444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Gündem > Yeni nesil yazar kasa ingenico iwe280 ile tanışın: Geleneksel bir yazar kasa ile POS sistemi arasındaki farklar
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
ingenico iwe280

Yeni nesil yazar kasa ingenico iwe280 ile tanışın: Geleneksel bir yazar kasa ile POS sistemi arasındaki farklar

Bu yazımızda sizler için ingenico iwe280 yeni nesil yazar kasa ile ilgili bilgi vermek istedik. Bu bilgiyi verirken de geleneksel bir yazar kasa ile pos sistemi arasındaki farklara da değinmeyi uygun bulduk.

Geleneksel bir yazar kasa, kasa depolamak ve satış işlemlerini kaydetmek için kullanılan temel bir sistemdir.

Satış kaydetme ve nakit depolamanın yanı sıra, bir satış noktası (POS) sistemi, stok takibi, çalışan ve müşteri yönetimi ve muhasebe yazılımınız gibi diğer işletme programları için entegrasyon özelliklerine sahiptir.

POS sistemleri, herhangi bir işletmenin bütçesine ve ihtiyaçlarına uygun fiyat noktalarında bulunur ve çoğu küçük işletme sahibi için en iyi seçimdir.

Yeni nesil yazar kasa ingenico iwe280 ile tanışın: Geleneksel bir yazar kasa ile POS sistemi arasındaki farklar

Satış işlemlerini yapmak, bir iş yapmanın önemli bir parçasıdır ve bu ödemeleri halletmek için satın aldığınız kasiyer sistemi önemli bir karardır. Birkaç kayıt türü mevcut olduğunda, küçük işletme sahipleri genellikle “İşletmem için en iyi pos cihazı hangisidir?” diye merak ederler.

Yerel bir perakende satış mağazasına veya çok lokasyonlu bir restorana sahip olun, ihtiyaçlarınıza uygun bir kayıt sistemi vardır. Geleneksel yazarkasa, satış noktası (POS) sistemleri ve seyyar POS cihazı arasından seçim yapabilirsiniz.

Farklı yazar kasa türleri nelerdir?

Satış işlemlerinizi işlemenize ve yönetmenize yardımcı olacak çeşitli sistemler vardır. Tüm yazarkasalar üç kategoriden birine girmektedir: geleneksel yazarkasa, POS yazarkasa veya mobil POS yazarkasa sistemleri.

Yeni nesil yazar kasa ingenico iwe280 ile tanışın: Geleneksel bir yazar kasa ile POS sistemi arasındaki farklar

Her seçeneğin kendi yararları ve sınırlamaları vardır. Seçmeniz gereken sistem işletmenizin büyüklüğüne, sektörüne, bütçesine, ihtiyacınız olan özelliklere ve kişisel tercihlerinize bağlı.

Geleneksel yazar kasa

Elektronik yazarkasa olarak da bilinen geleneksel bir kasa, satışları yönetmek için kullanılan temel bir sistemdir.

POS yazarkasa

Bilgisayarlı bir kayıt veya bir POS sistemi olarak da bilinen bir POS yazarkasa, geleneksel bir yazarkasadan daha gelişmiş ve küçük işletmeler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu modern sistemler sadece taksitli toplamlardan ve baskı makbuzlarından çok daha fazlasını yapabilir.

İhtiyacınız olan özelliklere bağlı olarak, muhasebe yazılımınız ve e-posta pazarlama hizmetiniz gibi, çok basit bir POS sistemi veya gelişmiş özelliklere sahip ve üçüncü taraf iş uygulamaları ile entegre olarak birini seçebilirsiniz.

Ingenico iWE280 Yeni Nesil Seyyar YazarkasaPOS

Ergonomik tasarımı ile küçük boyutlardaki bu Ingenico iWE280 renkli bir dokunmatik ekrana sahip ve sadece 456 g ağırlığında. Bu nedenle seyyar kullanıma daha uygun.

Yeni nesil yazar kasa ingenico iwe280 ile tanışın: Geleneksel bir yazar kasa ile POS sistemi arasındaki farklar

Cihaz yüksek oranda pil performansına sahip. Ayrıca paket servisi ve seyyar kullanım için dayanıklı, masaüstü kullanıma da son derece uygun vaziyette. Temassız kart ödeme fonksiyonu bulunan Ingenico iWE280 GPS özelliği ile konum belirleme ve takip sistemlerine uygun ve aynı zamanda çift SIM desteği sunuyor. Opsiyonel olarak barkod okuyucu bağlanabilen cihazın dokunmatik renkli ekran özelliği aynı zamanda göze de hitap ediyor.

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın