TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
eray.com.tr > Ürün > Donanım > Halkın Bakkalı / Boylam Hızlı Satış

Halkın Bakkalı/ Boylam Hızlı Satış

iztarım logo-1

Halkın Bakkalı / Boylam Hızlı Satış

İzmir’de faaliyetini sürdüren Halkın Bakkalı (İztarım A.Ş.) pos yazar kasa sistemlerinde Boylam Hızlı Satış ve Ingenico GMP3 entegrasyonunu tercih etti.

Proje Detayları

Müşteri adı:
Halkın Bakkalı-İztarım A.Ş.
Lokasyon:
İzmir
Başladı
Kasım 2022
Tamamlandı:
Aralık 2022
Kategori:
Market
Mimar:
Eray Teknoloji

Halkın Bakkalı (İztarım A.Ş.) şubelerin de pos yazar kasa satış sistemi tercih etti.

Boylam Hızlı Satış ve Ingenico GMP3 sunuldu.

İzmir’de faaliyetini sürdüren Halkın Bakkalı (İztarım A.Ş.) pos yazar kasa sistemlerinde Boylam Hızlı Satış ve Ingenico GMP3 entegrasyonunu tercih etti.

Halkın Bakkalı marketler İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından “Başka bir tarım mümkün” denilerek yerli üreticiyi desteklemek amacıyla 2020 yılında İ.B.B. Grand Plaza Gıda Otelcilik ve Turizm İşletmeleri A.Ş. bünyesinde kurulmuş ve ilk şubesini 13.03.2020 tarihinde Kemeraltı Balıkçılar Meydanı’nda faaliyete geçirmiştir.

Halkın Bakkalı; yerel ürün ve üreticiyi desteklemek amacıyla tarımsal kalkınma ve üretim kooperatiflerinin ürünlerini pazarlayabildiği, sağlıklı ve güvenilir gıdaya ulaşmak isteyen yurttaşlarımızın buluştuğu ortak bir satış alanıdır.

Halkın Bakkalı marketler kurulduğu günden itibaren 1 yıl gibi kısa bir sürede Kemeraltı, Gültepe, Özkanlar, Girne, Ulukent, Buca, Erzene, Doğanlar ve Yasemin şubeleri olmak üzere 9 adet şubeye ulaşmıştır.

Halkın Bakkalı marketlerde; Türkiye çapındaki kooperatiflerin bölgelerine ait ürünlerden üretilen 400’ün üzerinde farklı çeşit ürün satışı yapılmaktadır.

Ülke tarımının gelişmesi ve kırsalda istihdamın arttırılması hedeflerine katkı sağlayan Halkın Bakkalı projesi ilk yılında, Sağlıklı Kentler Birliği tarafından 2020 yılında 11’incisi düzenlenen “Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışması” içerisinde Sosyal Sorumluluk kategorisinde Jüri Özel Ödülü’ne layık görülmüştür.

Ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemi sürecinde ve 30.10.2020 tarihinde kentimizde yaşanan deprem felaketinde İzmir halkına destek olmak için halkinbakkali.com destek sayfası aracılığıyla ihtiyaç paketleri satışları gerçekleştirilerek ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılması için İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na teslim edilmiştir.

Halkın Bakkalı şube sayısını, ürün çeşitliliğini ve kooperatif sayısını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Mağaza / Online Alışveriş