TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
eray.com.tr > AKADEMİ > Yazar kasa > Vera yazar kasayı farklı kılan 4 neden
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
Vera yazar kasayı farklı kılan 4 neden

Vera yazar kasayı farklı kılan 4 neden

Bu yazımızda Vera yazar kasaya dair bir bilgilendirme yapma amacındayız. Perakende sektöründe iseniz, sahip olmanız gereken birkaç önemli cihaz bulunuyor. Kuşkusuz bu cihazlardan biri de Vera yazar kasa.

Modern perakendecinin ihtiyaç duyduğu en popüler ve hayati cihazlardan biri bir yazar kasadır. Çoğumuz bu makineleri yüzlerce kez gördük ve muhtemelen günlük olarak kullanıyoruz.

Vera yazar kasa ismi büyük ölçüde kendini açıklayıcıdır. Ancak, birçok insan bu sistemlerin ne kadar işe yaradığını ve perakende satış yerlerini nasıl etkilediğinin farkında değil.

Vera yazar kasa

Vera yazar kasayı farklı kılan 4 neden

Vera yazar kasa ödeme işlemini gerçekleştiren cihazdır. Ödemeleri kabul eder ve doğrular – ancak perakende ortamında kullanılanlar genellikle daha karmaşıktır. Satışları izleyebilir, makbuzları yazdırabilir ve hatta ham satış bilgilerini değerli metriklere dönüştürebilirler.

En basit haliyle, Vera yazar kasa siz kasada otururken gördüğünüz kart tarayıcı olarak düşünülebilir.

Vera pos cihazı

Vera yazar kasayı farklı kılan 4 neden

Kimi endüstrilerde, satıcılar tamamen satın alma siparişlerinden veya ayrıntılı satın alma sözleşmelerinden çalışır, ancak çoğu işletmenin işlemleri tek tek yapması gerekebilir. Sektörünüze bağlı olarak, nakit, çek, kart veya üçünün rastgele bir kombinasyonunu alıyor olabilirsiniz. Herhangi bir satış odaklı işletme için en temel ihtiyaçlardan biri, satış yapmanın ve kaydetmenin bir yoludur ve pos cihazı bunun için gereklidir.

Vera yazar kasayı farklı kılan 4 neden

Vera yazar kasanın tam anlamı “satış noktası” veya başka bir deyişle işleminizin sonlandırıldığı yerdir. Terimin kendisi birkaç farklı yoruma sahip olabilir. Vera yazar kasadan bahsederken bilgilendirici bir ekrana ve her ödeme türünü ele alma yeteneğine sahip olan tüm terminali düşünürsünüz. Çok sayıda özel amaçlı POS cihazı da var ve basit kart terminali ile kapsamlı, tam geçişli bir POS sistemi arasında bir yere düşüyorlar. İhtiyaçlarınız ister ileri teknoloji ister düşük teknoloji olsun, her POS makinesinin aynı temel işlevlerden bazılarını ele alması gerekir.

Vera yazarkasa pos

Vera yazar kasayı farklı kılan 4 neden

Yazar kasa dünyasında yeniyseniz, iyi haber harika bir zamanda girmiş olmanızdır. Çok uzun zaman önce, küçük işletme sahipleri için yüksek fiyat noktaları nedeniyle güçlü bir yazar kasa pos mümkün değildi. Ancak hizmet olarak sunulan Vera yazar kasa pos modelleri sayesinde, makul fiyatlı seçenekler artık sadece bir telefon uzaklığında.

Vera yazar kasayı farklı kılan 4 neden

Fiyatlandırma sistemden sisteme değişebildiği kadar, bu fiyatlandırma içindeki şeffaflık asla söz konu olmayabilir. Yazar kasa pos sağlayıcıları, anlaşılması kolay rekabetçi ve doğrudan fiyatlandırma sunmalı. Sözleşmelerde yanlış bir şey bulunmuyor elbet. Yıl boyunca  genellikle paradan tasarruf edebilirsiniz ancak isteğe bağlı olmalıdır. Zorunlu sözleşmeler kırmızı bayraklar olarak görülmelidir. Araştırmanızı yaparken zorunlu bir sözleşmeyle karşılaşırsanız, temsilciye sözleşmesiz seçeneği olup olmadığını sorun. Hayır diyorlarsa, nedenini sorun.

Vera yazar kasa pos dünyasında işletmeniz için için her modeli bulmanız mümkün. Gelin şimdi Vera yazar kasa pos modellerine bir bakalım.

Vera yazar kasa pos cihazları

Vera yazar kasa pos cihazlarından hangilerinin olduğuna dair bir bakış açısı yapmaya ne dersiniz. Böylelikle hem modeller hakkında bilgi sahibi olacak hem de isimlerini bildiğiniz için daha kolay araştırmanızı yapabileceksiniz.

Vera Delta

Yıllarca hafıza değişimi için para harcamanıza gerek bırakmayan 20 yıl kapasiteli mali hafızaya sahip bir cihaz. İkinci nüsha yazar kasa fişini elektronik ortamda tutmanızı sağlayan böylece kağıt israfını engelleyen ve sizi yıllarca rulo muhafaza etmek zorunluluğundan kurtaran 40 milyon satırlık elektronik kayıt ünitesi (EKÜ). Paket servis ve saha dağıtım esnasında yarı yolda bırakmayan, elektrik kesintilerinden etkilenmeyen üstün pil performansı.

GPRS iletişimine ek olarak ethernet girişi sayesinde kesintisi ile haberleşme imkanı. Stok takibi için geliştirilmiş 100.000 PLU ürün girişi Çevre birimleri ile kullanıma hazır cihaz yapısı, barkod ve QR kod bağlantısı. Herbir Kısıma farklı KDV ataması yapılarak toplam 8 ayrı KDV oranı girilebiliyor.

Vera Delta yazar kasa

Vera Delta Plus

Yeni Nesil Yazar Kasa POS’da dünyada bir ilke imza atan VERA’dan en yeni Yazar Kasa POS.  Cihaz 10 güne kadar Stand-By süresi ile uzun ömürlü pil performansına sahip. 3,5″ Renkli ve Arka Aydınlatmalı dokunmatik özellikli kullanıcı ekranıyla cihazın Nakit, manyetik, akıllı kart ve temassız ödeme türlerinin tamamını destekleyen ödeme seçeneği kolaylığı bulunuyor.

Vera yazar kasayı farklı kılan 4 neden

Stok takibi için geliştirilmiş 100Bin PLU ürün kapasitesi ve 100 Milyon satır kapasiteli elektronik kayıt ünitesi ile cihaz 5MP Otomatik odaklı LED flaşlı kamera ile fotoğraf ve video çekme, barkod, karekod ve plaka tanıma fonksiyonları özelliğine sahip.

Düşmelere, sıcağa ve soğuğa karşı ekstra dayanıklı malzeme yapısı ile cihazın ele oturan ve hafif dizaynı ile seyyar kullanımda hareket özgürlüğü sağlayan ergonomik tasarımı bulunuyor.

Vera yazar kasa pos fiyatları – Vera Delta

Yukarıda örneğini verdiğimiz yazar kasa pos cihazlarından Vera Delta isimli cihazın fiyatını araştırdığımızda 1200 + KDV olduğunu görmekteyiz.

Vera yazar kasa fiyatları – Vera Delta Plus

Yukarıda örneğini verdiğimiz yazar kasa pos cihazlarından Vera Delta Plus isimli cihazın fiyatını araştırdığımızda 2222 TL + KDV olduğunu görmekteyiz.

Mali rapor nasıl alınır?

Z raporu alabilmek için kasa anahtarı KSYR tuşuyla ok işaretleri z konumuna getirilmesi gerekir. Daha sonra 4 adet sıfır yazılarak, iki defa olmak üzere nakit tuşuna basılır ve bu şekilde Z raporu çıktısı alınabilir.

Vera Delta Yazar kasa mali hafıza raporu nasıl alınır?

  1. Yazar Kasa satis konumunda iken mali hafiza konumu görülene kadar tusuna basilir.
  2. Mali hafiza konumu sifresi (0000) girilir ve tusuna basilir.
  3. Iki tarih arasi Mali Hafiza Raporu Konumu görülene kadar tusuna basilir ve bu konuma gelindiginde tusuna basilir.
  4. tusu ile Mali Hafiza Raporu konumuna gelinir ve tusuna basilir.

Vera yazar kasa servis

Bir ürünün veya programın veya sürecin başarılı bir şekilde yürütülmesi için gereken bir faaliyet servis hizmeti olarak bilinir. Servis hizmetleri ayrı bir departman tarafından yönetilir. Herhangi bir kuruluşun işlerinde başarılı olması için iyi servis hizmetlerine sahip olması son derece önemlidir. Servis hizmetleri, müşterilerin hemen rahatlaması için önemlidir. Servis hizmetleri yalnızca günümüzdeki e-posta, sohbet, web formları ve sosyal iletişim telefonlarının yanı sıra self servis destek siteleriyle de bilinir.

Vera yazar kasayı farklı kılan 4 neden

Müşterinin davranışı büyük ölçüde satış sonrası servis hizmetlerine bağlıdır. Bu nedenle, tüm şirketler çeşitli faaliyetlerle müşteri memnuniyetini artırmaya odaklanmaktadır. Vera da bu noktada servis hizmetlerini önemsemekte ve sizler için müşteri hizmetleri aracılığıyla tüm sorunlarınıza çarelere aramakta.

Vera yazar kasa müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetlerinin kalitesi ne kadar iyi olursa, iş büyümesi de o kadar yüksek olacak. Müşteri memnuniyetindeki artış, satın alımın tekrarlanmasına yol açacak ve marka sadakatini artıracaktır. Bu durum da şirketin itibarını artıracaktır.

Müşteri anlayışını ve beklentilerini anlamak, işletmenin müşterinin ihtiyaçlarına göre ürün geliştirmesine yardımcı olacak.

Müşteri hizmetleri, ürün ve hizmetlerin değerlendirilmesinde kullanılabilecek geniş bir bilgi kaynağı olabilir. Vera’nın müşteri hizmetlerinden destek alabilmeniz için 0850 811 12 12 no’lu telefondan bilgi alabilirisiniz.

Vera yazar kasayı farklı kılan 4 neden

Vera yazar kasa iletişim

Vera yazar kasa iletişim adresi “Tekstilkent Ticaret Merkezi Koza Plaza B Blok K:26 No:99 34235 Atışalanı – Esenler – İstanbul / Türkiye” şeklinde. Telefon numarası olarak da +90 212 438 30 33 no’lu telfondan ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Vera delta yazar kasa yetkili servisleri

Vera delta yazar kasa yetkili servisleri geniş bayi ağı ve Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış servis hizmetleriyle sizin yanınızda yer alıyor. Size en yakın bayi ve servis bilgisini alabilmeniz için 0850 811 12 12 no’lu telefonu aramanız gerekiyor.

Vera delta yazar kasa müşteri hizmetleri tel

Vera delta yazar kasanın müşteri hizmetleri telefon numarasını yukarıda vermiştik. Çağrı merkezinden sorunuzla ilgili yanıt alabilir ve böylelikle her türlü probleminiz için çözüm desteği alabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey 0850 811 12 12 no’lu telefonu aramak.

Mağaza / Online Alışveriş