444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Otomasyon > Yemeksepeti restoran kontrol nasıl kullanılır?
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
Yemeksepeti restoran kontrol nasıl kullanılır?

Yemeksepeti restoran kontrol nasıl kullanılır?

Bu yazımızda sizlere yemeksepeti restoran kontrol konusunu anlatmaya çalışacağız. Bilindiği üzere günümüzde artık bir çok restoran yemeksepeti sayesinde online olarak müşterilerine hizmet verebilmektedir. Bu durum işletmeler için son derece avantajlı durumlar ortaya koymaktadır.

Şimdilerde her bir yemek işi yapan firmanın bu hizmete dahil olması için yemeksepeti’nin interne sayfasından yeni restoran kaydını yaptırması gerekiyor. Bu kaydın yapılmasından sonra ise yemeksepeti restoran kontrol bölümünden işlemin tamamlanıp tamamlanmadığını kontrol etmeniz gerekiyor.

Yemeksepeti nedir?

Yemeksepeti restoran kontrol nasıl kullanılır?

Yemek Sepeti ile binlerce restoran, yüz binlerce yemekten istediğinizi anında online sipariş edebileceğiniz , paket servis ile yemek siparişi verebileceğiniz bir platformdur.

Bu platformla birlikte bulunduğunuz ildeki restoranlardan ve yemek firmalarından yemel siparişi verebilir ve bulunduğunuz yere servisi isteyebilirsiniz.

Yemeksepeti restoran kontrol nasıl kullanılır?
yemeksepeti rastoran kontrol

Yemeksepeti restoran kontrol nedir?

Yemeksepeti restoran kontrol nasıl kullanılır?

Yemeksepeti restoran kontrol kullanıcı kayıt formu doldurularak veya sosyal medya ağları üyeliği (Facebook, Twitter, Pinterest ve benzerleri) aracılığıyla www.yemeksepeti.com adresinden veya bu adres üzerinden erişilebilen web-sitelerini kapsayan siteler üzerinden Yemeksepeti.com sistemine üye olunan ve restoran kontorülünün yapıldığı sistemdir.

Yemeksepeti.com kullanıcılarına internet ortamında, mobil telefonlarda, akıllı TV sistemlerinde veya benzer platformlarda geliştirilebilen uygulamalardan sisteme üye işyerlerinden yemek siparişi verme imkanı ve buna ilişkin hizmetleri sunduğu için hem işletme sahiplerine hem de işletmelerin müşterilerin son derece kolaylık sağlıyor.

Yemeksepeti restoran kontrol nasıl kullanılır?
yemeksepeti restoran kontrol

Yemek sepeti restoran kontrol işletmelere ve müşterilere hangi katkıları sağlıyor?

Kuşkusuz iyi bir restoran, yemek kalitesi için yüksek bir standart belirler ve misafirlerin her öğünde aynı kaliteyi almasını sağlar. Kaliteli yemek servisi, restoranınıza iyi bir itibar kazandırabilir ve misafirlerinizi tekrar ziyaretler için geri gelmeye zorlayabilir. Kaliteli malzemeler ve deneyimli bir aşçı, tutarlı bir şekilde iyi yemek servisi yapması için önemlidir.

İyi bir aşçı, konuklarınızın ihtiyaçlarını anlar ve misafirlerin yemeklerini her seferinde sipariş ettikleri şekilde almalarını sağlamak için mutfak personeliyle iyi çalışır.

Aynı şekilde yemek sepeti restoran kontrol sistemi de işletmenizin harika özelliklerini internet ortamında müşterilere sunmanızı sağlıyor. Diğer taraftan müşterilerin de sizlere daha kolay ulaşmasını sağlıyor.

Yemeksepeti restoran kontrol nasıl kullanılır?
yemeksepeti restoran kontrol

İnternet ortamında iyi müşteri hizmeti sunmak, konuklarınızın restoranınızla ilgili genel deneyimini geliştirmeye yardımcı olur. Konuklarınızla etkileşimde bulunan personel nazik olmalı ve olumlu bir tutum sergilemelidir. Sunucular menüyü iyi bilmeli, konuklara yiyecek ve içecekleri zamanında teslim etmeli ve memnun olmayan bir konuğun sahip olabileceği sorunları hızla çözmelidir. Tüm personel, mutfak, yemek hazırlama alanları ve konukların temas ettiği alanlar dahil olmak üzere restoranın her zaman temiz tutulmasına yardımcı olmalıdır.

Yemeksepeti’ne nasıl üye olunur?

Yemeksepeti restoran kontrol nasıl kullanılır?

Yemeksepeti’ne üye olmak için önce Yemeksepeti.com web sitesi, mobil uygulamaları ya da mikro sitesinin Ana Sayfa’sına ya da internetten arama ya da reklam kampanyaları ile gelebileceğiniz Yemek/Marka Arama sayfalarına girmeniz gereklidir. Ana Sayfa ya da Yemek/Marka arama sayfası üzerinden Üye Ol bağlantısına tıklayarak, karşınıza çıkan yeni sayfada E-posta ile Üye Ol ya da Sosyal Ağ ile Üye Ol bağlantılarından herhangi biri altındaki formu doldurarak Yemeksepeti üyesi olabilirsiniz. Yemeksepeti üzerinden gerçekleşen işlemler mesafeli sözleşmeler yönetmeliği kapsamında sayılmamaktadır.

Yemeksepeti ne kadar ücret alıyor?

Restoran sahibine sosyal medya hesabı üzerinden yanıt Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, ”Yemeksepeti‘nin ortalama komisyonu yüzde 8 civarı. En yüksek komisyon ise yüzde 12. Kurye servisi hizmetini komisyonmuş gibi gösteriyorsunuz. Kendi kuryenizi kullanırsanız böyle bir sorun kalmaz, yüzde 10 komisyon verirsiniz

Yemeksepeti puan ne işe yarar?

Yemeksepeti uygulamasında sık sık etkinlikler ve kampanyalar oluyor. … Yemeksepeti, kazandığı puanlar sayesinde muhtar olan kullanıcıya çoğu zaman indirim kuponu gibi çeşitli ayrıcalıklar veriyor. Buradan puanların direkt olarak indirim kuponu gibi ayrıcalıklar sağlamadığını söyleyebiliriz

Yemeksepeti’nde yemek seçimi nasıl yapılır?

Yemeksepeti restoran kontrol nasıl kullanılır?

Yemeksepeti’nde yemek seçimi yapmak için Yemeksepeti web sitesi, mikro sitesi ya da mobil uygulamaları üzerinden, restoranların menülerini bulabileceğiniz Restoran Detay sayfalarına girmeniz gerekmektedir. Bu sayfalara Yemeksepeti Ana Sayfası ya da arama sonuçlarınız ya da reklam kampanyaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yemeksepeti kargo ücreti var mı?

Yemeksepeti kullanıcılardan hiç ücret veya kredi kartı bilgisi talep etmez. sadece aracılık yapar.

Yemeksepeti restoran kontrol nasıl kullanılır?

Restoran Detay sayfasında, o restorandan sipariş verebileceğiniz yemekleri ve diğer ürünleri görebilirsiniz. Yemek seçiminizi yapmak için istediğiniz yemeğin üzerine tıklayıp Ürün Detay penceresini açmalı ve ilgili opsiyon seçimlerinizi yaparak Sepete Ekle butonuna tıklayarak ürünü sepetinize eklemelisiniz.

Bu yönteme alternatif olarak, ürünün içecek tipi, sos, yan ürün vb. gibi opsiyonları yoksa, sadece ürünün yanındaki artı (+) butonuna tıklayarak da yemek seçiminizi yapabilirsiniz.

KURU SABİTLEDİK

Hızlı Satış & Restoran Modüllerinde

Donanım & Terazi Ürünlerinde

15-24 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerlidir

1 $ = 15,5 TL

boylam mağaza otomasyonu ve perakende satış yönetim yazılımı program sistemi

BOYLAM YAZILIM

  • Değişiklik yapmak hakkı saklıdır.
  • Stoklarla sınırlıdır.
  • TL ile satılan ürünlerde geçerlidir.

444 85 85

Kapat

Vera & Beko Yazarkasa

Satış & Servisimiz Yoktur

Toshiba & Ingenico Satış

 

Pidion & Profilo Satış-Servis

 

ERAY'da

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın