444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Yazar kasa > Yazarkasa pos dünyasının en çok kullanılan 5 markası
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
Yazarkasa pos dünyasının en çok kullanılan 5 markası

Yazarkasa pos dünyasının en çok kullanılan 5 markası

Yazarkasa pos dünyasında dört örnekle karşınızdayız. Kısa bir bilgilendirme yapacağımız bu yazımızda sizlere ihtiyacınız olan ufak bilgiler verme amacındayız.

Bildiğiniz üzere yazarkasa pos dünyasında birçok ürün var. Sizler ihtiyacınız olan bir ürünü seçerken kuşkusuz fiyata bağlı olarak ürünün özelliklerine de dikkat kesiliyorsunuz. Şimdi gelin hep birlikte yzar kasa pos kavramının tanımı ile birlikte yazımıza başlayalım.

Yazarkasa pos nedir?

Yazarkasa pos dünyasının en çok kullanılan 5 markası

Yazar kasa işletmeler tarafından finansal işlemleri hesaplamak ve kaydetmek için kullanılan makinedir. Çoğu, değerleri girmek için kullanılan bir tuş takımının yanı sıra barkod tarayıcı, nakit çekmecesi, makbuz yazıcısı ve teraziler gibi özellikleri ekleme işlevine sahiptir. Yazar kasa, Ohio’dan bir salon sahibi olan James Ritty tarafından icat edildiği 1879 yılına dayanıyor. Ritty, herhangi bir dolandırıcılık faaliyetine karşı çalışanı caydırmak için bir işletmenin satışlarının miktarını ve değerini kaydedebilecek bir cihaza olan ihtiyacı fark etmişti. Tarihsel bir bağlamda, kâr ve büyümeye odaklanan yeni ve daha analitik bir yaklaşıma doğru kaymayı da temsil etti.

Yazarkasa pos dünyasının en çok kullanılan 5 markası

Günümüzde birçok yazarkasa dijital, manuel tuş takımı ve mekanik iç kısımdan ziyade dokunmatik bir ekrana sahip.

Yazarkasa pos sistemi ise donanım ve yazılım karışımını kullanarak ticari işlemlerinizi ve faaliyetlerinizi merkezileştirir. Bu bir yazarkasa gibidir, ancak sadece satışları izlemek yerine, bunları işinizin geri kalanına bağlar. POS sistemleri, daha fazla metriği izleme, analiz etme ve yorumlama yeteneği nedeniyle şirketlerin daha verimli çalışmasına yardımcı olur. Ayrıca, daha kapsamlı ve bilinçli kararlar almanızı sağlayacak daha derin bilgiler sağlarlar.

Yazarkasa fiyatları

Bir mağazadan bir şey satın aldığınızda, işlemi yaptığınız noktaya Satış Noktası adı veriliyor. Satış Noktası sistemleri arasında ödeme sayacı, işlemi yapan kasiyer ve elbette yazarkasa bulunur. Modern satış noktası sistemleri – ve daha büyük, yüksek hacimli işletmelerin ihtiyaç duyabileceği muhtemel bir bileşen – çok önemli POS yazılımını içerir. Bu yazılım, işletmenizin verimli ve maksimum işlevle çalışabilmesi için her şeyi koordine eder.

Yazarkasa pos dünyasının en çok kullanılan 5 markası

Burası aslında paranızın iyi harcanacağı yerdir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak bugün dört haneli rakamları vererek yani 1000 TL’den başlayan fiyatlarlar basit bir yazarkasa bulabilirsiniz, ancak kayıt defterine bağlamanız gereken POS yazılımı ve bilgisayar sistemini de işin içine dahil ettiğinizde bu fiat ister istemez değişiklik arz edecektir.  Yazılımınız için alışveriş yaparken vergi, raporlama ve envanter ihtiyaçlarınız hakkında iyi fikir sahibi olun, böylece ihtiyacınız olan özellikleri öğrenin.

Yazarkasa fiyatları neden farklıdır?

Yazarkasa pos dünyasının en çok kullanılan 5 markası

Yazar kasa fiyatları farklılaşabilir. Çünkü her birinin farklı özellikleri bulunuyor. Yazar kasa pos sistemlerinde sadece yazar kasa satış ve satışları yönetmek için yapılmıştır. Öte yandan POS sistemleri, küçük işletmenizin sinir merkezi görevi görür ve bu satışları nesneleri anlamanıza yardımcı olacak şekilde entegre eder. Bu yüzden aşağıdaki sorulara dayalı özellikler fiyatların da farklılaşmasına neden olur:

  • En popüler ürünleriniz nelerdir?
  • En sadık müşterileriniz kimler?
  • Hangi ürünler satılıyor ve yeniden stoklanması gerekiyor?
  • Çalışanlarınızdan hangisi daha fazla satış sağlıyor?
  • Müşterileriniz işletmeniz hakkında ne düşünüyor
  • İşletmenizin hangi alanları genel olarak çalışmıyor ve çalışmıyor?

Bir yazarkasa size sadece ne kadar para kazandığınızı söylerken, POS sistemi iyi satış yapmayan ürünleri keserek, daha fazla ürün stoklayarak, ödüllendirerek en sadık müşteriler, desteğe ihtiyaç duyan eğitim personeli vb. gibi özellikleri sunar. Haliyle de ister istemez bu özellikler fiyata yansır.

Yazarkasa pos kampanyaları

Şirketler zaman zaman sattıkları ürünlere yönelik olarak kampanyalar düzenlerler. Hal böyle olunca da müşteriler bu kampanya dönemlerinde cazip fiyatlara akın ederler. Ancak bu akın sırasında satılan ürünün teşhir ürünü olup olmadığına en azından bakmalarını müşterilere öneriyoruz. Diğer taraftan kampanya fiyatı olarak ifade edilen konunun gerçekten bir kampanya fiyatı olup olmadığına bakma da önemlidir.

Yazarkasa pos dünyasının en çok kullanılan 5 markası

Yazarkasa pos kampanyalarını kısa bir araştırma yaparak bulabilirsiniz. Özellikle e-ticaret ortamlarının sizlere sunduğu fırsatları görmenizin yanı sıra bir de arama motorlarından ilgili kampanyalar ile ilgili olarak bir araştırma yapmanız mümkün.

Kampanya dönemlerinde ürünlerde % 40 hatta % 50’lere varan indirimler söz konusu olabileceği için avantajlı bir hale geçebilmeniz söz konusu.

Şimdi gelin hep birlikte yazar kasa pos dünyasında yer alan ürünlere hep birlikte bakalım.

İngenico yazarkasa pos

İngenico bugün sunmuş olduğu ürünlerle yazar kasa piyasasında adından söz ettiriyor. Ergonomik tasarımı ile küçük boyutlarda yer alan cihazlarıyla ingenico cihazlarıyla bugün bir çok işletmede karşılaşmak mümkün. Örneğin Ingenico iWE280 renkli bir dokunmatik ekrana sahip ve sadece 456 g ağırlığında. Bu nedenle seyyar kullanıma daha uygun.

Cihaz yüksek oranda pil performansına sahip bulunuyor. Ayrıca paket servisi ve seyyar kullanım için dayanıklı, masaüstü kullanıma da son derece uygun bir cihaz. Temassız kart ödeme fonksiyonu bulunan Ingenico iWE280 GPS özelliği ile konum belirleme ve takip sistemlerine uygun ve aynı zamanda çift SIM desteği sunuyor. Opsiyonel olarak barkod okuyucu bağlanabilen cihazın dokunmatik renkli ekran özelliği aynı zamanda göze de hitap ediyor.

İngenico yazarkasa pos yetkili servis

Uçtan uca ödeme konusunda dünya lideri olan Ingenico Group, 2007 yılında, 1998 yılından beri Türkiye distribütörlüğünü yürüten firmayı satın alarak, Türkiye pazarına doğrudan giriş yapmış bir firam. Ingenico kanıtlanmış teknolojisi, sektöre yön veren standartları ve ergonomisi ile kullanıcıları tarafından maksimum güvenilirlik sağlıyor. Ayrıca çok yönlü ve kullanımı kolay ürünler sunan bir marka olarak da biliniyor.

İngenico bugün sunmuş olduğu ürünlerle geniş bir pazar yelpazesine ulaştığı için sunmuş olduğu pos desteği de çok değerli durumda. Ingenico yazarkasa pos bakım onarım merkezleri ile bugün Türkiye’nin dört bir tarafına yayılmış durumda. Bakım ve onarım merkezleri bilgisi için 0850 250 40 30 no’lu telefondan iletişime geçerli gerekli bilgileri alabilmeniz mümkün.

Beko yazarkasa pos

Beko, bugün yazar kasa pos alanında işletmeler için ustaca çözümler üretmeye çalışıyor. Avea ile işbirliği sayesinde Beko yazarkasa pos, bir SIM kart satın almaya gerek kalmadan aylık iletişim ücreti içeren entegre bir GSM kartı ile tüketicilere sunuluyor.

Beko yazarkasa pos cihazını Gelir İdaresi Tebliği uyarınca tasarlamanız mümkün. Türkiye’de yazarkasa pos alanında ürettiği ürünlerle adından söz ettiren Beko yazarkasa pos cihazları ürün çeşitliliğiyle birlikte farklı tercihleri de ön plana çıkarıyor.

Beko yazarkasa pos müşteri hizmetleri

Bilindiği üzere müşteri hizmetleri satın alma işlemi yapan bir tüketici ile onu satan şirketin temsilcisi arasında doğrudan birebir etkileşimi ifade ediyor. Çoğu perakendeci bu doğrudan etkileşimi, alıcı memnuniyetini sağlamada ve tekrar eden işleri teşvik etmede kritik bir faktör olarak görmektedir.

 Bugün bile, müşteri hizmetlerinin çoğu otomatik self-servis sistemleri tarafından ele alındığında, bir insanla konuşma seçeneği çoğu işletme için gerekli görülmektedir. Müşteri hizmetlerinin liderliğin anahtar bir yönü olduğu özellikle vurgulanır.

Yazarkasa pos dünyasının en çok kullanılan 5 markası

Bu yön öneli olduğu beko yazarkasa pos müşteri hizmetlerini öncelemiştir. Beko yazarkasa pos çağrı merkezi telefon numarası olarak 0850 250 07 67 telefon numarasını bir yere not ediniz.

Beko yazarkasa pos servis 0850

Çoğu şirketin perde arkasında, ürünlerini satın alan insanlarla hiç tanışmayan veya selamlamayan insanlar var elbet. Müşteri hizmetleri temsilcilerinin aracılığı ile ulaştığınız servis hizmetleri alıcılarla doğrudan temasta bulunan kişilerdir. Alıcıların şirket ve ürün hakkındaki algıları, kısmen o kişiyle ilişkilerdeki deneyimleriyle şekillenir.

Biz yine yukarıda verdiğimiz numarayı tekrar hatırlatalım. Beko yazarkasa pos çağrı merkezi telefon numarası olarak 0850 250 07 67 telefon numarasını bir yere not ediniz.

Beko yazarkasa pos destek

Destek hizmetleri, bir ürünün alıcısı ile onu satan şirket arasındaki etkileşimdir. İyi bir destek hizmetleri, her seferinde bir müşteriye marka sadakati sağlayarak iş başarısı için kritik öneme sahiptir.

Son yenilikler destek hizmet sistemlerini otomatikleştirmeye odaklanmıştır, ancak insan unsuru bazı durumlarda vazgeçilmezdir. Bu nedenle, birçok şirket müşteri memnuniyeti düzeylerini artırmak için çok çalışmaktadır.

Yazarkasa pos dünyasının en çok kullanılan 5 markası

Beko yazarkasa pos servis

Beko yazar kasa pos servisleri de yukarıda belirttiğimiz memnuniyet için çalışıyor. Onlarca yıldır, birçok sektördeki işletmeler, süreçlerini mümkün olduğunca otomatikleştirerek personel maliyetlerini azaltmaya çalıştı. Ancak servis hizmetlerinde birçok şirketin çevrimiçi olarak ve telefonla sistem kurmasına, insan varlığı olmadan mümkün olduğunca çok soruyu yanıtlayan veya mümkün olduğunca çok sorunu çözmesini sağladı.

Beko yazarkasa servis rekabetin adı

Ancak sonuçta, insan etkileşiminin vazgeçilmez olduğu servis hizmetleri sorunları var ve bu da rekabet avantajı yaratıyor.

Çoğu başarılı işletme, üstün servis hizmeti sunmanın öneminin farkındadır. Eğitimli bir müşteri hizmetleri temsilcisiyle nazik ve empatik etkileşim, bir müşterinin kaybedilmesi veya elde tutulması arasındaki fark anlamına gelebilir.

Beko yazarkasa pos fiyat bilgisi

Bako yazarkasa pos fiyatlarına bakacaksanız sizler için önereceğimiz platformlar var gittidigiyor.com, sahibinden.com, n11.com gibi e-ticaret platformlarından fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Alacağınız bu fiyat bilgisi sizler için bir karşılaştırma yapma imkanı da sağlıyor. Bu nedenle verimli ve etkili bir tercih yapabilmeniz böylelikle mümkün oluyor.

Beko yazarkasa pos fiyatları

Beko yazarkasa pos fiyatlarına baktığımızda Beko 300 Tr Yazar Kasa Pos cihazının fiyatının 1.650 TL civarında olduğunu görüyoruz.

Diğer bir ürün olan Beko 220TR fiyatının ise 1.500 TL olduğunu görüyoruz. Tabi bu fiyatların yazının yazıldığı sırada böyle olduğunu vurgulayalım.

beko yazarkasa servis izmir

Beko yazarkasa servis izmir” şeklinde bir arama yaptığınızda karşınıza İzmir’de bulunana servisler çıkıyor. Buradaki servislere bir bakarak size en yakın adresteki servise giderek sorunlarınızı çözmeniz mümkün.

Vera yazarkasa pos

Vera Delta Yazar Kasa Pos cihazı bugün piyasada yaklaşık olarak 650 TL’den satılıyor. Vera yazar kasaları EFT pos özellikli dilediğiniz zaman banka yükleterek bankalı veya bankasız kullanabiliyorsunuz.

Yazarkasa pos dünyasının en çok kullanılan 5 markası

Verifone yazarkasa pos destek hattı

Verifone yazar ksa pos destek hattı ile ilgili olarak verifone’un ana sayfasından form doldurmakla işleminizi çözebiliyorsunuz. İlgili sayfada “Verifone, müşterilerin tüm zorlu süreçlerinde iş ortağı olarak yer almakta ve çözümler üretmektedir. Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz, ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir” şeklinde bir ifade yer alıyor.

Kolay yazarkasa

Kolay yazarkasa herhangi bir marka falan değil. Daha çok yazar kasa pos cihazlarına rahat ulaşmak amacıyla yazılan bir ifade. Arama motorlarında yazılan bu ifade karşılığında daha çok ingenico marka yazarkasa pos cihazlarının ürünleri ile karşılaşıyoruz.

Profilo yazarkasa pos

Profilo yazarkasa pos cihazlarıyla ilgili size fiyat bilgisini vermemiz gerekirse ürünün sabit cihazı ile mobil elde taşınır ürünü arasında bir farkın olduğunu söyleyebiliriz. Sabit ürünün fiyatı 700 TL’den başlayan fiyatlarla sunulurken, PROFİLO S900 ECR yeni nesil mobil yazarkasa pos fiyatının 1950 TL olduğunu görmekteyiz.

Yazarkasa pos rulosu

POS kağıt rulolarının kullanımı çok kolay. Onlarla ilgili her şey bir işletme sahibi olarak, kullanılan kağıdın türünü, üretim sürecini ve bir kez teslim edildiğinde paketleme yapılmasını sağladı. Bu kağıt rulolarını kullanmak için tek ihtiyacınız bir bilgisayar ve bir termal yazıcıdır. Bilgisayarınız veya terminaliniz size özel bir işletim sistemi ile programlanmış olmalı, yazıcıya bağlı ve doğru şekilde yerleştirilmiş kağıt rulosu işlemlerinizi yapmaya hazırsınız. Bu sistem çok kısa bir eğitimden sonra herkes tarafından kullanılabilir.

Yazarkasa pos dünyasının en çok kullanılan 5 markası

Yazarkasa rulosu boyutu

Kağıt rulo boyutu – en küçük 32 mm’den en büyük 80 mm’ye kadar kullanabileceğiniz birkaç boyutta kağıt rulosu bulunuyor. Boyut seçiminiz kullanımınıza bağlıdır. Örneğin, 80 mm’lik kağıt rulosu bir süpermarket veya restoran kullanımı için uygun olacaktır, çünkü ona birçok bilginin sığması gerekir. Boyutları da standardize edilmiştir.

Yazarkasa bildirimi

Yazarkasa bildirimi ile ilgili olarak vergi dairesine bir dilekçe yazmanız gerekiyor. Bu dilekçe için verdiğimiz bu linke tıklayabilirsiniz

Eray yazarkasa

Eray Teknoloji, 1987 yılında yazar kasa satışı ile başladığı iş hayatında, kısa zamanda bünyesine kattığı teknik destek hizmeti ile sektöre güçlü bir giriş yapmıştır. Barkodlu sistem satış ve kurulumunun yanı sıra terazi ve yazılımlarla donattığı ürün yelpazesi ve hizmetleri ile sektörün tanınan ve bilinen kurumları arasına girerek çok sayıda ödül almıştır.

Bugün İstanbul Genel Müdürlük olmak üzere Ankara ve İzmir’de iki bölge müdürlüğü ve geniş bayi ağı ile hizmet veren Eray Teknoloji, otuz yılı aşkın sektörel deneyiminin ardından mağaza, market ve restoran otomasyonuna ilişkin geliştirdiği kullanıcı dostu çözümlerini Boylam Yazılımla pazara sunmaktadır.

Garanti yazarkasa pos

Garanti Bankası ingenico’nun yazar kasa pos cihazları ile ilgili bir kampanya yürütüyor. Konuyla ilgili bilgi almak için Garanti Bankası Şubelerini ziyaret edebilir, başvuru için 444 0 337’ yi arayabilirsiniz.

Vera & Beko Yazarkasa

Servisimiz Yoktur

Toshiba & Pidion & Ingenico

ERAY'da

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın