TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
eray.com.tr > AKADEMİ > Basında Biz > Eray Teknoloji A.Ş.’ye ödül / Retail Türkiye
  • ErayTeknoloji
  • Yorum yapılmamış
Eray Teknoloji A.Ş.’ye ödül / Retail Türkiye

Eray Teknoloji A.Ş.’ye ödül / Retail Türkiye

Eray Teknoloji 

Bilişim 500 sıralamasında değişik kategorilerde yer alan Eray Teknloji A.Ş. 2019 yılı performansı ile Toshiba/POS A.Ş.’nin “Yılın Çözüm Ortağı” ödülünü aldı.

33 yıldır sektörde

Eray Teknoloji A.Ş. market, mağaza ve restoranlara 33 yıldır donanım ve yazılım ile barkod otomasyon çözümleri sunan; alanında Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri. İstanbul merkezli Ankara ve İzmir’de şubeleri ve ülke çapında geniş bayi ve servis ağı bulunan Eray Teknoloji A.Ş. sektöre kendi bünyesinde geliştirdiği Boylam yazılımı ile de çözümler sunarken, yazarkasa-POS, elektronik terazi, barkod okuyucu, barkod yazıcı, dokunmatik PC gibi donanımlarda satıyor..

Eray Teknoloji A.Ş. Toshiba tarafından 2017 yılında Çin’de, 2019 yılında ise Güney Afrika Cumhuriyeti’nde düzenlenen global çözüm ortakları toplantısında da “Yılın Satış Liderliği” ödülüne layık görülmüştü.

Ödül sırasında konuşan POS A.Ş. Kanal Müdürü Öztürk Dündar, “POS A.Ş. olarak en prestijli ve müstesna olan bu ödülü her yıl sadece bir çözüm ortağına veriyoruz. 2019 yılındaki başarılı performansı ile Eray Teknoloji A.Ş. bu ödülü hak etti.”

Ödülü alan Eray Teknoloji Genel Müdürü Yakup Demir ise “Bir yıllık çaba ve emek ile hak ettiğimiz bu ödülü almak bizim için bir onurdur. Toshiba/POS A.Ş. ile yaklaşık 20 yıldır devam eden güvene dayalı işbirliğimizde başarılı olmanın gururunu yaşıyoruz.”

Kaynak: https://www.retailturkiye.com/firmalardan/eray-teknoloji-a-s-ye-odul

Mağaza / Online Alışveriş