TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın

Çözüm ortaklarımız

Eray Teknoloji A.Ş. Çözüm Ortakları

Eray Teknoloji Çözüm Ortakları eray.com.tr

Eray Teknoloji A.Ş. 36 yıllık birikimi ile sadece kendi ürünlerini geliştirmekle kalmıyor aynı sektörde farklı çözümler geliştiren ulusal ve uluslararası olmak üzere tamamı global markalarla işbirliği yapmaktadır. Bu global markaların bazılarının tüm Türkiye distribütörü olarak çözüm ortaklığını yaparken bazıları ile ana bayi yada bölge bayii olarak işbirliği yapmaktadır. Bu markalar arasında dünyanın en büyük elektronik terazi üreticilerinden Mettler Toledo, yine dünyanın en büyük ödeme kaydedici cihaz üreticilerinden Toshiba, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen yazar kasa pos cihazı üreticilerinden Ingenico, Profilo, İnpos ve Pidion gelmektedir. Yazılım alanında otomasyon işlevi gören Boylam otomasyonu satın alan Eray Teknoloji Boylam yazılıma yatırımlarına hızla devam etmekte ve arka ofis yönetim yazılımları olarak Boylam’la entegre olarak Mikro yazılım çözümlerinin çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Çözüm ortaklarımız

Mettler Toledo 5.000’den fazla satış ve servis uzmanından güç alan, sektörümüzdeki en büyük satış ve hizmet ağlarından biriyle küresel çapta müşterilerine hizmet verir.

Dünya çapındaki satış ve servis birimleri, müşterilerine eğitimli, deneyimli ve özverili uzmanlarla hizmet vermektedir.

Üretim tesisleri ABD, Almanya, Birleşik Krallık, İsviçre ve Çin Halk Cumhuriyeti’nde bulunmaktadır. Bu şekilde müşterilerine yalnızca lojistik bakış açısından değil aynı zamanda hızlı reaksiyon gösterme ve yerel ihtiyaçlara uyarlama bakımından da yakın olur.

Ürün ve hizmetlerine yüzden fazla ülkede ulaşabilirsiniz.

Çözüm ortaklarımız

Kesintisiz, Güvenli ve Hızlı Ödeme Deneyimi Sağlayın

Güvenli ve yenilikçi çözümleri ile ödeme sistemleri dünyasını şekillendiren. Gelişmiş ödeme teknolojisini, yerel ödeme uzmanlığını, pazar ve sektör için özelleştirilmiş çözümlerle, her ölçekten milyonlarca işletmenin hedeflerini daha hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmesine yardımcı oluyor.

Ödeme sistemlerinde dünya çapında bir lider olarak, tüm dünyada müşterilerinin hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan gelişmiş ödeme teknolojileri sunuyor.

2020 yılında Ingenico’yu satın aldı. Dijital ödeme alanında Dünya liderlerinden biri oldu.

Çözüm ortaklarımız

25 yılı aşkın bir süredir perakende sektörü için öncü donanım ve yazılım ürünleri sağlayan POS A.Ş., 9 çözüm ortağıyla birlikte POS donanımları ve satış uygulamalarının yanı sıra müşteriye özel yazılım geliştirme hizmetleri, kurulum hizmetleri, destek, proje yönetimi, danışmanlık hizmetleri, garanti ve bakım hizmetleri dahil olmak üzere perakende sektörünün ihtiyaç duyacağı tüm katma değerli ürün, hizmet ve çözümleri sunmaktadır.

IBM Türk Ltd. Şti. ortaklığı ile 1993 yılında kurulan ve 2012 yılında Toshiba Global Commerce Solutions şirketine geçen POS A.Ş.’nin ürün ve çözümleri Market, İndirimli (Discount) Market, Restoran/Self Servis ve masada yemek hizmeti veren yiyecek içecek sektörü, özellikli mağazacılık, Yapı Market ve Departman Mağazacılığı alanları başta olmak üzere perakende sektörünün pek çok segmentinde kullanılmakta ve sektördeki öncü ve lider konumunu pekiştirmektedir. Toshiba Global Commerce Solutions’ın sektör lideri çözümlerini Türkiye pazarıyla buluşturan POS A.Ş. tarafından geliştirilen mağazacılık uygulamaları, Toshiba donanım ve aksamları üzerinde yurtiçinde ve yurtdışında pek çok perakendeci tarafından kullanılmaktadır. POS A.Ş. garanti, bakım ve destek hizmetlerini Türkiye çapında 44 lokasyonu kapsayan yaygın servis ağı ile sağlamaktadır.

Çözüm ortaklarımız

Mikrosaray A.Ş. 1984 yılında perakende sektörüne MICROS ürünleri ile sektörel yazar kasa çözümleri üreten bir firma olarak girmiştir.

Firma MICROS ürünleri ile yazar kasa sektöründe Mali Yazar Kasa Onayı alan ilk firmadır. 35 yıllık sabit yazar kasa tecrübesi ile gelişen teknolojiyi de birleştirerek Gelir İdaresi Başkanlığı Tebliğlerine uygun TÜBİTAK ve KAMUSM güvenlik standartlarında Yeni Nesil Yazar Kasaların geliştirilmesi çalışmalarını bünyesinde bulunan AR-GE departmanı ile sürdürmekteyiz. Mikrosaray %100 müşteri memnuniyeti bakış açısı ile Türkiye’yi kapsayan, konusunda uzman servis ağıyla yeni nesil yazar kasaları kullanan müşterilerine hizmet etmeyi amaç edinmektedir. Bu bakış açısıyla firma, gelişen teknolojileri yakından takip ederek ürünlerinin tüm alt yapısını sektörel esneklik yapısına uygun dizayn ederek siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Gelişen teknolojideki güvenlik açıklarının farkındalığını bilerek, kendi bünyesinde barındırdığı mimarisi ve tüm alt yapısı kendine ait olan TSM yapısıyla TÜRKİYE’de ilk defa PCI-DSS V3 güvenlik sertifikasını alarak müşterilerinin tüm işlemlerini TÜRKİYE’nin en güvenli sisteminde güvence altına almıştır.

Çözüm ortaklarımız

Türkiye’de yerli kurumsal yazılımların yeni yeni konuşulduğu bir dönemde; 1988 yılında kurulan Mikro Yazılım, o günden bu yana kurumsal ticari yazılım alanında ülkemizin en hızlı büyüyen şirketlerinden bir tanesi olmayı başardı.

Bu alandaki en geniş ürün yelpazesine ve müşteri portföyüne sahip yazılım şirketlerinden biri olan Mikro Yazılım, bu başarılarıyla birlikte 2017 yılında Turkven ve Earlybird Venture Capital’den önemli bir yatırım aldı.

2018 yılında, 20 yıldır mali müşavirlerin hayatını kolaylaştıracak çözümler sunan, KOBİ’ler için muhasebe ve ticari yazılım programları yazan Zirve Yazılım ile 2019 yılında ise küçük işletmeler için ön muhasebenin internet üzerinden kolaylıkla yapılabildiğini ispatlayan Paraşüt’ün ailesine katılımı ile sektörün en önemli oyuncularından biri haline geldi.

2020 yılında Mali müşavirlerin resmi evrak işlerini kolaylaştıran ve müşteri çözümleri sunan Muhasebetech, küçük ve orta ölçekli işletmelerin satış verimliliklerini artırmak amacıyla pazaryeri entegrasyon hizmeti sunan Shopside, 2021’de mali müşavirlere kanun ve mevzuat değişikliklerinde anında bilgilendirme yapan ve meslek erbaplarının mevzuat değişiklikleri hakkında her zaman güncel kalmalarını sağlayan MevzuatTR ve son olarak 2022’de mali müşavir ile mükellef arasındaki bilgi ve evrak alışverişinde köprü olan e-Mükellef ‘i arasına kattı.

Kurumsal ticari yazılım alanında Türkiye’nin hızlı büyüyen gruplarından biri oldu, 30’u aşkın farklı sektörlerden 100 binin üzerinde işletmenin iş yapış biçimlerini şirket verimliliğini arttırmak için çalışıyor. Türkiye genelinde 350’yi aşan iş ortağımız ile ürün ve hizmetlerinin müşterilerle buluşmasını sağlıyor.

Mikrogrup çatısı altında birleşen tüm ürün ailesi, KOBİ’ler ve mali müşavirler için uçtan uca çözümler sunarak hayatlarını kolaylaştıracak ürün ve hizmetler geliştirmeye, birlikte başarmaya, yarın da bugünden daha güçlü bir şekilde varlığını sürdürebilmek ve sektörde başarılı olmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

Mağaza / Online Alışveriş