444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Otomasyon > El terminali seçerken dikkat etmeniz gereken 3 şey
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
el terminali

El terminali seçerken dikkat etmeniz gereken 3 şey

El terminali seçeceksiniz ama nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız işte tam da size göre bir yazı. Buyurun hep birlikte yazımıza bir bakalım.

El terminali seçerken dikkat etmeniz gereken 3 şey

1. El terminali çeşitli uygulama ortamlarına adapte olmalı

E-ticaretin hızlı gelişimi insanların yaşam alışkanlıklarını ve alışveriş yöntemlerini değiştirdi ve birçok işletmelerin gelişimini teşvik etti. RFID teknolojisine dayalı Nesnelerin İnterneti’nin geliştirilmesi, işletmelerin iş işleme yeteneklerini geliştirmelerine, iş hizmetlerini genişletmelerine ve müşteri hizmetleri deneyimini geliştirmelerine yardımcı olan birçok sektördeki işletmelerin gelişimi için teknik destek ve garanti sağlar. IoT teknolojisi uygulamasının taşıyıcısı olarak, el terminali yalnızca güçlü tarama ve kod çözme yeteneklerine sahip olmamalı, aynı zamanda zorlu çeşitli uygulama ortamlarına da adapte edilmeli.

Endüstride lider bir ürün olan CMT ARES, birçok uluslararası ve yurtiçi lojistik şirketine ve diğer sektörlere ürün ve hizmet sağlayarak, müşterilerin akıllı lojistik bilgi yönetimini kolayca gerçekleştirmelerine ve iş verimliliğini önemli ölçüde artırmalarına yardımcı oldu.

El terminali seçerken dikkat etmeniz gereken 3 şey

Akıllı el terminallerinin perakende lojistik siparişlerinin sıralanmasında, alınmasında ve doğrulanmasında uygulanmasıyla ürünler akıllıca toplanır, kontrol edilir ve alınır. Tüm süreç daha kısa ve pürüzsüz bir hale gelir. Sıralamadan tutun teslimat sürecine ve her bir siparişin uygulanmasından tüm sürecin kilit bilgilerini kaydedinceye kadar bütün süreçlerde aktif olarak yer alır. Yönetici bilgileri gerçek zamanlı olarak alabilir. Bu arada, kullanıcılara izleme bilgi sorgulama hizmetleri de sağlıyor.

2. Ürünlerin takibi

Alma, envanter, sıralama, personel girişleri sırasında personel, ürün bilgilerini kontrol etmek için mal barkodunu taramak için el terminallerini kullanır ve gerçek zamanlı kayıtlar, iş verimliliğini ve tedarik zinciri geri besleme hızını önemli ölçüde artıran yönetim sistemine yüklenir.

El terminali seçerken dikkat etmeniz gereken 3 şey

Her bir mal kutusu barkodludur ve personel barkodları, eldeki el teminali ile tarayabilir; bu sayede malları hızlı ve kolay bir şekilde sayabilir, malların stok verimliliğini ve doğruluğunu büyük ölçüde artırabilir ve mal stokunun görsel yönetimini gerçekleştirebilir.

3.Ürün Bilgilerini otomatik olarak taramalı

Barkod tarama teknolojisine sahip CMT ARES mobil cihazı, ürün bilgilerini otomatik olarak tanımlamak ve doğru ve hızlı mal sıralaması elde etmek, zamandan tasarruf sağlamak ve tüm faaliyetleri teşvik etmek için ürünün barkodunu tarayabilir.

El terminali seçerken dikkat etmeniz gereken 3 şey

CMT ARES el terminali aynı zamanda işletme personelinin müşterilere malları hızlı ve kolay bir şekilde teslim etmesine yardımcı olabilir ve ürün bilgilerini gerçek zamanlı olarak güncelleyebilir ve kaydedebilir. Bu durum yalnızca gönderilen yöneticilerin işletme yöneticileri tarafından yönetilmesini kolaylaştırmaz, aynı zamanda işi kolaylaştırır.

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın