TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
eray.com.tr > AKADEMİ > Basında Biz > Eray Teknoloji, kadrosunu güçlendiriyor / Retail Türkiye Dergisi
Eray Teknoloji, kadrosunu güçlendiriyor / Retail Türkiye Dergisi

Eray Teknoloji, kadrosunu güçlendiriyor / Retail Türkiye Dergisi

  • ErayTeknoloji
  • Basında Biz
  • Yorum yapılmamış

30 yıldır ilkleri gerçekleştiren Eray Teknoloji A.Ş., 2016 yılı itibarıyla bünyesine kattığı 12 yeni çalışanla, kadro sayısını toplamda 80’e çıkardı.

1987 yılından beri bakkal, kasap, manav gibi küçük esnaftan orta boy market, restoran, benzin istasyonları gibi işletmelere ve büyük gıda zincirleri, organize perakendecilere kadar çok geniş bir müşteri portföyüne hitap eden Eray Teknoloji A.Ş., çalışan sayısını pazar hedeflerine paralel olarak büyütüyor. Genel merkezi Ankara Öveçler’de yer alan Eray Teknoloji’nin Ankara Cebeci’de bir şubesi, İstanbul ve İzmir’de bölge müdürlükleri ve Türkiye’nin hemen her bölgesinde aktif 300’ü aşkın bayisi bulunuyor. 2016 yılı itibarıyla bünyesine 12 yeni takım arkadaşı katan Eray Teknoloji, 47’si Ankara’da olmak üzere, toplam 80 çalışanıyla hizmet veriyor.

Konuyla ilgili konuşan Eray Teknoloji Genel Müdürü Yakup Demir,

“Atılımlarımız devam ediyor. 2016’da yeni nesil ödeme kaydedici cihaz değişimleri konusundaki büyük beklentimiz ve detaylı hazırlıklarımız var. Bu yılı başarıyla kapatırsak, bu başarı şirketimizin önündeki 5 yılına çok büyük katkı sağlar. Önümüzdeki yıllar Eray için büyük atılımlar içeren, başarı yılları olacak” dedi.

Kaynak

Mağaza / Online Alışveriş