444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Basında Biz > Eray Teknoloji Bilişim500 2018’de Yeniden Listede
  • ErayTeknoloji
  • Yorum yapılmamış
Eray Teknoloji Bilişim500 2018'de Yeniden Listede

Eray Teknoloji Bilişim500 2018’de Yeniden Listede

Bilişim 500 Ödül Töreninde; dağıtıcı kategorileri, sistem entegratörü ve iş ortağı kategorileri, hizmet sağlayıcı kategorileri, uluslararası üreticinin Türkiye temsilcisi kategorileri, Türkiye merkezli üretici, Bilişim 500 Plus, ana kategoriler, Türkiye ekonomisine katkı özel ödülleri olmak üzere farklı kategorilerde ödüller verildi.

Eray teknoloji bilişim500
Eray teknoloji bilişim500

Vector olarak, 2018 yılı ilk 500 bilişim şirketi satış gelirlerine göre belirlenen listede 172. sırada yer alırken, Uluslararası üreticinin temsilcisi/satıcısı listesinde 32., Uluslararası üreticinin temsilcisi/satıcısı-donanım listesinde 15. ve veri toplama (OT-VT) donanımı-Uluslararası temsilcisi/satıcısı gelirlerine göre belirlenen ilk 8 şirket içerisinde 5. Sırada yer aldığımızı belirtmekten mutluluk duyarız.

Bilişim 500 Araştırma Sonuçlarına Aşağıda Yer Alan Link Aracılığı İle Ulaşabilirsiniz.
https://www.bthaber.com/b500pdf/ 
 

BİLİŞİM 500 NEDİR?   
‘’Bilişim Sektöründe gündem ve katma değer sağlama’’ misyonu ile yapılanmış olan Şirketler Grubumuz, uzun yıllardan bu yana katma değerli hizmetlere ilişkin alanlarda lider projeler yaratma, geliştirme ve uygulama konularında önderliğini sürdürüyor.
Şirketler Grubumuzda 25 yıldır ‘’Türkiye’nin Bilişim Sesi’’ olan BThaber Gazetesi, Türk Bilişim Sektörüne hizmet vermeyi, iş dünyasının teknolojiyi daha etkin, bilinçli ve verimli kullanması için bilgilendirme araçları geliştirip sunmayı ilke edinmiştir.
Buradan yol çıkarak, Türk bilişim sektörünün ciroları itibariyle en büyük 500 şirketini genel ve faaliyet gösterdikleri alt kategoriler itibariyle sıralayan, pazar hakkında öngörü ve özellikleri belirleyen detaylı bir çalışmayı her yıl kamuoyuna gururla sunmaktadır.

Kaynak: Vektör

Vera & Beko Yazarkasa

Satış & Servisimiz Yoktur

Toshiba & Ingenico Satış

 

Pidion & Profilo Satış-Servis

 

ERAY'da

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın

Kişisel deneyiminizi arttırmak için çerez kullanılımına izin verin.