444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > hizmetler > Teknik destek > Danışmanlık & Kurulum & Teknik Destek

Danışmanlık & Kurulum & Teknik Destek

Her seviyede perakende altyapısının kurulmasında altyapı için gereken yazılım ve donanım ihtiyaçlarının tespit edilmesi, donanımların temin edilerek kurulumunun yapılması ve kurulum sonrasında tüm teknik destek hizmetlerinin sağlanması. Tek elden tüm süreçlerin tespit ve temini ile tam entegre hizmet altyapısı sunuyoruz. Uzman kadromuz ve uzun yıllara dayanan tecrübemizle ihtiyaçlarınız konusunda birinci elde danışmanlık ile işinizi kolaylaştırıyor ve muhtemel hataların önüne geçiyoruz.

Eray Teknoloji Hizmetler Tespit kurulum ve teknikservis eray.com.tr

35 yıllık uzmanlık, birikim ve tecrübe ile hizmetinizdeyiz

Talebiniz üzerine hedeflenen proje için gereken altyapı ihtiyaçlarına yönelik teknik değerlendirme yapılır. Teknik değerlendirme sonucunda altyapı için gereken donanım cihazları ve yazılım gereksinimleri tespit edilerek rapor haline getirilir.

Tespit edilen altyapı için gerekli  donanım cihazları ve yazılım ürünleri ön hazırlık ile kuruluma hazır hale getirilir. Sonrasında tüm donanım ürünlerinin kurulum, yerleştirme ve kullanıma hazır hale getirme işlemleri tamamlanarak anahtar teslim şekilde kullanıma hazır hale getirilir.

Kurulum sonrasında garanti kapsamında olarak temin edilen destek hizmetleri başta olmak üzere kurulumda kullanılan tüm donanım ve yazılım ürünlerinin teknik destek hizmetleri sağlanır. Teknik destek hizmetleri gece saat 22.00’a kadar Alodestek olmak üzere, yerinde destek, uzaktan destek ve teknik merkezde gerçekleştirilen desteklerini kapsamaktadır.

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın

Kişisel deneyiminizi arttırmak için çerez kullanılımına izin verin.