TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın

Sık Sorulan Sorular

Eray Teknoloji (SSS)

Hafta içi 08:30 – 18:30 saatleri arasıdır.

Eray teknoloji İstanbul genel merkez ofisi Ankara ve İzmir bölge müdürlükleri yönetiminde tüm Türkiye’de yaygın bayi ağı ile birlikte tüm ülke çapında hizmet vermektedir.

Eray teknolojide kredi kartları başta olmak üzere çeşitli vade imkanları vardır. Uygun ödeme şartları ile Eray ürün ve hizmetleri hemen her bütçeye uygun halde ulaşılabilir durumdadır.

Eray teknoloji ürün ve sektörel uyum sahibi olanlara uygun şartlarda bayilik imkanı sunmaktadır. Bayilik talebi için bayilik formunu doldurmanız yeterlidir. Tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Lütfen banka hesap bilgilerini talep ediniz. 444 85 85

Yazar kasa pos (SSS)

26.12.2015 tarihinden itibaren kaldırıldığı için herhangi bir belge alma işlemi bulunmaz.

Yazar kasa POS (ÖKC) alınabilmesi için 2 kural vardır;

  1.  Yeni işe başlayanlarda; müşteri işe başlama başvurusu ile vergi dairesine başvuru yaparak, vergi dairesi yoklama tutacak yoklama sonunda vergi dairesi müşteriye ait sicil bölümünü aktifleştirecek. Müşteri daha sonra yazar kasa satan firmaya başvuracak.
  2.  Mevcut işe başlamış müşteriler ise, herhangi bir işleme başvurmadan (vergi dairesine başvuru yapmadan) yazar kasa satan firmaya başvuracak.

Normal yörelerde 30 gün, kalkınma da öncelikli yörelerde 60 gün içerisinde.

Yazar kasasını hurdaya ayırmak isteyen müşteri yazar kasa, yazar kasa ruhsatı, şirket yetkilisi ile ilgili ÖKC servisine başvurup cihazlarını hurdaya ayırabilirler.

Ruhsatını kaybeden müşteri gazete ilanı vermek zorundadır. İlanda şirket bilgisi vergi dairesi vergi numarası …. Marka …. Sicil numaralı ökc cihazımı kaybettim hükümsüzdür yazmalıdır. İlandan 2 adet alıp, 1 ilan ile birlikte vergi dairesine gidip yeni ÖKC ruhsat çıkarmak için izin yazısı ve diğer ilan gazetesiyle yetkili servise başvurur. Bu işlem sonrasında yetkili servis yeni ruhsatı mükellefe teslim eder.

Yazar kasa POS yetkili servis tarafından aktif hale geldikten sonra müşteri bankasına ÖKC faturası ile başvurur. Banka servise yönlendirir. 3 iş günü içerisinde banka kurulumu gerçekleşir. Daha sonra ilgili yazar kasa müşteri hizmetleri aranıp aktif hale getirilir.

Nakit fiş ise sadece muhasebeden düzeltilir. Banka fişi ise banka programından iptal tuşu ile iptal edilir.

Pin pad ve para çekmeceleri yazar kasa POS fiyatına dahil değildir, isteğe göre ayrıca ücretlendirilir.

Boylam Yazılım (SSS)

Boylam Restoran ve Boylam Hızlı Satış MS SQL veri tabanı ile çalışır.

Mikro ve Likom yazılımlarla uyumludur.

Toshiba(IBM), Ingenico ve Pidion yazar kasalar ile entegre çalışır.

Boylam Yazılım’ın piyasadaki tüm dokunmatikler, termal-barkod yazıcılar ve teraziler ile sorunsuz çalışmaktadır. Yeni çıkan donanımlarla da sürekli olarak güncellenmektedir.

Tüm raporlar Word, Excel, HTML ve PDF formatlarına aktarılabilir.

Kullanıcıların yapmış olduğu işlemler log olarak kaydedilir. İşlem silme, iptal, iade, indirim ve ikramların hangi kullanıcı, hangi tarih ve saatte yaptığı görülebilir.

Satış esnasında müşteri tipine göre aynı ürünü otomatik olarak farklı fiyatlardan satabilme özelliği vardır. (Örn: derneklerde üye fiyatı, personel fiyatı, misafir fiyatı vb.)

Boylam Yazılım sürekli güncel, yeniliklere ve müşteri isteklerine açıktır. Müşterilerimizin isteklerine göre şekillendirilebilir.   Programın kullanıldığı ortamın dışında olunsa bile veriler izlenebilir mi? Windows, Android ve IOS cihazlardan anlık veri takibi yapılabilir.

Boylam restoranda masa satış, self-satış ve paket servis olmak üzere 3 modül bulunmaktadır.

Adisyon birleştirme işlemi yapılabilir. Masa birleştirme işlemi yapılabilir. Açık masaların durumu izlenebilir. Garsonlara masa ataması yapılarak garsonların sadece kendi masalarına işlem yapması sağlanabilir.

İşletmenizin şubelerini ayrı ayrı takip edebilir, stok transferi yapabilir ve fiyatları değiştirebilirsiniz.
Mağaza / Online Alışveriş