TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
eray.com.tr > AKADEMİ > Otomasyon > Restoran adisyon sistemleri seçmenin 2 önemli püf noktası
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
Restoran adisyon sistemleri seçmenin 2 önemli püf noktası

Restoran adisyon sistemleri seçmenin 2 önemli püf noktası

Restoran adisyon sistemleri içerisinde bir tercihte bulunacaksınız. En çok neye bakarsınız? Veya ne tür bir adisyon sisteminize ihtiyacınız var? işte size kısa bir yazı.

Bilindiği üzere çeşitli büyüklükte ve verilen hizmet bağlamında çok çeşitli lokantalar var. Bunların bir kısmı bir restoran adisyon sisteminden yararlanabilir. Satın alacağınız sistem sadece işletmenizin büyüklüğüne ve ihtiyaçlarınıza bağlıdır.

Restoran adisyon sistemleri seçmenin 2 önemli püf noktası
restoran adisyon sistemleri

Restoran adisyon sistemleri örnekleri nelerdir?

Restoran adisyon sistemleri seçmenin 2 önemli püf noktası

Restoranlar. Bunlar hem sıradan hem de lüks yemeklerin yanı sıra çeşitli mutfakları da kapsar. Mekanın büyüklüğü ve günün farklı bölümlerinde ne kadar meşgul olduğu gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak, bir restoran adisyon sistemi başarısı için zorunludur.

Barlar. Barlar ayrıca restoran yönetim sistemlerinden de yararlanabilir. Mevcut likörlerin ve bileşenlerin yanı sıra çubuk sekmelere uymak, müşterileri mutlu etmenin ve sürecinizi sorunsuz hale getirmenin anahtarıdır. Düzenli kalmanızı ve sunucularınızı ve barmenlerinizi hazır tutmanızı sağlayan bir bar adisyon sistemi kullanın.

Restoran adisyon sistemleri seçmenin 2 önemli püf noktası

Dondurma dükkanları. Yavaş servis nedeniyle dondurmanızın erimesine izin vermeyin. Hangi lezzetlerin iyi satıldığını takip edin ve bu eşsiz kuruluşa göre özel olarak tasarlanmış verimli bir adisyon sistemi kullanarak hatların hızlı bir şekilde hareket etmesini sağlayın.

Pizzacılar. Siparişlerinizi takip eden yardımcı yazılım ve doğruluk sağlayan bir pizza adisyon sistemi ile hata miktarını azaltın ve bu tepeleri doğru hale getirin.

Cafe restaurant adisyon sistemleri seçerken nelere dikkat etmeli?

Restoran adisyon sistemleri seçmenin 2 önemli püf noktası

Teknoloji geliştikçe, restoran adisyon sistemleri de onunla birlikte gelişti. Bu soruları sormak ve gerekli okumayı yapmak, orada mevcut seçenekler hakkında kendinizi eğitmek için harika bir yoldur. Bununla birlikte, restoranınızın büyüklüğü, yoğun çalışma saatleri, hedefleri ve günlük ihtiyaçlarınızı da değerlendirmeniz gerekir. Bu bilgilerle, restoran adisyon seçiminizi mekanınıza uygun bir şekilde uyarlayabilir ve ihtiyacınız olanı en mantıklı fiyata aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Akıllı telefonlarınız ile E-adisyon kullanılır mı?

Hayatımızın her noktasında her işlemin akıllı telefonlar ile gerçekleştirilebilir bir hale gelmiş olması, akıllı telefon üzerinden adisyon sistemleri kullanımın gerçekleştirilmesi imkanını da ortaya çıkardı. Bugün bulut sistemi tabanlı çalışan profesyonel ve pratik bir uygulama olarak  cafe adisyon programı akıllı telefonlarda çok pratik bir şekilde kullanılan en önemli sistemlerden biri olarak görülüyor. 
Sistemin kolay kullanımı açısından sadece akıllı telefonlarda mobil uygulama marketlerine giriş gerçekleştirilmesi ve  uygulamanın indirilmesi yeterli oluyor. Gayet makul bir fiyat özelliğiyle hizmet sağlayan bu programlar, ilk aşamada deneme açısından ücretsiz bir şekilde kullanıldıktan sonra aylık veya yıllık periyotta düzenli ücretlerin ödenmesi ile çevrimiçi veya çevrimdışı kullanım imkanlarıda sağlayabiliyor. 

Cafe işletmeciliğinin önemli noktaları

Bulunduğumuz yüzyılda hayatı boyunca herhangi bir cafeye gitmemiş olan insan bulmak neredeyse mümkün değil. Her yaştan insan cafelere giderek burada kaliteli bir şekilde zaman geçirebiliyor. Çok kısıtlı bir müşteri portföyünün olmayışı da insanların cafe açma kararı almasında çok önemli bir etmen. Birçok kişi satılan ürünlerin kolay hazırlanabilen ürünler olması ve herkese hitap etmesi sebebiyle başarılı olacağından emin bir şekilde cafe açmaktadır. Ancak zorluklar genel olarak işletmenin açıldığı günden sonra kendisini gösterir.
Cafelerin başarılı olabilmesi için çok sayıda farklı etmenin başarılı bir şekilde geçilmesi gerekir. Maalesef bu etmenlerin tamamı işletmecilere bağlı değildir. Birçok farklı durum cafelerde hakim olan huzurlu gidişatı değiştirebilir. Cafe işletmeciliğinde tecrübeli kişiler cafe işletmenin püf noktalarıkonusunda da bilgi sahibidir. Ancak cafe sipariş sistemi kullanılsa veher adım doğru atılsa dahi başarı gelmeyebilir. Bunda diğer cafelerin başarısı ya da başarısızlığı etkili olabilmektedir. Bazı durumlarda farklı bir cafenin gerçekleştirdiği başarısız bir hamle diğer tüm cafeleri olumsuz etkilemeyi başarır.

Restoran adisyon sistemleri seçmenin 2 önemli püf noktası

Artık bu unsurları göz önünde bulundurduğunuza göre, mükemmel yazılımı aramaya devam etmeye hazırsınız!

Restoran adisyon sistemleri veya genel olarak restoranlardaki teknolojinin yükselişi hakkında daha fazla bilgi arıyorsanız, aşağıdaki ek soruları mutlaka sorun.

Modern Restoran Adisyon Sistemleri Neden Yemekte Devrim Yaratıyor? Bir adisyon sisteminin neden bir restoranın başarısına katkıda bulunan en önemli unsurlardan biri olduğunu öğrenin.

İşletmeyi Yönlendiren Yeni Restoran Teknolojisi. Bu yıl hangi teknolojilerin alakalı olduğunu ve iş süreçlerinizi nasıl kolaylaştırdıklarını öğrenin.

Kârı En Üst Düzeye Çıkarmak için Envanter Yönetimini Kullanma. Gıda maliyetleri genellikle restoranlar için en büyük masraftır. Kârınızı verimli bir şekilde artırmak için envanter yönetimini nasıl kullanacağınızı keşfedin.

Restoran adisyon sistemleri seçmenin 2 önemli püf noktası

Çevrimiçi Zamanlama Yazılımına Yatırım Yaparak Zamandan ve Paradan Tasarruf Edin. Çalışanları planlarken insan hatası olasılığını ortadan kaldırın ve çevrimiçi bir emek planlama platformuna yatırım yapın.

Restoran adisyon sisteminin hedeflerinize uygun olduklarından emin olmak için özellikler ve fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi edinin.

Mağaza / Online Alışveriş