TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
eray.com.tr > Ürün > Donanım > Atıksız Yaşam Pazarı / Boylam Hızlı Satış
Atıksız Yaşam Pazarı / Boylam Hızlı Satış

Atıksız Yaşam Pazarı / Boylam Hızlı Satış

Ankara Vega AVM’de yeni açılan Lokum Rüyası Boylam Hızlı Satış,Toshiba 4610-2NF pos kasa, Mettler Toledo bcom terazi, barkod okuyucu ve Toshiba yazıcı ile market otomasyon sisteminin kurulum ve eğitimi tamamlanmıştır. Kendilerine teşekkür eder ve bol kazançlar dileriz.

Proje Detayları

Müşteri adı:
Atıksız Yaşam Pazarı
Lokasyon:
İstanbul
Başladı
Haziran 2020
Tamamlandı:
Haziran 2020
Kategori:
Market
Mimar:
Eray Teknoloji

Kadıköy Belediyesi’nde yeni açılan Atıksız Yaşam Pazarı otomasyon sisteminde bizi tercih etti.

Atıksız Yaşam Pazarı otomasyon sisteminde Boylam Hızlı Satış, Mettler Toledo brite terazi ve Mikro Jump programını tercih etti.

Atıksız Yaşam Pazarı otomasyon sisteminde Boylam Hızlı Satış, Mettler Toledo brite terazi ve Mikro Jump programını Eray Teknoloji A.Ş. farkıyla tercih etti. Kurulumu ve eğitimi tamamlanarak hizmette açılmıştır. Kendilerine teşekkür eder ve bol kazançlar dileriz.

Kadıköy Belediyesi, Kadıköy’de atık oluşumunu en aza indirmeyi hedefleyen, Türkiye’nin ilk ve tek yerel yönetim uygulaması ‘Atıksız Yaşam Hareketi’ projesini 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde hayata geçiriyor. ‘Atıksız Yaşam Hareketi’, kadın kooperatifleri başta olmak üzere, yerel üreticinin ürünlerinin yer alacağı ve ambalajsız olarak satılacağı ‘Dükkan’ın açılışı ile başlıyor.

Çevresel problemleri azaltmak ve doğal hayatın sürdürülebilirliğini sağlamak için bireysel olarak tüketim alışkanlıklarını değiştirmek amacıyla başlatılan projenin 4 farklı ayağı bulunuyor: ‘Atıksız Dükkan’; ‘Mobil Atık Getirme Merkezi’; ‘Atıksız Yaşam Sokağı’, ‘Tek Kullanımlık Plastiklerin Azaltılması’.

Mağaza / Online Alışveriş