444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Yazar kasa > Toshiba pos cihazları rehberi – 2022 güncel
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
Toshiba pos cihazları rehberi - 2022 güncel

Toshiba pos cihazları rehberi – 2022 güncel

Yazımızda sizler için Toshiba pos cihazları rehberi hazırlamak istedik. Böylelikle hem Toshiba pos cihazlarına dair detaylı bilgileri bulabilecek hem de bir karşılaştırma yapma imkanına sahip olmuş olacaksınız.

Özellikle ticaret sektöründe yoğun bir şekilde kullanılan Toshiba pos cihazları sektörel bazda birçok yeniliğe de öncülük ediyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Toshiba sunmuş olduğu ürün çeşitlilikleriyle de dikkat çekiyor.

Gelin şimdi Toshiba pos cihazları rehberimizdeki ürünlere kısa yollu bir göz atalım.

Toshiba pos nedir?

Toshiba pos cihazları rehberi - 2022 güncel

Toshiba pos, bakkal, market ve daha büyük ölçekte işletmeler için hazırlanmış ve kullanıma sokulmuş bir üründür. Ödeme cihazları da olarak bilinen bu aygıtlarla alışveriş işlemleri son derece kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Toshiba pos cihazları rehberi - 2022 güncel

Toshiba’nın hazırlanmış olduğu kimi ürünler olağanüstü bir mağaza içi deneyim sunmak üzere satış noktası, kiosk veya self-servis birimi olarak tamamen işlevsel, hepsi bir arada ayarlanabilir düz POS platformu özelliğini taşıyor.

Müşterileriniz için olağanüstü bir mağaza içi deneyim sunan çevik, modern ve esnek bir perakende POS sistemini sizler de denemeyebilirsiniz. Perakende için tasarlanan bu yenilikçi platformlar yani Toshiba pos cihazları ihtiyaçlarınıza ve koşullarınıza göre ölçekleniyor ve işletmenize eşsiz bir değer sunuyor.

Toshiba yazar kasa pos kalite sunuyor mu?

Toshiba pos cihazları rehberi - 2022 güncel

Toshiba yazar kasa pos cihazları son teknolojiyi kullanarak kaliteyi ayaklarınıza getiriyor. Perakendeye yönelik olarak hazırlanan Toshiba yazar kasa pos cihazları hem kullanım kolaylığı hem de işlevselliği ile öne çıkıyor.

Toshiba yazar kasa pos cihazlarını kullanan işletme sahipleri özellikle üründe farklı işleyişe sahip özelliklerin bir bütün haline getirildiğini ifade ediyorlar. Bu bütünleşik özellik son derece ayrıntılara sahip olan cihazların işletmelere bir hız getirmesine de yardımcı oluyor.

Toshiba pos cihazları rehberi - 2022 güncel

Toshiba yazar kasa pos cihazları ileri düzeyde göstermiş olduğu performans ile müşteri alışkanlıklarının değişmesinde de önemli rol oynuyor. Uzun süredir Toshiba yazar kasa pos kullanan bir işletme sahibi ürünler için son derece dayanıklı vurgusu yaparak süreç içerisinde hiç problem yaşamadığını belirtiyor.

Özellikle cihazda bulunan tuş özelliği birçok fonksiyonun ürüne yüklenmesini sağlamakla birlikte aynı zamanda sadece tuşa basarak kısa yol sunma imkanını da sizlere sunuyor.

Toshiba pos system süreç içerisindeki yardımcınız

Her gün sektörümüzde ilham verici anlara tanık oluyoruz ve birlikte perakendeye ilham veren anlar yaratabileceğimize inanıyoruz. Gelişen perakende sektörü hakkındaki bakış açısıyla sizlerin bilgilenmesini ve ilham almasını sağlayacak olan gelişmeleri de sizlere sunmak gerekiyor.

Toshiba pos system bu gelişmelerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Temassız ödeme ve alışveriş yöntemleri, COVID-19 nedeniyle bu yıl kullanımda inkar edilemez bir artış gördü.

Bir zamanlar uygun bir seçenek olarak kabul edilen şey, hızla önemli bir güvenlik özelliği haline geldi; temassız ödeme ve alışverişin hijyenik değeri, benimseme ve talebi hızlandırmaya yardımcı oldu. Dolayısıyla, alışveriş yapanlar mümkün olduğunca az fiziksel dokunuşla alışverişlerini yapmaya çalışırken ve perakendeciler çalışanlarını güvenli ve sağlıklı tutmaya çalışırken, yazar kasa pos cihazlarının önemi bir kez daha anlaşıldı.

İşte Toshiba pos system sunmuş olduğu ürünler ile sürecin yönetilmesine de önemli katkılar sağlamış oluyor.

Toshiba pos terminal

Toshiba pos cihazları rehberi - 2022 güncel

Bir işletme sahibi, mağazasını Toshiba pos terminali sistemi ile donattığında aslında mağazanın temelini oluşturmuş oluyor. Bu açıdan Toshiba pos terminal aynı zamanda işletmeniz için bir güvenli ağ kurar.

Toshiba pos cihazları rehberi - 2022 güncel

Güvenlik sandığınızdan daha kolay aşınabilir; güvenlik duvarı kuralları değişir ve açık bağlantı noktaları daha sonra kapanmaz, bir yeniden yapılandırma gerçekleşir, personel değişir ve aniden, bir kez güvenli olan ağınızda birkaç istenmeyen açık olabilir ve bu da işletmenizi güvenlik ihlallerine açık bırakır.

Mağaza altyapınızı mevcut durumunda haritalamak ve anlamak, siber güvenlik veya performans sorunlarını azaltmanın en iyi yolu olarak karşımıza çıkar. Toshiba pos terminal mağaza içi müşteri deneyimleri oyunun kurallarını değiştiren fırsatlar sunduğu için en iyi POS sistemini tasarlama taahhüdü her zaman işletmeler için kolaylık sağlıyor.

Toshiba t10 pos cihazı nedir?

Toshiba pos cihazları rehberi - 2022 güncel

Toshiba t10 pos cihazı işletmeniz büyüdükçe gelişmek üzere tasarlandı. Az yer kaplayan eksiksiz bir perakende satış noktası sistemi olan T10, bütçe bilincine sahip işletmeler için mükemmel bir değer, performans ve stil karışımıdır.

Toshiba pos cihazları rehberi - 2022 güncel

İşletmeniz hızla genişliyorsa ve çeviklik ve uygun fiyat en önemli önceliklerinizse, satış noktası sisteminizde üzülmek için fazla zamanınız olmayacak. Zira T10 size yardımcı olabilir.

Toshiba t10 pos cihazı ile bugün işinize iyi hizmet edecek ve hemen köşede olan kaçınılmaz değişikliklere hazır olacak güvenilir, hepsi bir arada bir POS sistemini özelleştirebilirsiniz. Esnek yapılandırma göz önünde bulundurularak tasarlanan T10 sistemi, hem perakendecilerin hem de tüketicilerin beklentilerini karşılayacak şekilde ölçeklenebilir.

Toshiba t10 all in one pos cihazı nedir?

Toshiba pos cihazları rehberi - 2022 güncel

Toshiba t10 all in one pos cihazı ne anlam ifade ediyor şeklinde bir soru sorulsa çeviklik, performans ve değer ediyor şeklinde bir cevap verilebilir. Toshiba t10 all in one pos cihazı, perakende satış için optimize edilmiştir ve perakendecilerin ve tüketicilerin talepleri değiştikçe ölçeklenecek şekilde tasarlanmıştır.

Kompakt, hepsi bir arada tasarım yerden tasarruf sağlar ve esnekliği artırır. Birincil 15 inçlik ekran, yatay olarak 90 dereceden ayarlanabiliyor. Çift ekran görüntüleme seçeneği, ek 10 ”ekran kurulumuna izin verir

Modüler sistem kartı, teknoloji geliştikçe kolayca yükseltilebiliyor. USB, RS232 ve para çekmecesi dahil olmak üzere birden çok özel POS bağlantı noktası var.  Daha fazla çevre birimi seçeneği için geniş işletim sistemi desteği bulunuyor.

Toshiba sp300 pos cihazı nedir?

Toshiba pos cihazları rehberi - 2022 güncel

Az yer kaplaması ve esnek yapılandırmaları sayesinde perakendeciler, mağaza düzenlerini Toshiba sp300 pos cihazı çevresinde tasarlamak zorunda kalmazlar. Bu kompakt satış noktası sistemi, kasa tezgahının çeşitli yerlerinde yaşayabilir ve değerli ek satış öğeleri için alan sağlar.

Bu perakende satış noktası sistemi, performansı yeni bir düzeye taşır. Düşük bakım özellikleri, yedi yıla varan bir hizmet yaşam döngüsü ve eski sistemlerle entegre olan yüksek düzeyde ölçeklenebilir teknolojisiyle Toshiba sp300 pos cihazı, perakendecinin çeşitli ihtiyaçlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Toshiba surepos 300 4810 e50 yn ökc pos kasa nedir?

Toshiba pos cihazları rehberi - 2022 güncel

Toshiba surepos 300 4810 e50 yn ökc pos kasa enerji tasarrufu sağlayan ve güvenilirliği artıran dünya dostu teknolojiyle, uzun bir hizmet ömrü sağlarken elektrik faturalarını azaltmaya yardımcı olabilir.

Örneğin, derin uyku, ödeme şeritleri boştayken POS sisteminin düşük güç durumunda olmasını sağlar, ardından saniyeler içinde tekrar kullanıma alınarak yüzde 47’ye kadar enerji tasarrufu imkanı verir.

Toshiba surepos 300 4810 e50 yn ökc pos kasa bir metreden daha az bir alanda, müşteriler ve çalışanlar için alışveriş deneyimini canlandıran ve perakendeci için satışları daha hızlı artırmaya yardımcı olan büyük özellikler sunar.

Toshiba sp500 pos cihazı nedir?

Toshiba pos cihazları rehberi - 2022 güncel

Gelişmiş dokunmatik ekran teknolojisine sahip Toshiba sp500 pos cihazı müşteri deneyimine enerji veren güçlü işlevler sunmak için en iyi satış noktası araçlarını sağlıyor.

Toshiba pos cihazları rehberi - 2022 güncel

Şık, ince bir cihaz olan Toshiba sp500 pos cihazı, POS sistemine (Model 570 ve 566) entegre, endüstri lideri, son derece hassas kızılötesi (IR) dokunmatik ekran teknolojisi sunuyor.

Dokunmatik ekran hiçbir zaman yeniden kalibrasyon gerektirmiyor. Bu durum maliyetli arıza sürelerini önler ve hataları azaltır. Ayarlanabilir dokunma duyarlılığına sahip daha parlak, yüksek kontrastlı bir ekranı içeren gelişmiş teknoloji, kasiyer doğruluğunu ve performansını artırarak işlemlerin hızlandırılmasına yardımcı olur.

Toshiba sure pos 500-e26 yeni nesil ökc pos kasa nedir?

Toshiba pos cihazları rehberi - 2022 güncel

Toshiba sure pos 500-e26 yeni nesil ökc pos kasa daha ince tasarım ve sektör lideri teknoloji, hizmeti iyileştirmeye, maliyeti düşürmeye ve riski yönetmeye yardımcı oluyor.

Toshiba pos cihazları rehberi - 2022 güncel

Mağaza ortamından gelen sıvıların ve tozların zarar vermesini önlemek için ekranlar tamamen yalıtılmıştır, bu da Toshiba sure pos 500-e26 yeni nesil ökc pos kasa yemek servisi ve yoğun trafik alanları için ideal hale getiriyor.

Toshiba pos tcx 800 nedir?

Toshiba pos cihazları rehberi - 2022 güncel

Toshiba pos tcx 800 müşterileriniz için olağanüstü bir mağaza içi deneyim sunuyor. Diğer taraftan çevik, modern ve esnek bir perakende POS sistemini deneyimleme fırsatınız da bulunuyor. Perakende için tasarlanan bu yenilikçi platform, ihtiyaçlarınıza ve koşullarınıza göre ölçekleniyor.

Perakendede küçük detaylar önemlidir. Bir POS ekranının eğilmesi, iyi bir perakende anı ile istisnai bir an arasındaki farkı yaratabilir. Bu anlar, müşterileriniz için mümkün olan en keyifli ve düşünceli alışveriş deneyimini yaratmanıza yardımcı olur.

Toshiba pos tcx 800 Hepsi Bir Arada Platformu bu anlardan daha fazlasını yaratır.

Perakende için özel olarak tasarlanmış bu hepsi bir arada satış noktası sistemi, müşterinizin perakende deneyimini esnek yapılandırmalardan ayarlanabilir mekaniklere ve kapsamlı aksesuar bağlantı noktalarına kadar özelleştirmenize olanak tanır. Bu, sizin ve ekibinizin, müşterileriniz için daha hızlı, verimli ve daha keyifli anlar sunabileceğiniz anlamına gelir.

Toshiba tcxwave pos nedir?

Toshiba pos cihazları rehberi - 2022 güncel

Toshiba tcxwave pos, sektördeki 1 Numaralı mağaza çözümlerini üretmeye devam eden ekibin sunduğu yenilikçi ve son teknoloji bir POS çözümüdür.

Standart ve daha geniş ekran seçenekleri dahil olmak üzere ekran boyutu seçenekleri, yeni etkileşim fırsatları getirir. Piyasadaki en geniş format olan geniş ekran biçimi, çalışanların ve müşterilerin daha fazlasını görebileceği ve daha fazlasını yapabileceği anlamına gelir. Standart ekran formatı, alanın kısıtlı olduğu ortamlar için kullanılabilir.

Sezgisel dokunmatik teknolojisi ortak üretkenliği en üst düzeye çıkarır. Toshiba tcxwave pos kullanımı kolay ve öğrenmesi hızlı bir kullanıcı ara yüzüne sahip. Çoklu dokunma, hareket tabanlı ekran size kolay ve tanıdık gelecek.

Toshiba pos printer nedir?

Toshiba pos cihazları rehberi - 2022 güncel

Toshiba pos printer, performans ve güvenilirlik çıtasını yükselten termal fiş baskısı, ayrıca darbeli belge yazdırma ve çek işleme özelliği ile hepsi bir arada.

İşiniz en yüksek hızda ilerlediğinde, buna ayak uydurmak için üretilmiş hızlı ve güvenilir bir yazıcıya ihtiyacınız vardır. Toshiba pos printer, darbeli belge yazdırma ve çek işleme özelliklerine sahip hepsi bir arada, termal makbuz yazıcısıdır.

Saniyede 406 mm ile sektördeki en hızlı fiş baskı hızına sahip olan Toshiba pos printer cihazları üst düzey esneklik için isteğe bağlı USB, ethernet ve Wi-Fi bağlantı noktaları ile uzaktan izleme gibi araçlar, sorunları oluşmadan önce ele alır. Toshiba pos printer ayrıca düşük güç tüketimine sahip

Toshiba point of sale pos peripherals nedir?

Toshiba pos cihazları rehberi - 2022 güncel

Toshiba point of sale pos peripherals Toshiba pos cihazının aksesuarları anlamına geliyor. Toshba pos cihazı sizlere bütünleşik bir sistem sundupu için bu sistemin içerisinden ekran klavyeye kadar birçok öğe yer alıyor.

Kurumun ihtiyacına uygun Toshiba bütünleşik ödeme kaydedici (ÖKC) yazar kasa POS sistemleri POS A.Ş /Toshiba ana bayisi Eray Teknoloji A.Ş. tarafından doğrudan hizmetinize sunulur. Market, mağaza, restoran, cafe, pastane, vb. farklı ölçekte işletmeler tarafından kullanılabilen bütünleşik sistemler 32 yıllık tecrübesiyle Eray Teknoloji tarafından ihtiyaca göre tespit edilir, kurulumu yapılır ve teknik destek hizmeti verilir. İhtiyacınızı belirleme konusunda ücretsiz danışmanlık sonrasında kurulması gereken sistem tarafınıza teklif olarak sunulur.

Vera & Beko Yazarkasa

Satış & Servisimiz Yoktur

Toshiba & Ingenico Satış

 

Pidion & Profilo Satış-Servis

 

ERAY'da

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın

Kişisel deneyiminizi arttırmak için çerez kullanılımına izin verin.