444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Gündem > Ingenico: 2021’in trend pos cihazı
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
Ingenico: 2021'in trend pos cihazı

Ingenico: 2021’in trend pos cihazı

Pos cihazlarını düşündüğünüzde akla gelen ilk üretici muhtemelen Ingenico. Hangi işyerine gitseniz bu marka ile karşılaşmanız son derece doğal.

Terminalleri uzun zamandır dünyanın dört bir yanındaki mağazalarda her yerde bulunmakta. Örneğin İngiltere’deki kart işlemlerinin yüzde 50’sinden fazlası Ingenico ile sağlanıyor.

Ingenico: 2021'in trend pos cihazı

Ingenico küçük işletmeler için imkan sağlıyor

Küçük işletmeler şimdi, üç mobil kart makinesi, bir sabit terminal ve bir akıllı POS terminali dahil olmak üzere, en yeni Ingenico terminallerini düşünebilir.

Pos cihazları, bağımsız satış organizasyonları (ISO’lar) ve bankalar tarafından satılmakta. Son derece kullanışlı olan cihazlar çok verimli ve çok özelleştirilebilirler.

Aslında, her bir modelin fiyatı, seçilen donanım seçeneklerine (örneğin 4G, Bluetooth, GPS, aksesuarlar) ve ayrıca Visa ve American Express gibi seçtiğiniz ödeme türlerini işleyenler de dahil olmak üzere yazılıma göre elbette ki değişiyor.

Ancak, bir pos makinesine sahip olmak sadece yüksek kaliteli bir akıllı terminalden ibaret değil. Bugün, Ingenico tarafından geliştirilen ve POS cihazlarına bağlı olarak büyüyen bir yazılım platformunun da bulunduğunu ifade edelim.

Ingenico müşteri taleplerine en uygun çözümü sunuyor

Bugün tüketiciler her zamankinden daha bilgili ve istekliler. İnternet, akıllı telefonlar ve tabletler sayesinde sınırsız bilgiye erişim sayesinde, istedikleri zaman, istedikleri yerde alım yapabilmelerini talep ediyorlar. Müşterilere ödeme kolaylığı, kolaylık ve talep ettikleri akıcılığı sunmak için donatılmış Ingenico satış dönüşüm oranlarını da artıracak.

Dünyanın en büyük mağaza içi kabul ağına sahip olan Akıllı Terminaller, ödeme terminali endüstrisini 30 yıldır yönetiyor.

Finansal kurumlar ve perakendeciler için POS Ödeme Çözümleri

Yerel yönetmelik, işletme sektörü veya ödeme şekli ne olursa olsun, en ileri teknolojileri en son güvenlik gereklilikleriyle birleştiren en geniş akıllı terminal serisinin sunulmasını gerektiriyor. Bu noktada tam çözümler sağlanyor.

Akıllı terminalleri, tüccarlara benzersiz bir platform ve ödemeyi uygulamak ve yönetmek ve aynı zamanda değer katan iş uygulamaları için tamamen güvenilir bir bağlantı sunuyor.

Kapsamlı bir POS yönetim hizmetleri yelpazesiyle eşleştirilen Akıllı Terminaller, mağazaların mağaza ve ödeme biçimlerini optimize etmelerini ve tüm tüketici temas noktalarını kapsamasını sağlar.

Vera & Beko Yazarkasa

Satış & Servisimiz Yoktur

Toshiba & Ingenico Satış

 

Pidion & Profilo Satış-Servis

 

ERAY'da

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın