444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Yazar kasa > Yazarkasa fiyatları araştırmasında dikkat edilmesi gereken 7 nokta
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
Yazarkasa fiyatları araştırmasında dikkat edilmesi gereken 7 nokta

Yazarkasa fiyatları araştırmasında dikkat edilmesi gereken 7 nokta

Yazarkasa fiyatları araştırması yapıyorsunuz. Bir çok çeşit var ve bir karar vermeniz gerekiyor. İşte size yazarkasa fiyatlarında bakmanızı önereceğimiz 7 nokta.

Yazarkasa fiyatlarında nelere dikkat edilmeli?

Yazarkasa fiyatları araştırmasında dikkat edilmesi gereken 7 nokta

Bugünlerde her şey için bir uygulama var gibi görünüyor. Çalışan uygulamalar, rahatlatan uygulamalar, bankacılık uygulamaları, hatta en yakın tuvaletin yerini gösteren uygulamaların bulunduğu mobil platformlar var. Bilgi dünyasındaki tüm büyük oyuncuların (iOS, Android, Windows Phone) uygulama pazarını doldurduğunu görüyoruz.

Yazarkasa fiyatları araştırmasında dikkat edilmesi gereken 7 nokta
yazarkasa fiyatları

Yazar kasalar ve satış noktası sistemleri için çalışan bir uygulama olması gerektiği ve kullanım kolaylığı ve genel işlevselliği nedeniyle onu kullanmayı tercih edenlerin bir çok imkanı sağladığı görülüyor.  Teknoloji şimdi burada ve herkesin onu kullanması gerekiyor. Fakat gerçek şu ki, pazarda yüzlerce yazarkasa uygulaması var ve hepsi eşit yaratılmıyor. İşte size 7 temel nokta:

1. Yazarkasa fiyatları Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Bir uygulama tabanlı yazarkasa sistemi seçerken UX veya Kullanıcı Deneyimi muhtemelen en önemli faktördür. Şirketler iyi UX tasarımcılarına prim öderler, böylece son yazılımın kendine özgü bir görünüme sahip olması ve hissetmesi gerekir.

Yazarkasa fiyatları araştırmasında dikkat edilmesi gereken 7 nokta
yazarkasa fiyatları

2. 3. Parti Araçlar ve Donanım Entegrasyonu

İyi tasarlanmış uygulamaların başkalarıyla iyi çalışması gerekiyor. Yine de olması gerektiği gibi, ve bir uygulama diğer uygulamaları ve donanımları tanımayı reddediyorsa, başka bir yere bakın. Eklenti / araç örnekleri arasında e-posta pazarlaması, muhasebe yazılımı, e-ticaret ve ödüller veya sadakat programları bulunur.

3. Ödeme Esnekliği

Müşteriler birden fazla ödeme şeklini kabul eden kuruluşları takdir edeceklerdir. Nakit ve kredi kartları iyi olsa da, Apple Pay, Android Pay, PayPal vb. Mobil ödemeler sessizce kazanıyor. Bitcoin bile bazı perakende mağazalarında yavaş yavaş ödeme olarak kabul edilmektedir; bu nedenle, tüm entegre ödeme modlarını incelemek ve mağazanız için uygun bir veya daha fazla yöntemi elde etmek gerçekten sizin için ideal olacak.

Yazarkasa fiyatları araştırmasında dikkat edilmesi gereken 7 nokta

4. Entegre Raporlama

Raporlama, bir yazarkasa yazılımının sağladığı temel işlevlerden biridir ve bir satış noktası uygulaması yerleşik bir entegre raporlamaya sahip değilse veya raporlama hatalıysa, yaklaşmaz. Raporlama yetenekleri arasında satış takibi, envanter yönetimi, çalışan yönetimi, gelişmiş analitik ve herhangi bir cihazla istediğiniz zaman erişilebilen ve indirilebilen istatistiksel veriler bulunur.

5. Çevrimdışı Mod

Yazarkasa uygulamaları, elde taşınır cihazınız ile sunucu arasındaki tüm verileri senkronize etmek için her zaman internete bağlanır. Her şey gerçek zamanlı olarak yedeklenir, böylece veri kaybı veya bozulma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Buradaki tek sorun internetin çökmesi. Bağlantı sıfır olduğunda, bir satış yapamazsınız. Bu nedenle, çevrimdışı çalışmanıza ve bağlantı geri geldiğinde her şeyi senkronize etmenize izin veren satış noktası uygulamalarına bakmalısınız.

Yazarkasa fiyatları araştırmasında dikkat edilmesi gereken 7 nokta

6. Satış Sonrası Servis

Hangi yazarkasa uygulamasını kullanmanız gerektiğini belirlemede servis ve destek çok önemlidir. Eğer şirket temsilcileri cevap vermiyorsa, hiçbir yardımı yoksa, bu, ne tür bir şirket ile uğraştığınızı doğrudan yansıtır. Üst düzey şirketler, müşteri hizmetleri ve memnuniyetine önem verir, bu nedenle en iyi çıkarlarınızı gözeten bir şirket seçmek en iyisidir.

7. Fiyat

Bazı uygulamaların kullanımı ücretsiz olmakla birlikte, bazılarında diğer işlevlerin kilidini açan uygulama içi satın alımlar vardır. Diğer ücretsiz uygulamalar, tercih ettikleri kredi kartı işlemcisi veya başka bir seçeneği kullandığınız sürece ücretsizdir. Bazı ücretli uygulamalar, uygulamalarının ücretsiz deneme sürümlerini sunar. Günün sonunda, hangi POS uygulamasından hoşlanacağınızı seçmek ve tercih etmek size kalmış.

Vera & Beko Yazarkasa

Satış & Servisimiz Yoktur

Toshiba & Ingenico Satış

 

Pidion & Profilo Satış-Servis

 

ERAY'da

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın