444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Otomasyon > ingenico ide280 yazar kasa pos cihazı almanız için 4 neden!
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
ingenico ide280 yazar kasa pos cihazı almanız için 4 neden!

ingenico ide280 yazar kasa pos cihazı almanız için 4 neden!

ingenico ide280 isimli bir cihaz var karşımızda. Yazarkasa pos cihazı aslında. Cihazla ilgili bilgi vermeden önce isterseniz, doğru pos cihazı veya doğru pos sistemi seçmekle ilgili birkaç bilgiyi sizlerle paylaşalım.

Doğru pos cihazı seçmek

Doğru POS cihazı seçmek kritik bir karar. Sadece gerçek donanım veya yazılım ile ilgili değil; uygun bir POS cihazı veya yazar kasa bulmak için çeşitli faktörleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Eray bu faktörleri sizler için sunuyor ve bir karara varmanızı sağlıyor. Yine de birkaç önemli faktörü göz önünde bulundurmanız gerekir.

ingenico ide280 yazar kasa pos cihazı almanız için 4 neden!

Destek Almanız Ömemli

Yazar kasa veya POS cihazınız yeterli müşteri desteği sağlayabilmelidir. Tedarikçinin müşteriler için neler olduğunu bilmelisiniz. İyi bir POS gerekli cevap sürelerini ve telefon desteğini karşılayacak. Ayrıca, tedarikçinin sahip olabileceği herhangi bir değişim politikasını da anlamanız gerekir. Bu noktada ingenico ide280 tam da size göre.

ingenico ide280 yazar kasa pos cihazı almanız için 4 neden!

Kurulum

POS cihazınız için kullandığınız kurulum standardı, ilişkili işler üzerinde kalıcı bir etkiye sahip olabilir. Kalifiye teknisyenler ile iletişime geçtiğinizde, doğrudan kurulum sürecine girmeyeceklerdir. Açıkçası, işinizin bireysel gereksinimlerini karşılayan bir POS istiyorsunuz. Bu nedenle, montajcılar ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi karşılamak üzere kişiselleştirmek için tüm altyapı ve elektrik hatlarını analiz edeceklerdir.

Kurulumdan sonraki ilk iki hafta içinde, sistemin tam olarak çalışmasını engelleyebilecek sorunları olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Deneyim

Tedarikçinin makinenizdeki deneyimini bilmek önemlidir. POS sistemleri, farklı ihtiyaçlara sahip farklı işletmelere hizmet vermek için farklı tasarımlarda mevcuttur. Tedarikçinin müşterinizle aynı iş kolunda müşterileri olup olmadığını öğrenin. Örneğin, bir sağlık merkezi işletiyorsanız, POS sisteminiz restoran işleten birinden farklı olacaktır. Bu nedenle, iyi bir tedarikçi size iş türünü soracak, ihtiyaçlarınızı belirleyecek ve gereksinimlerinizi karşılayacak doğru makineyi verecektir.

İngenico ide280 nedir?

ingenico ide280 yazar kasa pos cihazı almanız için 4 neden!

İngenico ide 280 hem Yazar kasa hem de POS özelliklerini yeni nesilde birleştiren şık tasarıma sahip bir pos cihazı. Dokunmatik renkli ekranı ve kolay menüleriyle kullanıcı dostu olan cihaz, taksit ve puan kazandırma özellikleriyle tüm banka uygulamaları için hazır durumda

POS makinesinde temassız işlem nasıl yapılır?

Temassız POS ile işlem yapmak için; POS‘a tutar bilgisini girip “Giriş” tuşuna bastıktan sonra, kartı POS cihazına yaklaştırın. 350 TL ve altı işlemlerde şifreye gerek kalmadan, 350 TL üzeri işlemlerde ise POS‘tan şifre girilmesini sağlayarak temassız işlem yapabilirsiniz.

Ingenico iDE280 nasıl kapatılır?

iDE280, seyyar kullanım için pilli olarak tasarlanmıştır. Terminal kapalıyken yeşil giriş tuşuna basılarak açılır. Kapatmak için sarı (Silme) tuşa basılır ve “Cihaz Kapatılacak?” sorusuna karşılık giriş tuşuna basılarak kapatılması sağlanır.

Ingenico hangi ülkeye ait?

Ingenico Türkiye, EFTPOS alanında 2015 yılında Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan yazarkasa lisansı da alarak Lisanslı Yazarkasa Firması olmuştur. Ingenico Türkiye, Ingenico terminallerinin bakım-onarım hizmetini de vermektedir. Ingenico Group, Fransa merkezlidir.

Ingenico iDE280 temassız özelliği var mı?

Manyetik, akıllı, temassız kart ve nakit dahil tüm ödeme türlerini destekler.Kart ve cep telefonu üzerinden NFC ödemelerini sağlayan temassız ödeme seçenekleri , Mastercard Paypass ve Visa Paywave tarafından onaylanmıştır.

ingenico ide280 yazar kasa pos cihazı almanız için 4 neden!

İngenico ide280 Ethernet ve GPRS ile kesintisiz iletişim sağlayan cihazın pil modülünün bulunduğu modeller elektrik kesintisi olsa dahi çalışma imkanına sahip durumda. Özelleştirilebilir kısım adları sayesinde yanlış kullanım ihtimali de ortadan kalkıyor.

Vera & Beko Yazarkasa

Satış & Servisimiz Yoktur

Toshiba & Ingenico Satış

 

Pidion & Profilo Satış-Servis

 

ERAY'da

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın

Kişisel deneyiminizi arttırmak için çerez kullanılımına izin verin.