TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
eray.com.tr > AKADEMİ > Basında Biz > Türkiye’nin Bilişim500 şirketlerinden Eray Teknoloji A.Ş.’ye Toshiba’dan uluslarası ödül
  • ErayTeknoloji
  • Yorum yapılmamış
Türkiye'nin Bilişim500 şirketlerinden Eray Teknoloji A.Ş.'ye Toshiba’dan uluslarası ödül

Türkiye’nin Bilişim500 şirketlerinden Eray Teknoloji A.Ş.’ye Toshiba’dan uluslarası ödül

Türkiye’nin Bilişim500 şirketlerinden perakende çözümleri sağlayıcısı Eray Teknoloji A.Ş. Toshiba Commerce ürünlerinde gösterdiği başarı ile ‘’Yılın Satış Liderlik’’ ödülüne layık görüldü.

32 Yıllık deneyim

32 yıldır perakende çözümleri ve altyapı sağlayıcı olarak binlerce noktada ürün ve hizmetlerini sunan Eray Teknoloji A.Ş. özellikle son yıllarda yaptığı atılımlarla Türkiye’nin önde gelen çözüm ortaklarından biri olarak öne çıktı. 1987 yılında başladığı perakende çözüm hizmetlerini yıllar içinde geliştiren Eray Teknoloji A.Ş. son yıllarda yaptığı satın alma ve stratejik ortaklıklarla adını duyurmaya başladı. Özellikle Boylam Mağaza, Market ve Restoran yönetim yazılım ve otomasyon sistemlerini satın alarak yazılım alanında yatırımlarına hız veren firma hızlı büyümesiyle önce Bilişim500 listesine girdi sonrasında ise hızla yükselmeye başladı.

Ankara’da bulunan genel merkezini 2019 başında İstanbul’a taşıyan Eray Teknoloji halen Ankara ve İzmir Bölge müdürlüklerinin yanında Türkiye’nin hemen her yerinden yüzlerce bayi altyapısı geniş bir hizmet ağına sahip. Bu geniş altyapı ile birlikte Eray Teknoloji A.Ş. perakende altyapısı için gereken tüm donanım ve yazılım ihtiyaçlarına tek elden komple çözüm hizmeti sunabilen nadir firmalardan biri konumunda.

Tamamlayıcı ürün ve hizmetler

Dünyanın en büyük elektronik terazi üreticilerinden Mettler Toledo’nun Türkiye distribütörü olan Eray Teknoloji A.Ş. aynı zamanda Toshiba Commerce (POS A.Ş.) perakende altyapı çözümlerinin ana hizmet sağlayıcılarından biri olarak Türkiye perakende sektörüne hizmet veriyor. Firma, Ingenico ve Pidion gibi yeni nesil yazar kasa POS cihazlarının ana bayiliğinin yanında kendi tamamlayıcı çözüm ürünleri ile komple bir hizmet sunuyor. Bu hizmetleri arasında danışmanlık, tespit, bakım ve servis bulunan firma hızlı teknik destek altyapısıyla da fark yaratıyor.

Toshiba Commerce’den global ödül

Tüm bu altyapının bir sonucu ve yılların getirdiği başarıların bir devamı olarak Eray Teknoloji A.Ş. Toshiba Commerce ürünlerinde gösterdiği başarı ile Toshiba tarafından ödüllendirildi. Güney Afrika’nın Cafe Town şehrinde düzenlenen “Toshiba Center Growth Markets 2019” toplantısında 2019 yılının “Yılın Satış Liderlik” ödülüne layık görülen Eray Teknoloji A.Ş. bu ödülle Türkiye’nin gururu oldu. 

Mağaza / Online Alışveriş