444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Basında Biz > Hedefleri ve ayrıcalıklı hizmetleri ile ERAY TEKNOLOJİ A.Ş.
  • ErayTeknoloji
  • Yorum yapılmamış
Hedefleri ve ayrıcalıklı hizmetleri ile ERAY TEKNOLOJİ A.Ş.

Hedefleri ve ayrıcalıklı hizmetleri ile ERAY TEKNOLOJİ A.Ş.

Ülke çapına yayılan geniş bayi ağıyla sektörün öncülerinden biri olan Eray Teknoloji A.Ş.’yi Genel Müdürü Yakup Demir ile konuştuk…

Yakup Bey, öncelikle bize vakit ayırıp sorularımızı yanıtladığınız için teşekkür ederiz. Röportajımıza sizi tanıyarak başlayabilir miyiz? Bu sayfalarda bizlere yer verdiğiniz için Perakende Çağı dergisine çok teşekkür ederim…

1958 Malatya Darende doğumluyum. 1983 yılında ODTÜ Elektrik Mühendisliği Bölümünden mezun oldum. 1987’den bugüne Eray Teknoloji A.Ş.’yi yönetiyorum. Şirketimiz yazarkasa, elektronik terazi, barkod donanım ürünleri, market/mağaza ve restoran otomasyonu satış ve teknik servisi alanında hizmet veriyor. İstanbul merkezli, Ankara ve İzmir’de şubelerimi- ze ek olarak ülke çapında 200 adet bayi ağı ile sektörün öncülerinden biriyiz.

Eray Teknoloji olarak, müşterilerinize sunduğunuz çözümler hakkında detaylı bilgi verir misiniz?

4 yıl kadar önce satın aldığımız BOYLAM YAZILIM ile büfe, bakkal, market/mağazalara Hızlı Satış Modülümüzle, restoran, kafe, pastane, kantin gibi işletmelere ise Restoran Modülümüzle altyapı hizmeti sunuyoruz. Yazılımımızı, ülkemizdeki zincir

marketlerde pazar lideri olan Toshiba pos ÖKC ürünlerinin de onaylı ön ofis yazılımı olarak kullanılıyor. Boylam ya- zılımımız terazi, ÖKC, barkod okuyucu, barkod yazıcı, el terminali dahil onlarca donanım ürünüyle online olarak entegre çalışmaktadır. Tüm yazılım ve donanım- larımızın teknik desteğini bayilerimiz ve yetkili servislerimizdeki kendi ekibimiz ile sağlıyoruz.

Toplamda kaç çeşit ürününüz var? Bu ürünlerinizin özelliklerini bizlerle paylaşır mısınız?

Şu anda 80 çeşit temel ürünümüz var. Yazılım modüllerimize ilaveten barkod okuyucu, barkod yazıcı, el terminali, fiş yazıcı, dokunmatik ekranlı el bilgisayarı, ÖKC, elektronik terazi ve bunların sarf malzemeleri olmak üzere; perakende sektörünün ihtiyaç duyduğu elektronik ve bilişim ürünle- rini tedarik ediyor ve teknik desteğini veriyoruz. Ürünleri seçerken kalitenin yanında, çağdaş teknolojik özelliklere sahip olmasına dikkat ediyor, canlıya ve çevreye duyarlı olmasına önem veriyoruz.

Eray Teknoloji olarak; market, mağaza ve restoran otomasyonuna ilişkin geliştirdiğiniz çözümleri Boylam Yazılım ile pazara sunuyorsunuz. Bu aşamada, olmazsa olmazlarınızı ve ayrıcalıklarınızı bizlerle paylaşır mısınız?

Sektörümüzde üç temelli bir misyonumuz var. Sektörümüzün gerçek ihtiyacı olan ve sektör tüketicilerinin bulmakta zorlandığı, hatta çoğunlukla bulamadığı üç özellik sunuyoruz.

1. Gerçek anlamda gelişmiş özellik- lere sahip, stabil, hızlı ve kullanımı kolay yazılım,

2. Bu özelliklere uygun yazılımı rekabetçi fiyatla sunmak,

3. Kaliteli, etkili, hızlı, çağrı merkezi tabanlı teknik destek.

Son olarak, uzun ve kısa vadeli hedeflerinizden bahseder misiniz?

Kısa vadeli hedefimiz; bir önceki cevabımda bahsettiğim üçlü misyonu- muzu bir sonucu olarak Boylam Yazılım ve Modüllerimizi sektörde norm haline getirmek. Uzun vadede ise özellikle yazılım ürünlerimizle sektörde en çok tercih edilen tartışmasız lideri firma olmayı hedefliyoruz.

“En ileri teknoloji ve hizmetler bizde de var”

Sektörümüzün her gün teknoloji kullanımını ilerlettiğini görüyorum. Dünyada çoğunlukla en ileri tekno- loji ve hizmetler bizde de var. Bunu perakende sektör yöneticilerimizin ileri görüşlülüğü ve geniş vizyonları- na bağlıyorum. Bizler de onların bu ileri görüşlülüklerine doğru vizyonla layık olmaya çalışıyoruz.

Vera & Beko Yazarkasa

Servisimiz Yoktur

Toshiba & Pidion & Ingenico

ERAY'da

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın