TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
eray.com.tr > AKADEMİ > Otomasyon > Mikro fiyat bakarken yararlanacağınız 4 ipucu
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
Mikro fiyat bakarken yararlanacağınız 4 ipucu

Mikro fiyat bakarken yararlanacağınız 4 ipucu

Günümüzde çok duyduğumuz kavramlardan bir tanesi de mikro yazılım. Mikro fiyatı bakarken nelere dikkat edilmesi gerektiğini irdeleyeceğimiz bu yazıda öncelikle mikro yazılımın artık gündelik hayatımızın bir parçası haline geldiğini belirtmemiz gerekiyor. Gündelik hayatımızda bir çok şey yazılıma döküldüğü için onsuz bir ticari hayatın düşünülemeyeceğini ifade edebiliriz.

Mikro yazılım nedir?

Kısaca mikro yazılımı tarif ettiğimizde onun Windows tabanlı bir cari hesap programı olduğunu görüyoruz. Özellikle işletmelerin satın alamdan tutun da satış yapmaya kadar bütün finansal bilgilerin verilerini ve ayrıca muhasebe işlemleri bir arada tutuyor.

Mikro yazılım ile neler yapabilirsiniz?

* Fatura takibi
* Cari hesap takibi
* Raporlama
* Serbest meslek makbuzu takibi
* Gelir gider takibi
* Stok ve depo takibi
Ve ek özellikler

Mikro yazılım faydaları nelerdir?

Her yerden erişim, kolay kullanıcı ara yüzü sayesinde hızlı ve her düzeyde işlemler ve finansal operasyonlara daha az zaman ayırarak işletmenizi daha fazla geliştirme imkanı sağlar

Mikro fiyat bakarken yararlanacağınız 4 ipucu
mikro fiyat

Mikro fiyatı bakarken nelere dikkat edilmeli?

Mikro fiyatı bakarken öncelikle dikkat etmeniz gereken hususlardan bir tanesi işletmenize sağlayacağı verim. Verim noktasında size değer katacak bir program tercih edin.

Diğer taraftan önemsemeniz gereken diğer husus performansın da artması. Eğer mikro yazılım performansın artmasına yardımcı olacak ise hemen tercih etmenizi öneriyoruz. Bu konuyla ilgili olarak da satış yapan firmalardan muhakkak bilgi almanızı istiyoruz.

Mikro fiyat bakarken yararlanacağınız 4 ipucu

Eğer bir kobiyseniz

Bu durumda kontrollü büyümek için bir mikro yazılım size şart. Burada önemli olan ise çalışan sayınız. Eğer işletmenizin çalışan sayısı 5 ile 50 arasında bir rakamda bulunuyor ise sizin için bir mikro yazılım örneği sunabiliriz.

Diğer taraftan sadece ürün odaklı değil de, kurumsal bir çözüm ortağına ihtiyacı olan işletmeler için de bulunmaz bir satın alma fırsatları sunma imkanına sahip. Oturduğunuz yerden çok fazla yorulmadan yazılımınız sayesinde işletmenizi takip edebilecek ve bu takip sırasında da hız ve verim sağlayacaksınız.

Mikro fiyat bakarken yararlanacağınız 4 ipucu

Sizin de böyle bir mikro yazılım talebiniz var ise sizin için Mikr Jump’ı öneriyoruz.

Mikro Fly nedir?

Mikro Fly önemli bir program . Eğer çalışan sayısınız 50 ve üzerinde ise bu durumda yapacağınız ilk şey Mikro Fly’ı işletmenize getirmek olacak.

Böyle bir hamle ile işletmeniz hem kara geçecek hem de yönetim noktasında sıkıntı çekmeyeceksiniz.  

Mikro fiyat bakarken yararlanacağınız 4 ipucu

Mikro Müşavir nedir?

Muhasebe süreçleri için yararlanacığınız bir program. Bu mikro yazılım sayesinde işletmenizin evrak işleri de öylesine hafifleyecek ki, hız ve güvenin vermiş olduğu rahatlık içerisinde işletmenizin bütün işlemlerini bir çırpıda halledeceksiniz.

Bu mikro yazılım sayesinde elektronik beyannamelerinizi çok rahat bir şekilde hazırlayacak ve e-devlet uygulamalarına çok kolay bir şekilde entegre edebileceksiniz.

Mikro fiyat listesi nedir?

fiyat listesi

Mikro fiyat listesi, Mikro Fly, Mikro Müşavir ve Mikro Jump Ticari Yazılım gibi yazılımların kullanım ücretlerini ifade etmektedir. Ürünlerin fiyatı yazılımı sunan şirkete göre değişebilmektedir.

Mikro muhasebe programı demo nedir?

Mikro fiyat bakarken yararlanacağınız 4 ipucu

Mikro muhasebe programı demo uygulaması bir muıhasebe programının nasıl kullanılacağına dair örnekler sunan ancak bütün uygulamların yer almadığı bir programdır. Bu program bir deneme sürümü mahiyetinde olduğu için sürelidir.

Mağaza / Online Alışveriş