444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > Bölge > İç A. > Yükselen Koleji / Boylam Hızlı Satış
yükselen koleji logo

Yükselen Koleji / Boylam Hızlı Satış

Mamak Doğukent ve Pursaklar Yerleşkesi’nde bulunan Yükselen Koleji, okul kıyafetleri satış mağazasında Boylam Hızlı Satış programını Mikro Yazılım entegrasyonu ile tercih etti. Kendilerine teşekkür ederiz.

Proje Detayları

Müşteri adı:
Yükselen Koleji
Lokasyon:
Ankara
Başladı
Ağustos 2020
Tamamlandı:
Ağustos 2020
Kategori:
Okul
Mimar:
Eray Teknoloji

Mamak Doğukent ve Pursaklar Yerleşkesi’nde bulunan Yükselen Koleji, okul kıyafetleri satış mağazasında  Hızlı Satış programını tercih etti.

Boylam Hızlı Satış sistemini tercih etti.

Mamak Doğukent ve Pursaklar Yerleşkesi’nde bulunan Yükselen Koleji, okul kıyafetleri satış mağazasında Boylam Hızlı Satış programını Mikro Yazılım entegrasyonu ile tercih etti. Kendilerine teşekkür ederiz.

Diş hekimi olan Gülsen ve Mehmet Yüksel her ana baba gibi evlatlarının iyi bir eğitim almasını istedikleri için kızları Başak okul yaşına geldiğinde okul aramaya başlarlar. Başak’ı Ankara’nın bilinen kolejlerinden birine verirler fakat büyük meblağlar ödemelerine rağmen beklentilerine bir türlü cevap bulamazlar.
Çocuklarının eğitimiyle ilgili sürekli sorunlar yaşarlar ve üçüncü sınıfa geldiğinde kızlarının artık okuldan soğuduğunu fark ederler. Sorunların üstesinden gelemeyince Yükseller çareyi zaten hep akıllarında olan –orta gelirli ailelerin çocuklarının da iyi bir eğitim alacağı- bir okul açmakta bulurlar. Aileden kalma ,elde avuçta ne varsa satıp diş hekimliğinden de kazandıklarıyla birleştirerek tüm birikimleriyle Yükselen Kolejini kurmaya karar verirler.
Bu amaçlarını gerçekleştirmek için Cumhurbaşkanı Sayın Turgut Özal başta olmak üzere çeşitli makamlar tarafından sayısız takdir ve teşekkürle ödüllendirilen, öğrencilerini devlet okulu olanakları ile –kolejlerle yarışarak- Anadolu liselerine yerleştirmeyi başaran ve tam bir eğitim sevdalısı olan Okul Müdürü Zekai ÖZGÜR ile anlaşırlar. Özgür, Ankara’da çalışan ancak ideallerini gerçekleştirecek ortamı bir türlü bulamayan başarılı öğretmenleri bir araya getirir ve 2002 yılının 6 Eylülünde mütevazı bir tören ama çok büyük umut ve hedeflerle Yükselen Koleji eğitim dünyasına “Merhaba!”der.

 Akademik başarılarının yanında spor ve sanat alanında da sayısız başarılar kazanan ve Ankara’nın en seçkin öğretmen kadrosuna sahip olan Yükselen Koleji, büyük bir azim ve kararlılıkla “Geleceğin Yükselenleri”ni yetiştirmeye ve eğitimin vazgeçilmez adresi olmaya devam etmektedir.

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın

Kişisel deneyiminizi arttırmak için çerez kullanılımına izin verin.