TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
eray.com.tr > Ürün > Donanım > Natulife Kuruyemiş / Boylam Hızlı Satış
natulife kuruyemiş-logo

Natulife Kuruyemiş / Boylam Hızlı Satış

Merkezi Ostim’de, şubeleri Ostim ve Kızılay’da yeni açılan Natulife Kuruyemiş  Şekerleme Boylam hızlı satış, Toshiba sure POS300 kasa ve Mettler Toledo bcom terazi ile ürünleri ile birlikte merkez mağaza entegrasyon sistemini tercih etti.

Proje Detayları

Müşteri adı:
Natulife Kuruyemiş & Şekerleme
Lokasyon:
Ankara
Yüzey Alanı:
2 şube
Başladı
Şubat-Eylül 2019
Kategori:
Kuruyemiş & Şekerleme
Mimar:
Eray Teknoloji

Merkezi Ostim, şubeleri Ostim ve Kızılay’da yeni açılan Natulife Kuruyemiş & Şekerleme Boylam merkez mağaza entegrasyon sistemi istedi.

Boylam hızlı satış, Toshiba sure POS300 kasa ve Mettler Toledo bcom terazi ürünleri ile birlikte merkez mağaza entegrasyon sistemi önerildi.

Merkezi Ostim’de, şubeleri Ostim ve Kızılay’da yeni açılan Natulife Kuruyemiş  Şekerleme Boylam hızlı satış, Toshiba sure POS300 kasa ve Mettler Toledo bcom terazi ürünleri ile birlikte merkez mağaza entegrasyon sistemini tercih etti.

2005 Yılında Ankara’da kurulan işletmemiz, kuruyemiş ve kuru meyve sektöründe faaliyet göstermektedir.Faaliyet alanlarımızda müşteri memnuniyetini en üst düzeyde karşılayacak şekilde, kusursuz ve işin gerektirdiği profesyonel hizmeti vermeyi temel ilke edinmiştir.

Bu ilke doğrultusunda; toplam kalite felsefesi ile kalite yönetim sistemi ilkelerine bağlı kalarak sürekli iyileştirmeyi sağlayarak sıfır hataya ulaşmak.
Kanun, mevzuat ve sözleşme şartlarına tam riayet etmek, kaliteli hizmet üretimi için müşteri isteklerini esas alarak her türlü performans değerdirmelerinin yapılması, piyasa şartlarına bağlı en kaliteli malzemeyi, birinci sınıf işçilikle buluşturarak kullanmak.

Bu hedeflerin tam çalışanlara benimsetilerek onların katılımı ile kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak etkinliğin sürekli gözden geçirilmesi ve iyileştirilmeleri kalite politikamızı oluşturmaktadır.

Şirketimiz Türkiye’mizin 7 Bölgesinde de aynı kalite ve güvenle hizmet vermektedir.

Mağaza / Online Alışveriş