TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
eray.com.tr > AKADEMİ > Gündem > İngenico İWE 280 yazar kasa cihazı ve merak ettikleriniz
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
İngenico İWE 280 yazar kasa cihazı ve merak ettikleriniz

İngenico İWE 280 yazar kasa cihazı ve merak ettikleriniz

Bu yazımızda sizler için İngenico İWE 280 yeni nesil yazar kasa ile ilgili bilgi vermek istedik. Bu bilgiyi verirken de geleneksel bir yazar kasa ile pos sistemi arasındaki farklara da değinmeyi uygun bulduk.

İngenico , ödeme sistemleri ve pos terminali konusunda dünyada 5 kıtada 125 ülkede faaliyet gösteren ve dünya pos pazarının lideri konumunda bir firmadır.

25 Yıldır ülkemizde satışı yapılmakta olup, şu an ülkemizde ingenico markası ile 1,5 milyondan fazla eft pos cihazı kullanılmaktadır.

Yeni ürünleri ingenico iWE 280 yazar kasa pos ile Yeni nesil yazar kasa pazarına iddialı bir giriş yapan ingenico ‘nun öne çıkan özellikleri:

– Çift sim kart ile çalışabilen tek üründür.

– ARM9 işlemcisi ile yoğun çalışan işletmeler için idealdir.

– Renkli dokunmatik ekranı kullanışlı ve estetiktir.

– Tam dolu şarj ile 400 den fazla fiş kesebilmektedir.

– İçerisinde vodafone sim kart ile gelmektedir. Sim kart için herhangi bir aylık ücret ödenmez.

– Opsiyonel olarak üzerinde barkod okuyucu bulunan modeli mevcuttur.

– Opsiyonel olarak para çekmecesi mevcuttur.

– Saniyede 30 satır yazabilen hızlı yazıcıya sahiptir.

Ve aşağıda isimlerini paylaştığımız bir çok banka ile çalışılabilir uygunluktadır.

Aşağıdaki bankalar ile çalışabilir durumda.

·        A Bank
  
   Anadolu Bank

          Akbank

          Albaraka Türk

          Aktifbank

·       Denizbank

·         Finansbank

·         Garanti

·         Halkbank

·         HSBC

          İşbankası

·         İng Bank

   Kuveyt Türk

          Şekerbank

·         Vakıfbank

         Türkiye Finans

         T.E.B.

         ZiraatBank 

         Yapı Kredi

Satış kaydetme ve nakit depolamanın yanı sıra, bir satış noktası (POS) sistemi, stok takibi, çalışan ve müşteri yönetimi ve muhasebe yazılımınız gibi diğer işletme programları için entegrasyon özelliklerine sahiptir.

POS sistemleri, herhangi bir işletmenin bütçesine ve ihtiyaçlarına uygun fiyat noktalarında bulunur ve çoğu küçük işletme sahibi için en iyi seçimdir.

İngenico İWE 280 yazar kasa cihazı ve merak ettikleriniz

Satış işlemlerini yapmak, bir iş yapmanın önemli bir parçasıdır ve bu ödemeleri halletmek için satın aldığınız kasiyer sistemi önemli bir karardır. Birkaç kayıt türü mevcut olduğunda, küçük işletme sahipleri genellikle “İşletmem için en iyi pos cihazı hangisidir?” diye merak ederler.

Yerel bir perakende satış mağazasına veya çok lokasyonlu bir restorana sahip olun, ihtiyaçlarınıza uygun bir kayıt sistemi vardır. Geleneksel yazar kasa, satış noktası (POS) sistemleri ve seyyar POS cihazı arasından seçim yapabilirsiniz.

Farklı yazar kasa türleri nelerdir?

İngenico İWE 280 yazar kasa cihazı ve merak ettikleriniz

Satış işlemlerinizi işlemenize ve yönetmenize yardımcı olacak çeşitli sistemler vardır. Tüm yazar kasalar üç kategoriden birine girmektedir: geleneksel yazar kasa, POS yazar kasa veya mobil POS yazar kasa sistemleri.

İngenico İWE 280 yazar kasa cihazı ve merak ettikleriniz

Her seçeneğin kendi yararları ve sınırlamaları vardır. Seçmeniz gereken sistem işletmenizin büyüklüğüne, sektörüne, bütçesine, ihtiyacınız olan özelliklere ve kişisel tercihlerinize bağlı.

Geleneksel yazar kasa nedir?

Elektronik yazar kasa olarak da bilinen geleneksel bir kasa, satışları yönetmek için kullanılan temel bir sistemdir.

POS yazar kasa nedir?

İngenico İWE 280 yazar kasa cihazı ve merak ettikleriniz

Bilgisayarlı bir kayıt veya bir POS sistemi olarak da bilinen bir POS yazar kasa, geleneksel bir yazarkasadan daha gelişmiş ve küçük işletmeler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu modern sistemler sadece taksitli toplamlardan ve baskı makbuzlarından çok daha fazlasını yapabilir.

İhtiyacınız olan özelliklere bağlı olarak, muhasebe yazılımınız ve e-posta pazarlama hizmetiniz gibi, çok basit bir POS sistemi veya gelişmiş özelliklere sahip ve üçüncü taraf iş uygulamaları ile entegre olarak birini seçebilirsiniz.

İngenico iWE 280 yeni nesil seyyar sazar kasa POS nedir?

İngenico İWE 280 yazar kasa cihazı ve merak ettikleriniz

Ergonomik tasarımı ile küçük boyutlardaki bu İngenico iWE 280 renkli bir dokunmatik ekrana sahip ve sadece 456 g ağırlığındadır. Bu nedenle seyyar kullanıma daha uygun.

İngenico İWE 280 yazar kasa cihazı ve merak ettikleriniz

Cihaz yüksek oranda pil performansına sahip. Ayrıca paket servisi ve seyyar kullanım için dayanıklı, masaüstü kullanıma da son derece uygun vaziyette. Temassız kart ödeme fonksiyonu bulunan İngenico iWE 280 GPS özelliği ile konum belirleme ve takip sistemlerine uygun ve aynı zamanda çift SIM desteği sunuyor. Opsiyonel olarak barkod okuyucu bağlanabilen cihazın dokunmatik renkli ekran özelliği aynı zamanda göze de hitap ediyor.

Mağaza / Online Alışveriş