444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Terazi > Elektronik terazi fiyatları araştırmasında az bilinen 4 özellik
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
Elektronik terazi fiyatları araştırmasında az bilinen 4 özellik

Elektronik terazi fiyatları araştırmasında az bilinen 4 özellik

Elektronik terazi fiyatları araştırması yapmanın ne faydası olabilir ki diye bir soru sorabilirsiniz kendinize. Ancak unutmayın ki araştırma yapılan yola çıkmak yarı yolda kalmanıza ya da hedefe ulaşamamanıza sebebiyet verebilir.

Bugün piyasanın çoğunda çok farklı ürünlerle karşılaşmanız mümkün olduğu için elektronik terazi fiyatlarının araştırılmasının ne denli önemli olduğunu vurgulayacağız. Böylece hem yarı yolda kalmayacak hem de aldığınız ürünle ilgili gönlünüz rahat edecek.

Elektronik terazi fiyatları araştırmasında az bilinen 4 özellik
elektronik terazi fiyatları

Elektronik terazi fiyatları nasıl araştırılmalı?

Elektronik terazi fiyatları araştırmasında az bilinen 4 özellik

Bir fiyat araştırması yapmadan yola çıktıysanız eğer yarı yolda kalmayı dikkate almanızı öneriyorum. Zira böyle bir durumla karşılaşmamanız için öncelikle alacağınız ürünle ilgili olarak bir ön araştırma yapmanız gerektiğini sizlere hatırlatalım.

Onaylı terazi ne demek?

Herhangi bir terazinin onaylı olması ilgili bakanlık tarafından belirtilen standartlara uygun olarak üretildiği ve piyasada rahatlıkla kullanılabileceği anlamına geliyor.

Terazi kullanırken nelere dikkat edilmeli?

1- Terazinin düz bir satı üzerinde olduğuna emin olunuz.
2- Teraziyi ayarlanabilir ayakları yardımı ile su terazisine göre ayarlayınız.
3- Loadcell ve kartların ısınması için terazinin kullanılmadan önce en az 30-45 dk açık kalması gerekmektedir.
4- Terazi şarjlı ise şarjının tam dolu olduğuna emin olunuz.

Hassas terazi nedir nasıl kullanılır?

Hassas terazi küçük yapı ve hacimdeki maddelerin ağırlıklarını hesaplamak için kullanılan bir cihazdır. Bu cihaz sayesinde çok ufak haldeki maddelerin bile sahip olduğu ağırlık hesaplanabilir. Bu cihazlar sadece laboratuvar ortamlarında değil, diyet yapan kişilerin ve kuyumcuların kullandığı da gözlemlenebili

Elektronik terazi fiyatları araştırmasında az bilinen 4 özellik

Alacağınız ürünün tasarım hatalarının olmamasına mutlaka bir bakın. Zira kimse görsel olarak kötü bir ürünü almak istemez. Ayrıca tasarım hatası demek aynı zamanda cihazınızda başka hatalı yerlerin olabileceği anlamına da gelmekte.

Tartılan ağırlık

Alacağınız cihazın kaç kilo tartacağını muhakkak hesaba katın. Burada vurgulamak istediğimiz husus ihtiyacınız ne kadar ise o kadarlık bir ürünü satın almanız. Bir diğer ifadeyle işletmenizde en fazla 40 kiloya kadar ürünler tartılıyorsa bu durumda o ağırlığı kaldıracak kadar bir elektronik terazi almanızı öneriyoruz.

Etiket sayısı

Elektronik teraziniz eğer ürünlerinizin fiyatını hafızaya alan bir özelliğe sahip ise ve aynı zamanda alacağınız ürünün barkodunu basıyorsa bu durumda yapacağınız şey kaç ürüne kadar cihazın fiyat bilgisini etiket olarak hafızaya aldığını öğrenmek şeklinde olacak.

Elektronik terazi fiyatları araştırmasında az bilinen 4 özellik
Cihazın ekranı

Cihazın ekranının hem size hem de karşınızdaki müşterinize gözükmesi de fiyat araştırması yaparken bakacağınız bir özellik olsun. Böyle bir özellik ürünleri tartarken müşterilerinizin de ne kadar olduğunu görmesini sağlıyor. Böylelikle alışverişlerde müşteri memnuniyetiniz üst safhaya çıkıyor.  

Servis ve onarım

Alacağınız cihaza karar vermeden önce herhangi bir arızanın olması durumunda yaşana bu sıkıntıyı hızlı bir şekilde gidermek için servis ağı çok yaygın olan bir markayı tercih etmenizi öneriyoruz. Bu noktada Eray olarak ürünlerimize son derece hızlı destek sunuyor ve mağdur olmamanız için elimizden gelen gayreti uzman teknik servisimizle çözüyoruz.

KURU SABİTLEDİK

Hızlı Satış & Restoran Modüllerinde

Donanım & Terazi Ürünlerinde

15-24 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerlidir

1 $ = 15,5 TL

boylam mağaza otomasyonu ve perakende satış yönetim yazılımı program sistemi

BOYLAM YAZILIM

  • Değişiklik yapmak hakkı saklıdır.
  • Stoklarla sınırlıdır.
  • TL ile satılan ürünlerde geçerlidir.

444 85 85

Kapat

Vera & Beko Yazarkasa

Satış & Servisimiz Yoktur

Toshiba & Ingenico Satış

 

Pidion & Profilo Satış-Servis

 

ERAY'da

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın