzmanından güç alan, sektörümüzdeki en büyük satış ve hizmet ağlarından biriyle küresel çapta müşterilerine hizmet verir.

Dünya çapındaki satış ve servis birimleri, müşterilerine eğitimli, deneyimli ve özverili uzmanlarla hizmet vermektedir.

Üretim tesisleri ABD, Almanya, Birleşik Krallık, İsviçre ve Çin Halk Cumhuriyeti’nde bulunmaktadır. Bu şekilde müşterilerine yalnızca lojistik bakış açısından değil aynı zamanda hızlı reaksiyon gösterme ve yerel ihtiyaçlara uyarlama bakımından da yakın olur.

Ürün ve hizmetlerine yüzden fazla ülkede ulaşabilirsiniz.

Çözüm ortaklarımız

Uçtan uca ödeme konusunda dünya lideri olan Ingenico Group, 2007 yılında, 1998 yılından beri Türkiye distribütörlüğünü yürüten firmayı satın alarak, Türkiye pazarına doğrudan giriş yaptı.

Ingenico kanıtlanmış teknolojisi, sektöre yön veren standartları ve ergonomisi ile kullanıcıları tarafından maksimum güvenilirlik sağlayan, çok yönlü ve kullanımı kolay ürünler sunan bir marka olarak biliniyor. Ingenico Group, EFTPOS, YazarkasaPOS ve ödeme çözümlerinden oluşan geniş ürün/çözüm yelpazesini tüm dünyadaki iş ortakları aracılığı ile son kullanıcıların beğenisine sunarken, dikey pazarlarda ise özel projelerde yer alıyor. Ingenico Türkiye, EFTPOS alanındaki tecrübesinin yanı sıra 2015 yılında Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan yazarkasa lisansı da alarak “Lisanslı Yazarkasa Firması” olmuştur.

Çözüm ortaklarımız

25 yılı aşkın bir süredir perakende sektörü için öncü donanım ve yazılım ürünleri sağlayan POS A.Ş., 9 çözüm ortağıyla birlikte POS donanımları ve satış uygulamalarının yanı sıra müşteriye özel yazılım geliştirme hizmetleri, kurulum hizmetleri, destek, proje yönetimi, danışmanlık hizmetleri, garanti ve bakım hizmetleri dahil olmak üzere perakende sektörünün ihtiyaç duyacağı tüm katma değerli ürün, hizmet ve çözümleri sunmaktadır.

IBM Türk Ltd. Şti. ortaklığı ile 1993 yılında kurulan ve 2012 yılında Toshiba Global Commerce Solutions şirketine geçen POS A.Ş.’nin ürün ve çözümleri Market, İndirimli (Discount) Market, Restoran/Self Servis ve masada yemek hizmeti veren yiyecek içecek sektörü, özellikli mağazacılık, Yapı Market ve Departman Mağazacılığı alanları başta olmak üzere perakende sektörünün pek çok segmentinde kullanılmakta ve sektördeki öncü ve lider konumunu pekiştirmektedir. Toshiba Global Commerce Solutions’ın sektör lideri çözümlerini Türkiye pazarıyla buluşturan POS A.Ş. tarafından geliştirilen mağazacılık uygulamaları, Toshiba donanım ve aksamları üzerinde yurtiçinde ve yurtdışında pek çok perakendeci tarafından kullanılmaktadır. POS A.Ş. garanti, bakım ve destek hizmetlerini Türkiye çapında 44 lokasyonu kapsayan yaygın servis ağı ile sağlamaktadır.

Çözüm ortaklarımız

Mikrosaray A.Ş. 1984 yılında perakende sektörüne MICROS ürünleri ile sektörel yazar kasa çözümleri üreten bir firma olarak girmiştir.

Firma MICROS ürünleri ile yazar kasa sektöründe Mali Yazar Kasa Onayı alan ilk firmadır. 35 yıllık sabit yazar kasa tecrübesi ile gelişen teknolojiyi de birleştirerek Gelir İdaresi Başkanlığı Tebliğlerine uygun TÜBİTAK ve KAMUSM güvenlik standartlarında Yeni Nesil Yazar Kasaların geliştirilmesi çalışmalarını bünyesinde bulunan AR-GE departmanı ile sürdürmekteyiz. Mikrosaray %100 müşteri memnuniyeti bakış açısı ile Türkiye’yi kapsayan, konusunda uzman servis ağıyla yeni nesil yazar kasaları kullanan müşterilerine hizmet etmeyi amaç edinmektedir. Bu bakış açısıyla firma, gelişen teknolojileri yakından takip ederek ürünlerinin tüm alt yapısını sektörel esneklik yapısına uygun dizayn ederek siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Gelişen teknolojideki güvenlik açıklarının farkındalığını bilerek, kendi bünyesinde barındırdığı mimarisi ve tüm alt yapısı kendine ait olan TSM yapısıyla TÜRKİYE’de ilk defa PCI-DSS V3 güvenlik sertifikasını alarak müşterilerinin tüm işlemlerini TÜRKİYE’nin en güvenli sisteminde güvence altına almıştır.

Çözüm ortaklarımız

Türkiye’de yerli kurumsal yazılımların yeni yeni konuşulduğu bir dönemde; 1988 yılında kurulan Mikro Yazılım, o günden bu yana kurumsal ticari yazılım alanında ülkemizin en hızlı büyüyen şirketlerinden bir tanesi olmayı başardı. Bu alandaki en geniş ürün yelpazesine ve müşteri portföyüne sahip yazılım şirketlerinden biri olan Mikro Yazılım, bu başarılarıyla birlikte 2017 yılında Turkven ve Earlybird Venture Capital’den önemli bir yatırım aldı.

Türkiye’nin önde gelen, köklü kurumsal ve ticari yazılım üreticilerinden Mikro Yazılım tarafından geliştirilen kapsamlı ve fonksiyonel yazılımlar, şirket varlıklarının en iyi şekilde yönetilmesine yardımcı olmayı hedefliyor. Mikro Yazılım’da üretilen yazılımlar bugüne kadar; otomotivden dağıtıma, inşaattan üretim ve perakendeye kadar her sektördeki iş yapış biçimlerini önemli ölçüde değiştirmeyi başaran ürünler olarak ön plana çıktı.

Türkiye’nin her noktasında, müşterilerine kesintisiz destek veren Mikro Yazılım, ürün ve hizmetlerini Türkiye’de ve Türkiye sınırlarının ötesinde 105 bin’i aşkın işletmeyle buluşturmayı başarmıştır. Mikro Yazılım’ın bilgi birikimi, mühendislik çözümleri ve dinamik yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı ile birleşerek, müşteri memnuniyetini yüzde 90 gibi önemli bir orana taşımıştır. Mikro Yazılım ürünleri, bugün Türkiye dışında Azerbaycan, Rusya, Bulgaristan ve Arap ülkelerinde de pek çok işletme tarafından kullanılan uluslararası değer görmüş yazılımlar kategorisinde yer alıyor.

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın

Kişisel deneyiminizi arttırmak için çerez kullanılımına izin verin.