444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Otomasyon > Tıkla Gelsin uygulaması hakkında merak edilenler!
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
Tıkla Gelsin uygulaması hakkında merak edilenler!

Tıkla Gelsin uygulaması hakkında merak edilenler!

Tıkla Gelsin uygulaması son zamanların en yaygın uygulamalarından olan online yemek siparişi uygulamalarından birisi. Bildiğiniz gibi pandemiden önce de var olan ancak pandemi ile yaygınlaşan online yemek siparişi uygulamaları çalışanlar, bekarlar ve yemek yapmaya vakti olmayanlar için hızır gibi imdada yetişti. 


Tıkla Gelsin uygulaması

Pandemi öncesinde yaygın olan bu uygulamalar pandemi sürecinde daha da yaygınlaştı. Pandemide adı duyulmaya başlamış olan ve halen zirvelerde olan pek çok uygulama var.

Bu tür uygulamalar çeşitli lezzetleri kısa sürede kapınıza teslim ederken size büyük kolaylık sağlıyor, yemek hazırlığı için vakit harcamaz iken, aynı zamanda doğalgaz,su ve elektrik gibi masraflardan harcamanızı azaltmış oluyorsunuz. Bir de yemekten sonra bulaşık yıkama ihtiyacının olmaması da sudan tasarruf edilebileceğini gösteriyor.

Tıkla Gelsin hakkında bilmek istediğiniz pek çok şeyi bu yazımızda bulacaksınız. Öncelikli olarak bu uygulamanın ne gibi avantajlara sahip olduğunu ve nasıl bir firma altında hizmet verdiğini anlatacağız.

Tıkla Gelsin nedir?

Tıkla Gelsin uygulaması  TAB Gıda bünyesinde belirli restoranlar adına hizmet veren bir, dijital yemek siparişi mobil uygulaması. Diğer pek çok yemek siparişi uygulamalarında olduğu gibi Tıkla Gelsin’de her türlü restoran bulmanız mümkün değil. Çatısı altında hizmet verdiği belli restoranlardan ancak sipariş verebiliyorsunuz. Durum böyle olunca Tıkla Gelsin uygulamasından söz etmeden önce size TAB Gıda hakkında biraz bilgi verelim.

TAB Gıda kime ait ve nasıl çalışıyor?

TAB Gıda ilk olarak 1994 yılında Türkiye’de hizmet vermeye başladı. 1995 yılında ise Burger King’in franchise hakkını aldı ve Burger King Türkiye’de faaliyetlerine başladı. Başlar başlamaz da şubelerini çoğaltan Burger King Türkiye çapında 700’e yakın şubesi ile TAB Gıda bünyesi altında Tıkla Gelsin uygulaması ile hizmet ediyor.

Tıkla Gelsin uygulaması hakkında merak edilenler!

Burger King’den sonra yeni ve farklı bir lezzet olan Sbarro’yu 2006 yılında bünyesine kattı TAB Gıda. Kısa sürede Türk halkının tercih ettiği bir markaya dönüşen Sbarro Türkiye’ye yayılmış 100’e yakın şubesi ile Türk halkının Tıkla Gelsin uygulaması yoluyla hizmetinde olmaya devam ediyor. 

Sbarro’nun faaliyete geçmesinden bir yıl sonra 2007 yılında ise dünya çapında bilinen marka Popeyes’ı bünyesine katan TAB Gıda böylelikle Türk tavuk severlerine yeni lezzetlerin kapısını açmış oldu. Popeyes Türkiye çapında 200 civarında şubesi ile Tıkla Gelsin uygulaması kullanan tavuk severlerin hizmetinde.

Çok geçmeden 2010 yılında et severler için tercih edilen bir marka olan Arby’s de TAB gıda bünyesine katılarak Türk halkına hizmet vermeye başladı. Türkiye çapında pek çok restoranda çok farklı ürün çeşitleri ile et severlerin hizmetinde Arby’s.

TAB Gıda atılımlarına devam ederek hizmet alanını genişletip iş yelpazesini büyüterek markalaşmış ve bünyesine yeni restoranlar eklemeye devam etmiştir. 2013 yılında yeni bir marka yaratan TAB gıda, Usta Dönerci markasıyla Türk vatandaşlarının favori lezzeti döner piyasasına damgasını vurmuştur. Usta Dönerci menüsünde yöresel lezzetlerde bulunabilir iken, restoran aynı zamanda sunduğu ürünlerin kalite ve güvenilirliği konusunda ödün vermediğini de kanıtlamıştır. Türkiye’nin her yerine yayılmış 150’ye yakın Usta Dönerci restoranında geleneksel Türk lezzetleri sevenleri ile buluşuyor. Bir yandan da Tıkla Gelsin uygulaması ile pandemi sonrası hayatımıza yerleşen online siparişlerde de ön sıralarda olmayı garanti ediyor Usta Dönerci.

TAB Gıda bünyesi altında hizmet veren ve markalaşmış bir diğer geleneksel yemek restoranı ise Usta Pideci. Usta Pideci firmanın yarattığı ikinci marka.  Pide severlere inanılmaz hizmetler sunan Usta Pideci yine Tıkla Gelsin yoluyla online yemek siparişi alanında ön sıralarda yer alıyor.

Tıkla Gelsin uygulaması hakkında merak edilenler!

TAB Gıda kurduğu benzersiz eko sistem ile hızlı servis restoran hizmetinde adından söz ettiriyor. Hızlı yemek siparişi ile ileri üretim teknolojisi yoluyla kendi ürettiği ürünlerle müşterilerine hizmet ediyor. TAB Gıda restoranlarında tamamen yurt içinden anlaştığı tedarikçilerden aldığı ürünleri kullanıyor.

Kendisine ait restoranlarında  da kendi uygulaması olan Tıkla-Gelsin online yemek siparişi uygulaması ile güvenilir ve hızlı hizmetler sunuyor. Tıkla Gelsin bu anlamda sadece TAB Gıda’ya ait olan Burger King, Popeyes, Sbarro, Arby’s, Usta Dönerci, Usta Pideci ve Amasya Et Ürünlerinin siparişlerini dağıtıyor.

Tıkla Gelsin hangi markaları çatısı altında topladı?

Tıkla Gelsin TAB Gıda çatısı altında bulunan Burger King®, Popeyes®, Sbarro®, Arby’s®, Usta Dönerci®, UstaPideci, Amasya Et Ürünleri ve Milgo süt ürünleri restoranlarından tek bir tıklama ile sipariş verilen bir uygulama.

Tıkla Gelsin nasıl kullanılır?

Burger King Tıkla Gelsin

Karnınız mı acıktı, sıcak havada soğuk içecekler mi canınız çekti, ya da evde bir şeyler yok ne yapsam diye düşünürken aklınıza yemek siparişi mi geldi, hemen yapacağınız ilk şey online yemek sipariş vermek olacak. Yüzlerce online sipariş seçeneklerinden birisi de Burger King Tıkla Gelsin uygulaması. Uygulamada indirimler, kampanyalar sizi bekliyor.  Tıkla gelsin de Burger King yanında farklı restoranlar da var. Yapacağınız tek şey üye olup adres ve telefon bilgilerinizi girip istediğiniz menüyü sipariş vermek ve dakikalar içinde yemeğinizi kapınızda teslim almak. Ödemelerinizi kart ile yapıyorsunuz Tıkla Gelsin’de kapıda ödeme seçeneği yok.

Tıkla Gelsin Para Puan Nedir? 

Tıkla Gelsin’de yaptığınız alışveriş ya da verdiğiniz sipariş sonrası yaptığınız harcamanın % 6’sı size para puan olarak döner. Böylece yaptığınız her alışveriş sonrası aldığınız puanları biriktirerek puanınız tutarında yeni sipariş verebilirsiniz. Elbette puanınızın tamamı bir siparişin karşılığına denk gelmelidir. Böylece verdiğiniz her siparişte puan kazanarak belli dönemlerde siparişinizi bedavaya getirebilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken bir nokta da puanlarınızı belli bir dönem içinde kullanmanız gerektiğini unutmamanız çünkü her yıl Aralık ayının son gününde puanlarınız sıfırlanır.Tıkla Gelsin uygulamasına bağlı olarak bir de Ara Gelsin uygulaması var. Ara Gelsin uygulaması telefon ile sipariş verilen bir uygulama. Burada da %4 oranında puan kazanıyorsunuz.

Para puanı nasıl kullanılır?

Tıkla Gelsin’deki üye sayfanızda ne kadar puanınız olduğunu görürsünüz. Puanınız bir sipariş ürününü almanız için yeterliyse rahatlıkla puanınızı kullanabilirsiniz. Peki nasıl kullanacaksınız bu puanları? Öncelikle ödeme sayfasına gelmeniz gerekiyor. Ödeme sayfasında puanınız ile ödeyebileceğiniz ürünleri görebilirsiniz. Puanınızın yettiği seçenekleri seçerek ödeme işlemine devam edersiniz. Puanınız ile sadece tek bir ürün almak zorunda değilsiniz, puanınızın yettiği ölçüde birkaç ürün belirleyebilirsiniz. Bu şekilde puanınızı kullanarak başka bir ödeme yapmanıza gerek kalmadan ürünü alabilirsiniz. Harcadığınız para puanınız hesabınızdaki puandan düşer.

Burger King Tıkla para nasıl kullanılır?

Tıkla Gelsin uygulaması hakkında merak edilenler!

Uygulamayı indir, “Sana Gelsin” özelliğini kullan, ilk 60 TL ve üzeri siparişine 20 Tıkla Para kazan! Bir sonraki siparişinde harcamaya başla! Her markadan ilk kez verdiğin 60 TL ve üzeri siparişine 20 Tıkla Para Kazan! 120 Tıkla Para Kazanma şansını kaçırma!

Burger King Mobil ödeme nasıl yapılır?

Kampanyadan yararlanmak için kasadaki görevliye QR ile ödeme yapılacağının söylenip, Paycell uygulamasındaki “QR İşlemleri”ne tıklanarak gelecek ekrandaki QR’ın Burger King® kasalarının yanında yer alan QR okutuculara okutulması gerekmektedir.

Paycell Burger King için geçerli mi?

Paycell Uygulamasını uygulama marketlerden ücretsiz indirebilirsiniz. Paycell Uygulamasını indirmek icin: tıklayın. Kampanyadan 26 yaş altındaki Turkcell aboneleri faydalanabilir. Kampanya Whopper Jr.® Menü, Big King® Menü, Chicken Royale® Menü ve Steakhouse Burger® Menü’de geçerlidir.

Paycell ile Burger King nasıl yapılır?

Kampanyadan yararlanmak için Paycell uygulamasındaki “QR İşlemleri”ne tıklanarak gelecek ekrandaki QR’ın Burger King® kasalarının yanında yer alan QR okutuculara okutulması ve ödemenin kayıtlı kart veya Turkcell faturasına yansıtarak (Hazır Limit) ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Tıkla Gelsin uygulamasında yedikleriniz içinde neler var?

Tıkla Gelsin uygulaması hakkında merak edilenler!

www.tıklagelsin.com websitesinde hangi markaların ürünlerini nelerden yaptığını, içeriklerinin neler olduğu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.Bilgiyi çok detaylı bir video sunumu ile öğreniyorsunuz ve aklınızda hiçbirşey kalmıyor. Günümüzde sahte ürünler, yenilemeyecek durumdaki etler ile yapılmış ürünler hakkında pek çok haber duyduğumuz için bu konuda böyle bir çalışma yapılması çok isabet olmuş. Bu konuda şüphesi olan, ne yediğini bilmek isteyen kullanıcılar için her detay düşünülmüş, Bir hamburgerin içinde neler var, hangi et ürünü, turşular nereden, domatesi nasıl gibi aklınıza gelen her tür içerik sorusu cevaplanıyor. Gıdaların tazeliği ve güvenli bir şekilde sağlıklı yetişip yetişmediği de cevaplanan sorular arasında.

Ürünleri hakkında bilgi var mı?

Her markasının her ürünü için tüm bilgileri müşterileriyle paylaşıyor. Gramaj bilgilerinden kullandığı malzemelerin menşei bilgilerine kadar sizleri rahatlatmak ve kendi ürününün her zaman arkasında olduğunu ispatlarcasına paylaşım yapıyor. 

Kullandığı et ürünlerinin sertifikası ve güvenirliği var mı?

Et ürünlerinin tümünün sertifikaları mevcut olup hijyenik koşullar altında kesilip, işlendiğini, helal et kavramı doğrultusunda hizmet ettiğini beyan etmekte ve belgelemektedir.

Tıkla Gelsin kampanyaları nedir?

Tıkla Gelsin uygulaması hakkında merak edilenler!

Kendi markalı ürünleri arasında belli gün ve saatler belirleyerek çok cazip  kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalardan yararlanmak ve haberdar olmak için uygulamayı indirmeniz ya da sitesi üzerinden incelemeniz gerekiyor. 

Burger King Türkiye kaç şubesi var?

1995 yılından bu yana Türkiye’de TAB Gıda bünyesinde faaliyet gösteren Burger King®, 70 ilde 600’den fazla restoranı ve 15 bin çalışanı ile Türkiye’deki 20. yılını kutluyor.

Burger King saat kaça kadar açık?

Tıkla Gelsin uygulaması hakkında merak edilenler!

Burger King haftanın 7 günü  10:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Burger King bayilik nasıl alınır?

Bilgi ve başvurularınız için Burger King® Türkiye web sitesini inceleyebilir, (0212) 310 66 00 numaralı telefondan ulaşabilir ya da franchise@tabgida.com.tr mail adresinden bilgi alabilirsiniz.

Burger King kime ait?

Burger King, Ekim 2010’da merkezi Rio de Janeiro/Brezilya olan yatırım şirketi 3G Capital tarafından devralınarak RBI (Restaurant Brands International) çatısı altında faaliyet göstermektedir. Markanın Türkiye operasyonlarını ise 24 yıldır aralıksız olarak bir Türk şirketi TAB Gıda yürütmekte.

Tıkla Gelsin kapıda ödeme var mı?

Tıkla Gelsin uygulaması sadece kart ile ödeme kabul ediyor

Tıkla Gelsin uygulaması hakkında merak edilenler!

Tıkla Gelsin çağrı merkezi

Tıkla Gelsin uygulaması çok çeşitli lezzetler ile istediğiniz anda siparişinizi alıp dakikalar içinde kapınıza getiren bir uygulama. Canınız ne çekti ise hemen sipariş verebiliyorsunuz. Köfte mi istediniz, yoksa hamburger mi tercih ediyorsunuz, ya da pizza mı canınız çekti. Canınız ne çektiyse elinizin altında. Hem atıştırmalık hem de karnınızı doyurmak için aradığınız herşeyi bulabileceğiniz Tıkla Gelsin gibi bir uygulamada elbette müşteri hizmetlerinin de çok yoğun çalışan bir bölüm olduğunun hepimiz farkındayız.

Tıkla Gelsin müşteri hizmetleri numarası

 Siparişiniz ile ilgili ya da üyeliğiniz ile ilgili bir sorun mu yaşadınız ya da herhangi bir bilginizde değişiklik mi oldu, Tıkla Gelsin ile ilgili nereye başvuracağınızı biliyor musunuz? Tıkla Gelsin müşteri hizmetlerini hemen arayarak  istediğiniz her konuda yardım talep edebilir ya da sipariş verebilirsiniz. Müşteri hizmetleri sizlerin istek, talep, önerileriniz ile ilgili yardımcı olacaktır. Tıkla Gelsin uygulamasının altında hizmet veren farklı markaların farklı iletişim numaraları bulunmaktadır. Aşağıda bu markaların iletişim numaralarını bulacaksınız

§  Burger King 444 54 64

§  Popeyes 444 7677

§  Arby’s 444 22 97

§  Sbarro 444 72 27

§  Usta Dönerci 0 850 297 87 82

§  Amasya Et ürünleri 444 66 68

Eğer Tıkla Gelsin müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanmak istiyorsanız o zaman, yemek siparişi vermek için  11.00- 22.00 saatleri arasında arama yapabilirsiniz. Ayrıca internet sitesi üzerinden de sipariş verebiliyorsunuz hem de, istek ve önerilerinizi de bildirebiliyorsunuz. Telefonunuza Tıkla Gelsin mobil uygulamasını indirin ve günün her anında, istediğiniz her yerde sipariş verebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tıkla Gelsin müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanarak sorunlarınızı en kısa sürede çözebilirsiniz.

Tıkla Gelsin şikayet hattı

Farklı damak tatlarına göre çeşitli yiyecekleri ve içecekleri bünyesinde barındıran Tıkla Gelsin için müşteri memnuniyetini fazlasıyla önem göstermekte.  Tıkla Gelsin müşterilerinin istek ve dileklerine, damak tatlarına verdiği önemi, müşteriler sorun yaşadığı zaman da o sorunu çözmekte aynı önemi göstermekte. Uygulamanın müşteri hizmetlerine ulaşan her şikayet değerlendirmeye alınıyor.

Tıkla Gelsin uygulamasında özellikle uygulamaya dahil markalar ile ilgili rahatsız olduğunuz her konuyu dile getirebilirsiniz. Şunu  belirtmekte yarar var markaların hepsinde hijyene maksimum dikkat ediliyor, hazırlanan ürünlerin içinde kullanılan malzemeler hakkında müşterilere bilgiler veriliyor.

Ürünlerin hazırlanmasından kapınıza getirilmesine kadar geçen aşamalarda titizlikle çalışan uygulamada yinede sorunlarla karşılaştığınız zaman Tıkla Gelsin şikayet hattı her an aktif olarak müşterilerin hizmetinde.

Tıkla Gelsin çağrı merkezi iletişim numarası şikayet hattı

Çağrı merkezi numarasına çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tıkla Gelsin çağrı merkezi numarasına yazımızdaki numaralı telefonlarından erişebilirsiniz.

İletişim

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Tıkla Gelsin iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Tıkla Gelsin sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Tıkla Gelsin iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Tıkla Gelsin bilgilerimi paylaşıyor mu? Ne kadar güvenebilirim?

Bu konu bir çok online alışveriş yaparken kişilerin aklına gelen sorudur. Evet, kişisel verilerinizi özetle iş ortaklarına, resmî kurumlara, denetçilerine, avukatlarına, mali müşavirlerine aktarmak durumunda kalabiliyor. Ancak aktarımı yalnızca belirli amaçlar çerçevesinde ve bilginiz dahilinde yapıyor. Dolayısıyla kişisel verileriniz;
-Tıkla Gelsin platformlarının yürütülmesi, geliştirilmesi ve yönetilmesi, ürün ve hizmetlerine yönelik tedarik ve destek süreçlerinin yürütülebilmesi, hizmet kalitesinin arttırılması amaçlarıyla iş ortaklarımına,
-Şirket süreçlerinin devamlılığının sağlanması, çağrı merkezi operasyonlarının yürütülmesi, hizmet süreçlerinin yürütülmesi, organizasyonel gerekliliklerinin yerine getirilebilmesi, teknik altyapının sağlanması ile destek ve kontrollerinin yürütülmesi, reklam ve pazarlama süreçlerin planlanması ve yürütülmesi, denetim ve raporlama süreçlerinin yürütülebilmesi amaçlarıyla iştiraklerine,
-İş süreçlerinin mevzuata uygun yürütülmesi ile hukuk işlerinin takibi ve yürütülmesi amacıyla avukatlar, denetçiler ve vergi danışmanlarına,
-Yetkili kurum ve kuruluşlara bilgi verilmesi amacıyla düzenleyici ve denetleyici kurumlar, mahkeme ve icra müdürlükleri gibi talep edilen bilgiyi vermekle yükümlü olduğumuz diğer resmî kurumlara, bigileriniz aktarılabilmektedir.

Vera & Beko Yazarkasa

Satış & Servisimiz Yoktur

Toshiba & Ingenico Satış

 

Pidion & Profilo Satış-Servis

 

ERAY'da

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın

Kişisel deneyiminizi arttırmak için çerez kullanılımına izin verin.