TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
eray.com.tr > Ürün > Donanım > Tire Süt Kooperatifi / Boylam Hızlı Satış
6kLrVYUd_400x400

Tire Süt Kooperatifi / Boylam Hızlı Satış

İzmir Narlıdere’de Tire Süt Kooperatif-Çiftçim Market’in yeni açılan şubesi Boylam Hızlı Satış programı, Mettler Toledo bcom terazi, dokunmatik PC Pos, barkod okuyucu ve Toshiba barkod yazıcı ile market otomasyon sistemini Eray Teknoloji A.Ş. farkıyla tercih etti.

Proje Detayları

Müşteri adı:
Tire Süt Kooperatif
Lokasyon:
İzmir
Başladı
Mart 2020
Tamamlandı:
Mart 2020
Kategori:
Market
Mimar:
Eray Teknoloji

İzmir Narlıdere’de bulunan Tire Süt Kooperatif-Çiftçim Market yeni açılan şubesinde Boylam Hızlı Satış programı ve Mettler Toledo bcom teraziyi tercih etti.

Boylam Hızlı Satış programı, Mettler Toledo bcom terazi, dokunmatik PC Pos, barkod okuyucu ve Toshiba barkod yazıcı ile birlikte market otomasyon sistemi önerildi.

İzmir Narlıdere’de Tire Süt Kooperatif-Çiftçim Market’in yeni açılan şubesi Boylam Hızlı Satış programı, Mettler Toledo bcom terazi, dokunmatik PC Pos, barkod okuyucu ve Toshiba barkod yazıcı ile market otomasyon sistemini Eray Teknoloji A.Ş. farkıyla tercih etti. Kendilerine teşekkür eder ve bol kazançlar dileriz.

1967 yılında İzmir’in Tire ilçesinde kurulan Tire Süt Kooperatifi, günümüzde 2000’in üzerinde süt üreticisinin birlikteliğiyle kendi alanında Türkiye’nin en büyük kooperatifi haline gelmiştir.

Kooperatifin ana misyonu üreticiyi korumaktır. Bu doğrultuda üretim maliyetlerini düşürmeye ve süt kalitesini arttırmaya yönelik yatırım ve hizmetleriyle ortaklarının kazancını arttırmaktadır. Kaynakları doğru kullanarak ürettiği projelerle Türkiye’de Kooperatifçiliğin öncü kuruluşu olmuş ve Birleşmiş Milletler tarafından da Dünyanın Örnek Kırsal Kalkınma Modeli seçilmiştir.

Mağaza / Online Alışveriş