444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Otomasyon > Mikro fiyat bakma rehberi
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
mikro fiyat

Mikro fiyat bakma rehberi

Günümüzde çok duyduğumuz kavramlardan bir tanesi de mikro yazılım. Mikro fiyatı bakarken nelere dikkat edilmesi gerektiğini irdeleyeceğimiz bu yazıda öncelikle mikro yazılımın artık gündelik hayatımızın bir parçası haline geldiğini belirtmemiz gerekiyor. Gündelik hayatımızda bir çok şey yazılıma döküldüğü için onsuz bir ticari hayatın düşünülemeyeceğini ifade edebiliriz.

Mikro yazılım nedir?

Kısaca mikro yazılımı tarif ettiğimizde onun Windows tabanlı bir cari hesap programı olduğunu görüyoruz. Özellikle işletmelerin satın alamdan tutun da satış yapmaya kadar bütün finansal bilgilerin verilerini ve ayrıca muhasebe işlemleri bir arada tutuyor.

Mikro fiyat bakma rehberi
mikro fiyat

Mikro fiyatı bakarken kullanıma dikkat

Mikro fiyatı bakarken öncelikle dikkat etmeniz gereken hususlardan bir tanesi işletmenize sağlayacağı verim. Verim noktasında size değer katacak bir program tercih edin.

Diğer taraftan önemsemeniz gereken diğer husus performansın da artması. Eğer mikro yazılım performansın artmasına yardımcı olacak ise hemen tercih etmenizi öneriyoruz. Bu konuyla ilgili olarak da satış yapan firmalardan muhakkak bilgi almanızı istiyoruz.

Mikro fiyat bakma rehberi

Eğer bir kobiyseniz

Bu durumda kontrollü büyümek için bir mikro yazılım size şart. Burada önemli olan ise çalışan sayınız. Eğer işletmenizin çalışan sayısı 5 ile 50 arasında bir rakamda bulunuyor ise sizin için bir mikro yazılım örneği sunabiliriz.

Diğer taraftan sadece ürün odaklı değil de, kurumsal bir çözüm ortağına ihtiyacı olan işletmeler için de bulunmaz bir satın alma fırsatları sunma imkanına sahip. Oturduğunuz yerden çok fazla yorulmadan yazılımınız sayesinde işletmenizi takip edebilecek ve bu takip sırasında da hız ve verim sağlayacaksınız.

Mikro fiyat bakma rehberi

Sizin de böyle bir mikro yazılım talebiniz var ise sizin için Mikr Jump’ı öneriyoruz.

Verimlilik ve karı odak noktası yaptırsanız Mikro Fly

Eğer çalışan sayısınız 50 ve üzerinde ise bu durumda yapacağınız ilk şey  Mikro Fly’ı işletmenize getirmek olacak.

Böyle bir hamle ile işletmeniz hem kara geçecek hem de yönetim noktasında sıkıntı çekmeyeceksiniz.  

Mikro fiyat bakma rehberi
Muhasebe süreçleri için: Mikro Müşavir

Bu mikro yazılım sayesinde işletmenizin evrak işleri de öylesine hafifleyecek ki, hız ve güvenin vermiş olduğu rahatlık içerisinde işletmenizin bütün işlemlerini bir çırpıda halledeceksiniz.

Bu mikro yazılım sayesinde elektronik beyannamelerinizi çok rahat bir şekilde hazırlayacak ve e-devlet uygulamalarına çok kolay bir şekilde entegre edebileceksiniz.

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın