444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Otomasyon > Restoran otomasyonu programı fiyat karşılaştırma rehberi – 2022 güncel
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
Restoran otomasyonu programı fiyat karşılaştırma rehberi - 2022 güncel

Restoran otomasyonu programı fiyat karşılaştırma rehberi – 2022 güncel

Restoran otomasyonu programı fiyat karşılaştırması yaparken zorlanmamanız için ufak bir rehberi sizlere sunalım istedik. Bilindiği üzere piyasada çok çeşitli restoran otomasyonu programı bulmanız mümkün. Ancak işletmenize göre hangi otomasyon programının doğru olduğuna karar vermek için öncelikle bir karşılaştırma yapmak ve istediğiniz özelliklerin bulunup bulunmadığı ile ilgili bir değerlendirme yapmanızı öneriyoruz.

Restoran otomasyonu programı fiyat karşılaştırması yaparken nelere dikkat etmeli?

Restoran otomasyonu programı fiyat karşılaştırma rehberi - 2022 güncel

Öncelikle bütçenizi bir kontrol etmenizi öneriyoruz. Örneğin bir otomasyon için ne kadarlık bir bütçe ayırdınız. Bu bütçeyi ayırırken fazladan karşınıza çıkabilecek ve olmazsa olmaz olan programın yan ürünleri için de bir hazırlığınız oldu mu? Bu soruları öncelikle kendinize bir sorun.

Restoran otomasyonu programı fiyat karşılaştırma rehberi - 2022 güncel
restoran otomasyonu programı fiyat

Sonrasında ise önceleyeceğiniz noktalar restoran otomasyon sisteminin elbette ki özellikleri olacak. Özellikler restoranınızdaki işleyişi kolaylaştıran bir unsur olduğu için burada öncelikle yapmanız gereken hangi özelliklere ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz.

Restoran otomasyon programında hangi özelliklere bakmalı

Restoran otomasyonu programı fiyat karşılaştırma rehberi - 2022 güncel

Alacağınız veya fiyat karşılaştırması yapacağınız restoran otomasyon programı ile ilgili olarak incelemeniz gereken bir özellik restoran düzeni noktasında herhangi bir fayda sağlayıp sağlamadığı. Burada kastedilen masa boşlukları noktasında bir fayda. Bilindiği üzere bir restoran için rezervasyon gibi bir durumla her zaman karşılaşıldığı için rezerve edilen masaların program tarafından ayarlanması ve rezerv dışı kalan masaların ayarlanması şeklinde.

Otomasyon sistemleri işletmelere neler kazandırır?

Endüstriyel alanda gerçekleştirilen ARGE çalışmaları üretimi sürecinin hızlandırılmasının yanında kalitenin de en yüksek seviyeye çıkarılmasını amaçlayan çalışmalardır. Üretim verimliliği artırma konusunda yapılan çalışmaların en önemli adımlarından olan otomasyon sistemleri hızlı ve güvenli çalışma şartlarını kolaylaştıran yöntemlerden olmaktadır. Son zamanlarda ARGE çalışmalarına ağırlık verilmesi sayesinde işletmeler kendilerini geliştirmenin yanında partnerlerinin çalışma alanlarında da etkili çözümler ortaya çıkarmaktadır. Endüstriyel otomasyon sistemleri avantajları olarak en önemli adımlar;
İşgücü ve zaman kullanımında en doğru yöntemlerin elde edilmesini sağlamaktadır.
Maliyet analizleri konusunda en doğru sonuçların elde edilmesini sağlar.
Arıza oluşumlarında en hızlı uyarıyı yaparak verimliliğin artışında önemli rol oynar.
Makinelerin sürekli kontrol altında tutulmasını sağlayarak, çalışan ve duran makinelerin durumu hakkında bilgi akışı sağlar.
Geliştirilmesi gereken darboğazları tespit etme konusunda gerekli bilgi edinme hızını arttırır.

Restoran adisyon programı nedir?

Restoran Adisyon Programı Nedir ? Restoran programı, genel amacıyla restoranda işlerin yolunda gitmesini düzenlemeye destek sunan, kasa, adisyon, garson takibi yapmaya fayda sağlayan ve böylece restoranın daha sistemli şekilde işlemesini sağlayabilen programdır.

Restoran programı nedir?

Restoran programları, cafe bar restoran sektöründe hizmet veren işletmelerin sipariş alımından itibaren mutfak, kasa ve ön muhasebe süreçlerinin tamamının yönetilmesini sağlayan donanım ve yazılımlardan oluşur.

Restoran otomasyonu programı fiyat karşılaştırma rehberi - 2022 güncel
Restoran otomasyonu programı fiyat karşılaştırma rehberi - 2022 güncel
restoran otomasyonu programı fiyat

İşletmeniz için son derece önemli garson sipariş modülünün yer alıp almadığına mutlaka bakmanızı öneriyoruz. Zira bu durum garsonun aldığı siparişi mutfağa ulaştırması bakımından oldukça önemli bir duruma işaret ediyor.

Restoran programının  fiyatına bakarken diğer bakmanız gereken bir özellik de size rapor sunabilmesi. Hangi ürünün çok satıp hangi ürün çok satmadığı ile bilgi vermesi ve size günlük, haftalık ve aylık bazda raporlar çıkartıp işletmenizle ilgili karlılığa yardımcı olması seçeceğiniz program içerisinde yer alan bir özellik olmalı.

Restoran otomasyonu programı fiyat karşılaştırma rehberi - 2022 güncel

Diğer taraftan gelir ve gider takibi özelliğinin olması da fiyat araştırması yaparken bakmanız gereken bir diğer önemli özellik olacak. Yazarkasa entegrasyonun ve yemek sepeti entegrasyonunun bulunup bulunmadığı da bakmanız gereken diğer bir özellik.

Netice olarak bir restoran otomasyonu programı tercihini yaparken Eray olarak sizlerin işletmelerinizdeki yükleri hafifletmek amacıyla hazırladığımız otomasyon ürünlerine bakmanızı öneriyoruz.

Vera & Beko Yazarkasa

Satış & Servisimiz Yoktur

Toshiba & Ingenico Satış

 

Pidion & Profilo Satış-Servis

 

ERAY'da

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın

Kişisel deneyiminizi arttırmak için çerez kullanılımına izin verin.