TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
eray.com.tr > AKADEMİ > Basında Biz > POS A.Ş.’nin 2018 Çözüm Ortakları Ödülleri sahiplerini buldu / Retail Türkiye Dergisi
POS A.Ş.'nin 2018 Çözüm Ortakları Ödülleri sahiplerini buldu / Retail Türkiye Dergisi

POS A.Ş.’nin 2018 Çözüm Ortakları Ödülleri sahiplerini buldu / Retail Türkiye Dergisi

  • ErayTeknoloji
  • Basında Biz
  • Yorum yapılmamış

Yılın Çözüm Ortağı Ödülü’nü “AdamPos”, Pazarı Geliştirme Ödülü’nü “Eray Teknoloji”, Proje Ödülü’nü de “Denker Elektronik” aldı.

POS A.Ş.’nin her yıl düzenlediği geleneksel Çözüm Ortakları Toplantısı bu yıl 25 Nisan’da, Büyükada Anadolu Kulübü’nde düzenlendi. 2018 yılı Çözüm Ortakları ödülleri; POS A.Ş. Çözüm Ortakları Müdürü Öztürk Dündar, Genel Müdür Yardımcısı Gülümhan Akalın ve Genel Müdürü Feridun Yuğaç tarafından ödül kazanan Çözüm Ortaklarına verildi.


Etkinlikte 2018 yılını değerlendiren ve 2019’a yönelik beklentilerini ve stratejilerini Çözüm Ortaklarıyla paylaşan POS A.Ş. Genel Müdürü Feridun Yuğaç,

“Zorlayıcı bir yılı geride bıraktık ve 2019 yılında ekonomiye paralel olarak başarılı bir grafik çizebilmek için Çözüm Ortaklarımızla birlikte 25 yıllık deneyimimizden güç alarak elimizden geleni yapacağız. 2019 yılında, Toshiba ailesinin bir parçası olan donanım ürünlerimizi, katma değerli yazılım ve hizmetlerimizi Çözüm Ortaklarımız ile birlikte oluşturduğumuz yaygın satış ağımızla Türkiye perakende pazarına sunmak en öncelikli hedefimiz. Bu doğrultuda İstanbul, İzmir, Gaziantep ve Ankara’da müşterilerimize tanıtım toplantıları gerçekleştireceğiz. 2019’da ürün ailemize yeni katılan ölçeklenebilir donanım ürünlerimiz ve çok kanallı perakendecilik adı altında toplayabileceğimiz çözümlerimiz ile büyümeyi hedefliyoruz” dedi.

Mağaza / Online Alışveriş