444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Yazar kasa > Yeni nesil yazarkasa ile hatalar en aza iniyor
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
yeni nesil yazarkasa

Yeni nesil yazarkasa ile hatalar en aza iniyor

Yeni nesil yazarkasa kavramını özellikle son yıllarda çok duyuyoruz. Ticaret erbabının işletmelerinde yer verdiği bir cihaz olarak hayatın vazgeçilmezi haline geldi.

Özellikle insan hayatına kattığı değerler itibariyle değerlendirebileceğimiz bir cihaz olan yazarkasa insan kaynaklı hataları azaltma yönüyle son derece önemli bir cihaz.

Yeni nesil yazarkasa ile kolaylık

Modern bir yazarkasa sisteminin kullanım kolaylığı ve basitliği, insan hatasını en aza indiriyor. Bu durum da aslında müşterilerle ilişkileri geliştirir ve hata çözümü nedeniyle dahili işlemlerin yavaşlamasını önler.

Eski bir kayıttaki hatalar, yanlış bilgi (yanlış fiyatlandırma, yanlış ürün satılır vb. gibi) nedenlerle bir çok iç soruna ve müşterinin hata nedeniyle rahatsız olması nedeniyle müşteri hizmetleri ile ilgili sorunlara yol açabilir. Dünya çapındaki tüketicilerin % 62’si kötü müşteri hizmetleri deneyiminden sonra mağazaya dönmüyor.

Hatalar en aza iniyor

Modern POS sisteminin kullanım kolaylığı ve basitliği insan hatasını en aza indiriyor.

Yeni nesil yazarkasa ile hatalar en aza iniyor
yeni nesil yazarkasa

Bulut tabanlı veri depolama, modern yazarkasa sistemlerinin ayırt edici özelliğidir ve verilerinizi iş günü boyunca gerçek zamanlı olarak oturum açarken güvenli, uzak bir yerde saklamanızı sağlar. Sistem sizin için tüm bilgileri günlüğe kaydettiğinden, insan hatası riski etkin bir şekilde ortadan kaldırılır.

Bu, envanter tutarsızlıkları ve her satışta yazmak için bir defter kullanmak gibi zorlu görevler gibi sorunları önler; burada yanlış bir sayı verilerinizi önemli ölçüde azaltabilir. Birçok POS sistemi, rapor oluşturma araçlarıyla yönetim yazılımı sunar, böylece sayılarınızı yerinde iki kez kontrol edebilirsiniz.

Müthiş verimlilik

Modern POS sistemleri ve yazılımlarının sürekli olarak daha fazla özellik ve daha iyi performansla güncellendiği göz önüne alındığında, küçük bir işletme, işlerini büyütmek için bir sonraki adımı atmak istediklerinde göz önünde bulundurulması gereken çok sayıda seçenek ve özelliğe sahip olmayı bekleyebilir.

Yeni nesil yazarkasa ile hatalar en aza iniyor

Günümüzün perakende ve hizmet ortamında, küçük işletmeler rekabetçi kalmak ve operasyonları idare etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak için elde edebilecekleri her şeye ihtiyaç duyuyorlar.

Genellikle iş ve müşteri yönetiminin telaşlı hızına ayak uydurmak için, küçük bir işletmenin tam iş yönetimi sağlamak adına yeni nesil yazarkasa kullanması zorunlu bir duruma işaret ediyor.

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın