TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
eray.com.tr > AKADEMİ > Yazar kasa > ingenico yazarkasa pos almanızın 3 etkili nedeni!
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
ingenico yazarkasa pos almanızın 3 etkili nedeni!

ingenico yazarkasa pos almanızın 3 etkili nedeni!

Uzmanların tercihi dedik İngenico yazarkasa pos cihazına. Aslında gittiğimiz her işyerinde gördüğümüz bir ürün. Gün geçmiyor ki bir işyerine adım atalım da ingenico yazarkasa pos cihazıyla karşılaşmayalım.

Evet, topluma yönelik bir hizmet sunuyorsanız ve halka mal satmayı içeren bir işletmeniz varsa, ya bir yazar kasaya sahipsiniz ya da ona ihtiyacınız var. Yazarkasa yıllar içinde basit para tutma cihazları olmaktan, elektronik çek ve kredi kartı işleme yetenekleri olan içerisinde barkod cihazlarının dahi yer aldığı bir sisteme dönüştü.

ingenico yazarkasa pos almanızın 3 etkili nedeni!

ingenico yazarkasa pos cihazının avantajları nelerdir?

ingenico yazarkasa pos almanızın 3 etkili nedeni!

Yazarkasa pos cihazlarının en büyük üreticilerinden birisi ingenico. Sunduğu ürünler ve geniş yelpazesiyle işletmenizin ticari işlerinin aksamaması adına tüm çabasını ortaya koyuyor. Sadece bu kadar da değil elbet. Kafanızda beliren sorulara cevaplar da veriyor.

İngenico yazarkasa pos satın aldığınızda, nasıl kullanılacağını ve hangi özelliklere ihtiyacınız olduğunu düşünmeniz gerekiyor tabi ki. Kaç kişi kullanacak? Kaç ürün satıyorsunuz? Elektronik çek kabulüne, kredi kartı ile ödeme işlemine, banka kartı işlemesine mi ihtiyacınız var? Envanteri takip etmesini istiyor musunuz? Barkod taraması yapacak mısınız? Ne tür makbuz baskısına ihtiyacınız var? Banka ve ATM kart kodlarını giren müşteriler için bir PIN odaklı cihaza mı ihtiyacınız var?

ingenico-iwe280-para-çekmecesi.jpg
ingenico iwe280 para çekmecesi

İngenico sunmuş olduğu ürünlerle sizlere yukarıdaki sorularınızın cevabını veriyor elbet. Yazarkasa istediğiniz kadar basit veya sofistike olabilir ancak özellikleri ne kadar fazla olursa işletmenizin durumuna göre bu özelliklere de bakmanız gerekecek.

Yazarkasa pos cihazı hangi katkıları sunacak?

ingenico yazarkasa pos almanızın 3 etkili nedeni!

Bir satış noktası (POS) sistemi işinize mükemmel bir katkı olabilir. Sadece kredi kartı almaktan daha fazlasını yapabilen POS sistemleri, envanter yönetimi, raporlama ve hatta zamanı yönetme gibi önemli tercihleri sizlere sunar.

ingenico yazarkasa pos almanızın 3 etkili nedeni!

Kredi kartı işleme ve terminaller arayan küçük işletmeler için önde gelen bir ürünler ortaya koyan ingenico yazarkasa pos için uzmanlar fonksiyonelliği ve kullanım kolaylığı ile işletmelerin bir numaralı tercihi olduğunu ifade ediyor.

Doğru yaklaşım her zaman en iyiye götürür. Bu nedenle doğru yazar kasa pos cihazını seçmek sizin elinizde. Gelin ingenico’nun yazar kasa pos cihazı dünyasını inceleyin.

Mağaza / Online Alışveriş