TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
eray.com.tr > AKADEMİ > Basında Biz > Pidion, SLA’de Türkiye lideri / Retail Türkiye Dergisi
Pidion, SLA’de Türkiye lideri / Retail Türkiye Dergisi

Pidion, SLA’de Türkiye lideri / Retail Türkiye Dergisi

  • ErayTeknoloji
  • Basında Biz
  • Yorum yapılmamış

POS destek ve çözüm ekibi, Ekim ayında BKM sıralamasına göre, yüzde 96.6’lık SLA başarısıyla Türkiye lideri oldu.

Mikrosaray – Eray Teknoloji ortaklığı tarafından gerçekleştirilen Pidion yeni nesil yazar kasa POS destek ve çözüm ekibi, SLA (Service Level Agreement – Hizmet Seviye Anlaşması) sıralamasında, alanında Türkiye lideri oldu! Bankalararası Kart Merkezi (BKM) tarafından bildirilen, geçtiğimiz Ekim ayına ait listeye göre Pidion çağrı merkezi, gerçekleştirdiği kurulum ve arıza çözüm yüzdesiyle SLA’e yüzde 96.6 seviyesinde uygunluk gösterdi.

Şirket yetkilileri, Pidion çağrı merkezinin, gelen telefonlara cevap verme hızı konusunda müşterileri ve bayilerinden de çok olumlu geri dönüşler aldıklarını belirtiyor.

SLA müşteri ile hizmet sağlayıcı arasında düzenlenen bir anlaşma ile hizmet sağlayıcı tarafından müşteriye sağlanan hizmetlerin niteliğini, miktarını, teslim zamanını, müdahale ve sorun çözme sürelerini ve benzeri diğer niteliklerini tanımlıyor. SLA hizmet kalitesinin standartlarını oluşturuyor ve müşterinin hizmet sağlayıcı firmadan beklemesi gereken hizmeti belirliyor. Bu sayede destek veren kurum çalışanlarının bireysel ve organizasyon hizmet kalitesinin ölçülebilmesi ve yönetilebilmesi mümkün oluyor.

Kaynak

Mağaza / Online Alışveriş