444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Yazar kasa > İngenico yazar kasa pos cihazına dair tüm detaylar
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
İngenico yazar kasa pos cihazına dair tüm detaylar

İngenico yazar kasa pos cihazına dair tüm detaylar

Bu yazımızda ingenico yazar kasa pos cihazlarına yönelik detaylı bilgiler vermeyi düşünüyoruz. Bütün ihtiyaçlarınıza dair tek bir okumayla bilgileneceğiniz bu yazımızı okuduktan sonra satın alma kararınızı daha rahat bir şekilde vereceğinizden eminiz.

Bilindiği üzere pos sistemleri, 20. yüzyılın ilk yarısının mekanik yazar kasalarından evrimleşti ve bir krank ve kaldıraç tarafından çalıştırıldı. Bugün bildiğimiz ve sevdiğimiz Pos sistemlerinin evriminde bir sonraki adım, krank ve kol yerine elektrikle çalışan kasalara geçmek oldu.

İngenico

Ticari faaliyetlerin en önemli parçalarından biri bugün ingenico’nun sizlere sunduğu pos cihazlarıdır.  Bu, işletmenizin aslında yaşam çizgisidir ve iyi durumda olmalıdır, çünkü satışlarınız ve geliriniz üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir. Geçmişte bir pos sistemi, yazarkasa veya hiçbir zaman kullanmaktan zevk almayan manuel muhasebe sistemi anlamına geliyordu. Ayrıca birçok sınırlaması vardı, ancak işler çok değişti.

Günümüzde, mükemmel pos cihazları sağlayan modern yazılım sayesinde satış ve geliri yönetmek çok kolay. Geleneksel iş ihtiyaçlarına ve yeni çağ çevrimiçi işlemlerine uygun olan bu sistemler, işletmelerin günümüz gereksinimlerine uyacak şekilde özel olarak üretilmiştir.

ingenico yazar kasa

Yazarkasa pos cihazlarının en büyük üreticilerinden birisi ingenico. Sunduğu ürünler ve geniş yelpazesiyle işletmenizin ticari işlerinin aksamaması adına tüm çabasını ortaya koyuyor. Sadece bu kadar da değil elbet. Kafanızda beliren sorulara cevaplar da veriyor.

ingenico pos cihazı işletmenizin vazgeçilmezi

  • İngenico son derece kullanımı kolay cihazlar sunuyor.  Sistem, kullanımı kolay ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip.
  • Uygun fiyatlı – Çoklu seçenekler sayesinde, cihazlar oldukça cebe uygun durumda.
  • Güvenli – Sistem, işlemlerin sorunsuz olması ve müşteri verilerini korumak için yerleşik kontrollere sahip olmalıdır.
  • Esnek – Zamanla, bir işletme yeni alanlara genişleyebileceğinden veya bu alanlara girebildiğinden operasyonlar değişir. Bu nedenle, sistemin yeni gereksinimlere uyacak kadar yeterli yeteneğe sahip olması gerekir.

ingenico pos cihazları

Teknoloji geliştikçe yaşamımızda kullandığımız kimi cihazların da çağın gerekliliğine göre gelişim gösterdiğini ve değiştiğini görüyoruz. Değişimin kendisini ifade eden yeni kavramının kuşaklara eklenmesiyle oluşturan yeni nesil ifadesinin şimdilerde yazar kasa pos cihazları için de kullanıldığını görüyoruz.

Geldiğimiz noktada ingenico pos cihazları çağı gereksinimlerine uygun bir şekilde hareket ederek son dönemde ortaya çıkan teknolojik yenilikleri müşterilerle buluşturuyor. Şimdi gelin hep birlikte bu yeni ürünlerde neler var onları bir görelim.

ingenico ide280

İngenico ide 280 hem yazarkasa hem de pos özelliklerini yeni nesilde birleştiren şık tasarıma sahip bir pos cihazı. Dokunmatik renkli ekranı ve kolay menüleriyle kullanıcı dostu olan cihaz, taksit ve puan kazandırma özellikleriyle tüm banka uygulamaları için hazır durumda. Ethernet ve GPRS ile kesintisiz iletişim sağlayan cihazın pil modülünün bulunduğu modeller elektrik kesintisi olsa dahi çalışma imkanına sahip durumda. Özelleştirilebilir kısım adları sayesinde yanlış kullanım ihtimali de ortadan kalkıyor.

ingenico pinpad

İngenico’nun perakende ürün yelpazesi, kasada harcanan zamanı azaltmak ve en zorlu perakende ortamlarında tüketici katılımını artırmak için hazırlanmış durumda.

İngenico yazar kasa pos cihazına dair tüm detaylar

Geniş renkli dokunmatik ekranları, sezgisel arayüzleri ve çok çeşitli ödeme yöntemlerini desteklemesi sayesinde Ingenico’nun perakende terminalleri çok kanallı ödeme deneyimini geliştirmek için en iyi çözümlerdir. Tasarımları, stand direkleri ve bağlanabilirlikleri mağaza içi entegrasyonu kolaylaştırır.

ingenico ide280 pinpad

Gerek ergonomisi gerekse de şık dizaynı  PIN girişini kolaylaştıran ingenico ide280 pinpad PIN girişi ve temassız ödeme seçenekleriyle güvenli bir ödeme ortamı ve çeşitlilik sağlıyor. ingenico ide280 pinpad renkli ekran ve temassız ödeme seçenekleriyle sizlere mükemmel alışveriş fırsatı sunuyor. Minimal boyutları ve tak çalıştır özelliğiyle masaüstünde kolay kullanım sağlar.

ingenico iwe 280

Ergonomik tasarımı ile küçük boyutlardaki bu Ingenico iWE280 renkli bir dokunmatik ekrana sahip ve sadece 456 g ağırlığında. Bu nedenle seyyar kullanıma son derece uygun.

İngenico yazar kasa pos cihazına dair tüm detaylar

Cihaz yüksek oranda pil performansı sunuyor. Ayrıca paket servisi ve seyyar kullanım için dayanıklı, masaüstü kullanıma da son derece uygun vaziyette. Temassız kart ödeme fonksiyonu bulunan Ingenico iWE280 GPS özelliği ile konum belirleme ve takip sistemlerine uygun ve aynı zamanda çift SIM desteği sağlıyor. Opsiyonel olarak barkod okuyucu bağlanabilen cihazın dokunmatik renkli ekran özelliği aynı zamanda göze de hitap ediyor.

ingenico iwl250

Ingenico iWL250, canlı renkli ekran, inanılmaz derecede küçük form özelliği ve her türlü elektronik ödemeyi işleme gücü dahil bir dizi özellik sunar. Anti-şok ve suya dayanıklı tasarım, hareket halindeyken dayanıklı bir arkadaştır. Hızlı yazıcı ve uzun pil ömrü, işinizi hızlı bir şekilde halletmenize yardımcı olur. İWL250, GPRS, Bluetooth veya Wifi üzerinden kablosuz olarak bağlanabilir ve en zor ortamlarda bile işleme için yüksek güvenlik sunar.

İngenico yazar kasa pos cihazına dair tüm detaylar

ingenico iwl250 nedir?

İngenico iwl250 pos cihazı kullanıcılarına bir çok özellik sunan, görselliği önemseyen, renkli ekranıyla kullanım kolaylığı sağlayan birçok elektronik ödemeyi yapma imkanı sunan bir pos cihazıdır. Şoklara ve aynı zamanda suya karşı dayanıklı olan cihaz yazarkasa pos cihazında çok iyi bilinmektedir.

ingenico fiyat

İngenico fiyat konusunda alıcıların cebini düşünen sunmuş olduğu fırsatlarla müşterilere bir bir yazar kasa pos cihazından daha fazlasını sunmaya çalışıyor. Fiyat bilgisini araştırırken kuşkusuz bakmanız gereken bazı nitelikler bulunuyor.  Bunlar arasında maliyetler, kullanım kolaylığı, teknoloji ve müşteri deneyimi gibi özellikle yer alıyor.

ingenico yazar kasa pos fiyatları

İngenico yazar kasa fiyatlarına bakmadan önce yazar kasa pos cihazınız için kullandığınız kurulum standardının yaptığınız işler üzerinde kalıcı bir etkiye sahip olduğunu bilmeniz gerekiyor. Kalifiye teknisyenler ile iletişime geçtiğinizde, doğrudan kurulum sürecine girmeyecekler. Açıkçası, işinizin bireysel gereksinimlerini karşılayan bir yazar kasa pos cihazı istiyorsunuz. Bu nedenle, montajcılar ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi karşılamak üzere kişiselleştirmek için tüm altyapı ve elektrik hatlarını analiz edeceklerdir.

Kurulumdan sonraki ilk iki hafta içinde, sistemin tam olarak çalışmasını engelleyebilecek sorunları olup olmadığını öğrenmeniz gerekiyor. Bu standartları karşıladıktan sonra artık ingenico’nun sunmuş olduğu bütün fırsatları işletmeniz için çok rahat kullanabilirsiniz. Şimdi gelin iki üründe bir fiyat bilgisini sunmaya çalışalım.

İngenico yazar kasa pos cihazına dair tüm detaylar

ingenico ide280 fiyat bilgisi

İngenico ide280 isimli cihazımızın fiyatına bakarken araştırmanızı internetin bize sunmuş olduğu nimetler olarak değerlendirebileceğimiz e-ticaret portallarından son derece rahat bir şekilde karşılaştırabiliriz. Bu karşılaştırmayı yaparken ürün bilgilerini ve ayrıca farklı fiyat avantajlarını görmemizi dahi mümkün olabiliyor.

İngenico ide280’nin fiyat bilgisine baktığımızda piyasa 1400 TL’den başlayan fiyatlarla ürünün sunulduğunu görüyoruz. Farklı fiyatlarla karşılaşılmasının doğal olduğunu belirtmemde fayda var. Zira bu durum piyasadaki hemen her ürün için geçerli bir durum.

ingenico iwe280 fiyat bilgisi

ingenico iwe280 fiyat bilgisine baktığımızda cihazın 1600 TL’den başlayan fiyatlarla piyasada olduğunu görüyoruz. Cihazların farklı özellikleri bulunduğundan dolayı farklı fiyatlara sahip olduğunu görüyoruz. İşletmenizin ihtiyacına dayalı olarak ne tür bir ürün tercih etmeniz gerektiğine dair bir karar vermeniz gerekiyor. Bu kararı verdikten sonra ürün seçiminizi daha rahat yapabiliyorsunuz.

ingenico yazarkasa pos işletmenizin yardımcısı

Mağazada alış veriş yapan kişiler günümüzde özellikle uzun kuyruklardan şikayet ediyor. İngenico yazar kasa pos cihazları hızıyla bu şikayetleri azaltıyor. Siz de böylelikle işletmenize hız katıyor ve rahat ediyorsunuz.  Burada yapabileceğiniz en güzel şey iyi bir cihaz seçimi yapmak. Siz de ingenico yazar kasanın avantajlı dünyasıyla muhakkak tanışın. Pişman olmayacaksınız.

ingenico yazar kasa pos kullanım kolaylığı sağlıyor

İngenico yazar kasa benim için ne sağlayacak şeklindeki bir sorunun cevabını size en güzel şekilde kullanım kolaylığı sağlayacak şeklinden verebiliriz. Son derece kullanışlı ara yüzü ve ayrıca renkli ekranlarıyla ingenico yazar kasa pos cihazlarından istediğiniz işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylelikle hem siz hem de işletmeniz işleyişini takılmadan sürdürüyor.

İngenico yazar kasa pos cihazına dair tüm detaylar

Yazar kasa ingenico

Netice olarak ingenico yazar kasa pos cihazları, müşterilerin aldıkları ürün bilgisini KDV dahil edilerek slib üzerine hızlı ve net bir şekilde baskı yapan cihazlar olduğu için bankaların hali hazırda bu cihazlara yönelik uygulama geliştirdiği bilinen bir gerçek. Kullanılan pos cihazında banka ağının fazla olması müşterilere sunulan hizmetin artmasını sağlayacağından yeni nesil yazarkasalarda tercih sebebi olmaktadır.

ingenico müşteri hizmetleri

İngenico müşteri hizmetlerine  0 850 250 40 30 numaradan ulaşabiliyor ve karşılaştığınız her türlü problemi aktarabiliyor ve görüş ile önerilerinizi sunabiliyorsunuz.

ingenico pos destek için hangi numarayı aramalıyım?

İngenico pos destek için arama yapmanız gereken numara Ingenico Çağrı Merkezidir. Çağrı merkezinin numarası ise 0 850 250 40 30 şeklinde. Diğer taraftan pos desteği alabilmeniz için de müşteri hizmetleri sizlere en uygun şekilde hizmet vermek için bilgilerinizi alıyor ve size en yakın desteğin sunulabilmesi için size yönlendirmeler yapıyor.

ingenico müşteri hizmetleri numarası

Yukarıda verdiğimiz 0 850 250 40 30 numara ile ulaşım sağlıyorsunuz. Ingenico müşteri hizmetleri servis temsilcileri, sorularınızı çeşitli dillerde cevaplamak için haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmet vermektedir.

Güvenli çevrimiçi ödemeler, müşteri memnuniyeti ve müşteri olarak güvenilir bir ilişki temel öncelikler olarak görülüyor. Bu nedenle, yakın zamanda karşılaştığınız bir sorun hakkında herhangi bir yorumunuz veya sorunuz varsa, sizden haber almak isteriz. Hizmetimizi sürekli geliştiriyoruz, bu nedenle görüşleriniz bizim için çok önemlidir. Tercihlerinize bağlı olarak, bize farklı şekillerde ulaşabilirsiniz.

İngenico yazar kasa pos cihazına dair tüm detaylar

ingenico iletişim

İngenico’nun ayrıca bir de telefon numarası bulunuyor. +90 (212) 366 48 00 no’lu telefondan şirkete ulaşabilmeniz mümkün. Diğer taraftan herhangi bir ihtiyaç durumunda faks çekebileceğiniz +90 (212) 366 48 03 – 04 numaralar da mevcut.

ingenico servis müşteri hizmetleri

İngenico servis müşteri hizmetleri sizler için en iyi olanı sağlamak adına hareket ediyor ve karşılaştığınız herhangi bir problemin hızlı çözülmesi için elinden gayreti gösteriyor. Bu nedenle bir ihtiyacınızın olması durumunda yukarıda verdiğimiz numaradan bağlantı kurmanızı yeniden hatırlatıyoruz.

İngenico çağrı merkezi numarası nedir?

0 850 250 40 30 numara ingenico çağrı merkezinin numarası. Ingenico müşteri hizmetleri servis temsilcileri, sorularınızı çeşitli dillerde cevaplamak için haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmet veriyor. Ingenico’nun çağrı merkezi raporlama yetenekleri ve müşteri katılımının kolay, hızlı ve profesyonel olmasını sağlamak için canlı kullanım kapasitesi ile birlikte gelir.

Deneyimli Müşteri temsilcileri, Ingenico Akıllı Terminallerinizle ilgili olabilecek sorunları çözmek için, hızlı yükseltme işlemleriyle bir sonraki seviye ile ilgili temel sorun giderme yardımı sunabilmektedir. Gerekli yardımları aldığınızdan ve işletmenizde minimum aksamaya neden olduğundan emin olmak için her bir sorgulama gerçek zamanlı olarak izlenir.

ingenico servis

İngenico geniş bayı ağı ile birlikte sizlere ulaştığı için servis çözümleriyle de hızlı bir şekilde hareket edip soruna odaklanmaya çalışıyor. Sizlerin karşılaştığı problemi en hızlı en uygu bir şekilde çözüyor.

ikasa ingenico

İkasa ingenico adresine girerek Bakım – Onarım merkezlerine ulaşmak için gerekli bilgileri edinebilir ve böylelikle sorunlarınıza hızlı çözümler alabilirsiniz.

İngenico yazar kasa pos cihazına dair tüm detaylar

ingenico yazarkasa pos yetkili servis

ingenico yazarkasa pos yetkili servis desteği ile kafanız son derece rahat oluyor. Ürünle ilgili bir problem olması durumunda bulunduğunuz ilde bir yetkili servis çözümü bulabilmeniz son derece önemli olduğu için yaygın servis desteği ile ingenico sizlere eşsiz bir deneyim yaşatıyor.

 ingenico yazar kasa servis

işletmeniz, ödeme cihazları ağına önemli bir yatırım yaptığı için, onları çalışır durumda tutmak ve verimli bir şekilde çalışmak, yalnızca müşteri ve çalışan güvenini arttırmakla kalmaz, aynı zamanda satış ve kazanç potansiyelinin artmasına yardımcı olur. Bu nedenle Ingenico, akıllı terminallerinizin kusursuz ve kesintisiz çalışmasını sağlamak için ihtiyacınız olan anahtar teslim hizmetleri sunmaktan memnuniyet duyuyor. Bu yüzden sizlere bulunduğunuz yerden servislere ulaşabilmeniz için tüm gücünü ortaya koyuyor.

ingenico pos cihazı kapatma

Cihaz, eğer seyyar kullanım için pilli olarak tasarlanmışsa, sadece kullanım gerektirdiği zamanlarda açılması batarya kullanımından tasarruf sağlar. Terminal kapalıyken yeşil giriş tuşuna basılarak açılır. Kapatmak için sarı (silme) tuşa basılır ve “Cihaz kapatılacak?” sorusuna giriş yapılarak kapatılması sağlanır.

ingenico gün sonu alma

Gün sonu raporları toplam satış bilgilerini ve KDV toplamlarını detaylı gösteren mali özelliği olan raporlardır. Gün Sonu raporu alındığında yazarkasa içindeki tüm günlük satış bilgileri ve toplamları sıfırlanır. Rapordaki satış ve KDV toplamları mali hafızaya yazılır. Gün sonlarında Z raporu alınmalıdır. Z raporu almak için yönetici şifresi ile menüye girilmelidir.

Pos cihazı dondu ne yapmalıyım?

Pos cihazı dondu ama ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Tuşlara basıyorsunuz ses geliyor fakat işlem yapılmıyor. Bu durumda ne yapacaksınız? Bu durumda öncelikle yapacağınız şey, cihazınızı kapatmak. Cihazınızı tekrar açıtığınız zaman hala aynı durum devam ediyorsa aslında cihazınızın kağıdı bitmiş olabilir. Siz öncelikle kağıt haznesini bir kontrol edin.

İngenico pos cihazı resetleme nasıl yapılır?

İngenico pos cihazı resetleme için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.
Üye işyerinin Şifresi Reset işleminde kullanılmaktadır.
POS cihazı üzerinde bulunan ana menüyü açan F tuşuna basmanız gerekiyor
Aşağı ve yukarı yön ok tuşları ile menüden “İşyeri Menü”yü seçip GİRİŞ (yeşil) tuşuna basın.
Aşağı ve yukarı yön ok tuşları ile menüden “Şifre Reset”i seçip GİRİŞ (yeşil) tuşuna basınız.
Reset Pin, Banka tarafından verilmektedir. Reset’lenen Pin sonrası cihazın şifresi “0000” (dört sıfır) olmaktadır.

ingenico alert irruption çözümü

Yazarkasa güvenlik dedektörleri tetiklenmiş ya da açılmaya çalışılmış olmasından kaynaklı bu hatanın çözümü için yetkili servis desteği almanızı öneriyoruz.

Vera & Beko Yazarkasa

Servisimiz Yoktur

Toshiba & Pidion & Ingenico

ERAY'da

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın