444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Yazar kasa > Yazar kasa pos fiyatları karşılaştırma rehberi
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
yazar kasa pos fiyatları

Yazar kasa pos fiyatları karşılaştırma rehberi

Kabul edelim; yazar kasa pos fiyatları farklılık arz ediyor. Ama bu farklılığa etki eden durumlar var elbet. Önemli olan bu fiyat değişkenliklerinin aslında normal olduğu. Zira farklı özellikler cihazlara etki ediyor ve bu durum direk olarak fiyata yansıyor. Bu nedenle yazar kasa pos fiyatları araştırması ve karşılaştırması yaparken öncelikle bakmanız gereken şey cihazın özellikleri

Yazar kasa pos fiyatları karşılaştırmada cihaz özellikleri

Bir cihazın özellikleri derken öncelikle aklımıza ürünün teknik özellikleri geliyor. Teknik özelliklerin içerisinde ne var diye sorduğunuzda sırasıyla işlemci özellikleri, işletim sistemi ve internet protokolü gibi özeller yer alıyor.

Yazar kasa pos fiyatları karşılaştırması yaparken alacağınız ürünün özellikleri fiyata etki eder. Örneğin cihazın yazıcısının tipi, çözünürlük özelliği, kağıt genişliği, kağıt ilerleme aralığı, maksimum hız, çalışma sıcaklığı ve ömür gibi özellikler fiyata etki eden diğer unsurlar arasında yer alır.  

Bunların haricinde aşağıda yer verdiklerimiz yine fiyatları karşılaştırırken göz önünde bulundurmanız gereken unsurlar. Müşteri göstergesi özelliğinin bulunduğu yer itibariyle

Cihazın karakteri,

Yazı rengi,

Zemin rengi,

Çalışma özeliği,

Kasiyer ekranı

Tuşlar,

Rakam tuşları

Fonksiyon tuşları.

Yukarıda özelliklerin yanı sıra fiyat karşılaştırması yaparken dikkate alacağınız diğer özellikleri ise sırasıyla mali hafıza özelliği, Z sayacı, gün sayısı, Kümülatif toplam ve Kümülatif KDV olarak sayabiliriz. Fiyatların farklılaşmasına sebep olan bu tür özellikler cihazları da üst aşamaya taşımakta

Son olarak cihazın bağlantı özelliği içerisinde yer alan unsurlar olarak görülen, GPRS, USB, Ethernet, Seri port ve para çekmecesi portu gibi özellikleri dikkate almanızı öneriyoruz.  

Yeni nesil yazar kasa fiyatları nerede karşılaştıralım

Kuşkusuz en güzel karşılaştırma yapacağınız yer internet. Araştırmanızı yaptığınızda karşınıza şirketimiz Eray çıkacak  ve hem bu yazıyla bilgilenirken hem de ürünlerle ilgili olarak geniş bir bilgi ve malumat sahibi olacaksınız.  

Size gösterilen ürün çeşitliliği ile birlikte karar verme mekanizmalarını daha iyi çalıştıracak ve kaliteli bir yazar kasa pos ürününe sahip olacaksınız. Yapmanız gereken şey sadece sayfamızı ziyaret etmek ve ürünlerimizi incelemek. Sizi Eray’ın farklı ürünlerine bakmaya davet ediyoruz.

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın