444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Basında Biz > Eray Teknoloji ve Mikrosaray çalışanları bir araya geldi / Retail Türkiye Dergisi
Eray Teknoloji ve Mikrosaray çalışanları bir araya geldi / Retail Türkiye Dergisi

Eray Teknoloji ve Mikrosaray çalışanları bir araya geldi / Retail Türkiye Dergisi

  • ErayTeknoloji
  • Basında Biz
  • Yorum yapılmamış

Eray Teknoloji A.Ş., geçtiğimiz günlerde 2015 yılını ve 2016 yılının ilk çeyreğini değerlendirdiği, yılsonu beklentilerini konuştuğu toplantıda çalışanlarını bir araya getirdi.


Sektörün köklü dağıtım ve servis şirketlerinden Eray Teknoloji A.Ş., tüm çalışanlarının bir araya geldiği yıllık toplantısını geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi. Eray’ın Ankara merkez binasında yapılan toplantıda İstanbul ve İzmir Bölge Müdürlüğü, Ankara Cebeci mağazanın yanı sıra geçtiğimiz aylarda çoğunluk hissesini satın aldığı Mikrosaray çalışanlarıyla birlikte yaklaşık 100 kişi yer aldı.

Toplantı, hep birlikte yenen öğle yemeğinin ardından, Okuantum Kurucu Başkanı Okan Aras’ın “Farkındalık ve Motivasyon” isimli sunumuyla başladı. Eray Teknoloji A.Ş.’nin yapımı tamamlanan yeni tanıtım videosunun izlenmesinin ardından Eray Teknoloji A.Ş. Genel Müdürü Yakup Demir, bir konuşma yaptı.

Eray Teknoloji A.Ş. Genel Müdürü Yakup Demir,

“Bu yılki toplantımızın çok özel bir anlamı var. Birdik, Mikrosaray’la birlikte iki olduk. Bu nedenle çok daha coşkuluyuz. Geçtiğimiz yıl iki seçim atlatmış olmanın olumsuz etkisiyle cirolarımız beklentilerimizin altında kaldı. Bu yıl hem bunu telafi edeceğiz hem de yazar kasa değişim sürecini iyi değerlendireceğiz. Bunun için kadro genişletme, eğitim, ürün tedariki, çağrı merkezi, bayi ve servislerin yetiştirilmesi dâhil tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Geçtiğimiz Mart ayında, 1 yılda 50 bin yazar kasa satmayı hedeflediğimizi açıklamıştık. Ufak tefek sapmalar olsa da hazırlıklarımızı ve motivasyonumuzu iyi tuttuğumuz zaman bunu başaracağımıza inanıyorum. Gelecek yıl, 30’uncu yılımızı kutlayacağız. Her yıl yaptığımız bu toplantıyı önümüzdeki yıl bu vesileyle çok daha coşkulu yapacağız” dedi.

Mikrosaray Genel Müdürü Latif Güler ise Mikrosaray ve Eray Teknoloji çalışanlarının tanışması ve bir sinerji oluşması açısından bu organizasyonu oldukça faydalı bulduğunu söyleyerek, şunları iletti:

“Eray ekibi çok coşkulu, çok istekli. Bu coşku bizi daha da hırslandırıyor. Bu başarıyı bir basamak daha öteye nasıl götürebiliriz, onun çalışmalarını yapmak için beynimde fırtınalar kopmaya başladı. Ekibi görünce, hedeflerimize rahatlıkla ulaşabileceğimizi anladım.”

Mikrosaray ve Eray Teknoloji yöneticilerinin yaptığı konuşmalarla devam eden toplantıda, 2015 yılı ve 2016’nın ilk çeyreği değerlendirildi, yılsonu beklentileri konuşuldu. Toplantıda ayrıca Eray Teknoloji’ye 10 yıl ve üzerinde özveriyle hizmet veren 18 çalışana hizmet ve başarı plaketleri, İnsan Kaynakları Müdürü Aliye Demir tarafından takdim edildi. Öte yandan, yapılan hediye çekilişiyle 7 şanslı kişi hediye çeki kazandı. Toplantı sonrası yemekte bir araya gelen Eray Teknoloji ve Mikrosaray çalışanları, canlı müzikle doyasıya eğlendi.

Kaynak

Vera & Beko Yazarkasa

Satış & Servisimiz Yoktur

Toshiba & Ingenico Satış

 

Pidion & Profilo Satış-Servis

 

ERAY'da

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın

Kişisel deneyiminizi arttırmak için çerez kullanılımına izin verin.