TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
eray.com.tr > AKADEMİ > Gündem > Ingenico: 2022’nin trend pos cihazı
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
Ingenico: 2022'nin trend pos cihazı

Ingenico: 2022’nin trend pos cihazı

Pos cihazlarını düşündüğünüzde akla gelen ilk üretici muhtemelen Ingenico. Hangi işyerine gitseniz bu marka ile karşılaşmanız son derece doğal.

Terminalleri uzun zamandır dünyanın dört bir yanındaki mağazalarda her yerde bulunmakta. Örneğin İngiltere’deki kart işlemlerinin yüzde 50’sinden fazlası Ingenico ile sağlanıyor.

Neden ingenico cihaz?

star ingenico dünya genelinde banka POS cihazlarının üreticisi ve 30 yıllık deneyime sahip bir firmadır.

star ingenico yazarkasa cihazlarda işleriniz kesintisiz olarak devam eder ve sorun yaşamazsınız.

star ingenico markası altında kullanıcı dostu 2 model yazarkasa POS cihazı mevcuttur. Sabit olan IDE 280 Mobil olan IWE 280 ve MOVE 5000F olarak satıştadır.

star ingenico’nun dokunmatik ve renkli ekranı ile kolay kullanım sağlar.

star ingenico iwe 280 model cihaz minimal boyutları ve 456 gr ağırlığı ile seyyar kullanıma uygundur.

star ingenico ide 280 model cihazı ihtiyaç halinde pinpad ile kullanabilme imkanı.

star ingenico MOVE 5000F ingenico ide 280 ve iwe 280 model cihazları GSM ve ADSL bağlantısı ile kesintisiz işlem yapar.

star ingenico we 280 modeli Saniyede 30 satır yazabilen yazıcısı ile çok daha hızlı. Tek şarjla minimum 500 işlem gerçekleştirerek en yoğun günlerde bile işletmenizi yarı yolda bırakmaz.

star Her an ulaşılabilir çağrı merkezi desteği ile günün her saati destek alabilme imkanı.

Ingenico: 2022'nin trend pos cihazı

Ingenico küçük işletmeler için imkan sağlıyor

Küçük işletmeler şimdi, üç mobil kart makinesi, bir sabit terminal ve bir akıllı POS terminali dahil olmak üzere, en yeni Ingenico terminallerini düşünebilir.

Pos cihazları, bağımsız satış organizasyonları (ISO’lar) ve bankalar tarafından satılmakta. Son derece kullanışlı olan cihazlar çok verimli ve çok özelleştirilebilirler.

Aslında, her bir modelin fiyatı, seçilen donanım seçeneklerine (örneğin 4G, Bluetooth, GPS, aksesuarlar) ve ayrıca Visa ve American Express gibi seçtiğiniz ödeme türlerini işleyenler de dahil olmak üzere yazılıma göre elbette ki değişiyor.

Ancak, bir pos makinesine sahip olmak sadece yüksek kaliteli bir akıllı terminalden ibaret değil. Bugün, Ingenico tarafından geliştirilen ve POS cihazlarına bağlı olarak büyüyen bir yazılım platformunun da bulunduğunu ifade edelim.

Ingenico müşteri taleplerine en uygun çözümü sunuyor

Bugün tüketiciler her zamankinden daha bilgili ve istekliler. İnternet, akıllı telefonlar ve tabletler sayesinde sınırsız bilgiye erişim sayesinde, istedikleri zaman, istedikleri yerde alım yapabilmelerini talep ediyorlar. Müşterilere ödeme kolaylığı, kolaylık ve talep ettikleri akıcılığı sunmak için donatılmış Ingenico satış dönüşüm oranlarını da artıracak.

Dünyanın en büyük mağaza içi kabul ağına sahip olan Akıllı Terminaller, ödeme terminali endüstrisini 30 yıldır yönetiyor.

Finansal kurumlar ve perakendeciler için POS Ödeme Çözümleri

Yerel yönetmelik, işletme sektörü veya ödeme şekli ne olursa olsun, en ileri teknolojileri en son güvenlik gereklilikleriyle birleştiren en geniş akıllı terminal serisinin sunulmasını gerektiriyor. Bu noktada tam çözümler sağlanyor.

Akıllı terminalleri, tüccarlara benzersiz bir platform ve ödemeyi uygulamak ve yönetmek ve aynı zamanda değer katan iş uygulamaları için tamamen güvenilir bir bağlantı sunuyor.

Kapsamlı bir POS yönetim hizmetleri yelpazesiyle eşleştirilen Akıllı Terminaller, mağazaların mağaza ve ödeme biçimlerini optimize etmelerini ve tüm tüketici temas noktalarını kapsamasını sağlar.

Mağaza / Online Alışveriş