444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Gündem > Restoran otomasyonu profesyonelleşmenin yolu
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
restoran otomasyonu

Restoran otomasyonu profesyonelleşmenin yolu

Restoran otomasyonu bugün işletme hayatının vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. İşleyişin hızlandırılmasında son derece etkili bir çözüm olan bu sistem birçok işlevsellik sağlıyor.

Restoran otomasyonu işlevselliği

Uygulama beraberinde bir çok yeniliği getiriyor. Sağladığı en güzel çözüm ise işletmenin zor işleri kolay bir şekilde yerine getirmesi.

Sipariş sürecini etkin bir şekilde kontrol etme ve hazırlanan siparişi hızlı bir şekilde müşterinin önüne koymanın en kolay yolu aslında restoran otomasyonu.

Restoran otomasyonu profesyonelleşmenin yolu

Geleneksel kağıt ve kalem sistemini değiştirebilecek restoran otomasyonu ile birlikte birçok hedefe kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Zira bütün bir sistemi bir ekran üzerinden son derece rahat bir şekilde kontrol edebiliyorsunuz. Böyle bir sistem sizin için devasa boyutta bir işletme yönetimi kolaylığı sağlıyor.

Ulaşılan hedefler

Bir restoranda boş, temiz ve ayrılmış masaları takip ediyorsunuz. Bu çözüm, garsonların ve yöneticilerin herhangi bir hata yapmadan önce masaları ayırmalarını ve bölüm haline getirmelerini kolaylaştırıyor.

Yönetici, Aşçı ve Garson için ek bir parola doğrulamasıyla üç ayrı oturum açma izni ile bir arabirim sağlanıyor. Yöneticiler ve şef, belirli bir gün için menü ayrıntılarını değiştirme yetkisine sahip olabiliyor.

Restoran otomasyonu profesyonelleşmenin yolu

Garsonlara, sipariş ayrıntılarını ilgili tablo numarasıyla manuel olarak girebilecekleri bir tablette çalışan bir sistem sunulabiliyor.

Diğer Avantajlar

Garson tarafından gönderilen sipariş bilgileri otomatik olarak yönetici sisteminde ve ayrıca şef sisteminde güncellenebiliyor.

Müşteri isteği üzerine yönetici ve şef tarafından detaylar değiştirilebilir.

Restoran otomasyonunda İlgili tablo için faturalandırma, müşteriler tarafından nakit veya kart ile ödeme yapmalarını sağlayan sistem tarafından otomatik olarak oluşturuluyor.

Her işverenin sipariş detaylarıyla birlikte detayları, faturalandırma durumu veritabanında saklanıyor ve gerektiğinde gözden geçirilebiliyor.

Restoran otomasyonu profesyonelleşmenin yolu

Uygulama, müşterinin restoran tarafından yorum ve derecelendirme şeklinde geri bildirimde bulunabileceği, yöneticinin kullanıcılar tarafından sunulan incelemelere göre işlevleri değiştirmesine olanak tanıyan bir seçeneğe de sahip durumda.

Restoran otomasyonu sipariş süreci için gereken emek ve eforun azalmasına yardımcı oluyor. Diğer taraftan  yapmış olduğu geri bildirim ile tüm müşterilerin verilerinin korunmasına da yardımcı oluyor.

Sistemin etkin optimizasyonu için Veri Tabanı ve diğer ödeme sistemleri ile entegre edilmiş olduğunu da tekrar hatırlatmakta fayda var.

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın