TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
eray.com.tr > AKADEMİ > Gündem > Restoran otomasyonu kurmanızı sağlayacak 3 trend
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
Restoran otomasyonu kurmanızı sağlayacak 3 trend

Restoran otomasyonu kurmanızı sağlayacak 3 trend

Restoran otomasyonu bugün işletme hayatının vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. İşleyişin hızlandırılmasında son derece etkili bir çözüm olan bu sistem birçok işlevsellik sağlıyor.

Restoran otomasyonu hangi çözümü getiriyor?

Restoran otomasyonu kurmanızı sağlayacak 3 trend

Uygulama beraberinde bir çok yeniliği getiriyor. Sağladığı en güzel çözüm ise işletmenin zor işleri kolay bir şekilde yerine getirmesi

Sipariş sürecini etkin bir şekilde kontrol etme ve hazırlanan siparişi hızlı bir şekilde müşterinin önüne koymanın en kolay yolu aslında restoran otomasyonu.

Restoran otomasyonu kurmanızı sağlayacak 3 trend

Geleneksel kağıt ve kalem sistemini değiştirebilecek restoran otomasyonu ile birlikte birçok hedefe kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Zira bütün bir sistemi bir ekran üzerinden son derece rahat bir şekilde kontrol edebiliyorsunuz. Böyle bir sistem sizin için devasa boyutta bir işletme yönetimi kolaylığı sağlıyor.

Restoran otomasyonunda ulaşılan hedefler neler?

Restoran otomasyonu kurmanızı sağlayacak 3 trend

Bir restoranda boş, temiz ve ayrılmış masaları takip ediyorsunuz. Bu çözüm, garsonların ve yöneticilerin herhangi bir hata yapmadan önce masaları ayırmalarını ve bölüm haline getirmelerini kolaylaştırıyor.

Yönetici, Aşçı ve Garson için ek bir parola doğrulamasıyla üç ayrı oturum açma izni ile bir arabirim sağlanıyor. Yöneticiler ve şef, belirli bir gün için menü ayrıntılarını değiştirme yetkisine sahip olabiliyor.

Restoran otomasyonu kurmanızı sağlayacak 3 trend

Garsonlara, sipariş ayrıntılarını ilgili tablo numarasıyla manuel olarak girebilecekleri bir tablette çalışan bir sistem sunulabiliyor.

Diğer Avantajlar

Garson tarafından gönderilen sipariş bilgileri otomatik olarak yönetici sisteminde ve ayrıca şef sisteminde güncellenebiliyor.

Müşteri isteği üzerine yönetici ve şef tarafından detaylar değiştirilebilir.

Restoran otomasyonunda İlgili tablo için faturalandırma, müşteriler tarafından nakit veya kart ile ödeme yapmalarını sağlayan sistem tarafından otomatik olarak oluşturuluyor.

Her işverenin sipariş detaylarıyla birlikte detayları, faturalandırma durumu veritabanında saklanıyor ve gerektiğinde gözden geçirilebiliyor.

Stok- Maliyet ve karlılık analizleri

İşletmede satılan ürünlerle ilgili reçetler kolayca tanımlanır ve Stok-Maliyet takibi yapılabilir ve Karlılık Analizleri Kolayca raporlanabilir.Farklı depo tanımlamaları ile birden fazla depo takip edilebilir ve depo transferleri yapılır.

Özgün raporlama

Sistem içeriside kullanıcılar kendilerine özgü raporlar hazırlayarak istenilen sonuca en kısa zamanda ulaşır.

Hızlı ve işlevsel menüler

Farklı kullanıcı tanımları ile istenilen yetkilendirmeler yapılır.Bu sayede personeller belirlenen yetkilerde işlem yapabilir.

Mobil cihazlara tam uyumluluk

İphone ve Android uygulamalarımızla siparişlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde oluşturun.Patron uygulaması ile işletmenizi kontrol altına alın.

Yeni nesil ödeme cihazlarına uyumluluk

15/06/2013 Tarihli ve 28678 sayılı Tebliğe uygun Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazlarla tam uyumlu şekilde çalışırlar.

Restoran otomasyonu kurmanızı sağlayacak 3 trend

Uygulama, müşterinin restoran tarafından yorum ve derecelendirme şeklinde geri bildirimde bulunabileceği, yöneticinin kullanıcılar tarafından sunulan incelemelere göre işlevleri değiştirmesine olanak tanıyan bir seçeneğe de sahip durumda.

Restoran otomasyonu sipariş süreci için gereken emek ve eforun azalmasına yardımcı oluyor. Diğer taraftan  yapmış olduğu geri bildirim ile tüm müşterilerin verilerinin korunmasına da yardımcı oluyor.

Sistemin etkin optimizasyonu için Veri Tabanı ve diğer ödeme sistemleri ile entegre edilmiş olduğunu da tekrar hatırlatmakta fayda var.

Mağaza / Online Alışveriş