TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın

HAKKIMIZDA

35 Yıllık Birikim, Tecrübe, Uzmanlık, Ekip
eray.com.tr > Hakkımızda

Her başarı bir hayal ile başlar

Eray Teknoloji, 1987 yılında yazar kasa satışı ile başladığı iş hayatında, kısa zamanda bünyesine kattığı teknik destek hizmeti ile sektöre güçlü bir giriş yapmıştır. Barkodlu sistem satış ve kurulumunun yanı sıra terazi ve yazılımlarla donattığı ürün yelpazesi ve hizmetleri ile sektörün tanınan ve bilinen kurumları arasına girerek çok sayıda ödül almıştır.

Bugün İstanbul Genel Müdürlük olmak üzere Ankara ve İzmir’de iki bölge müdürlüğü ve geniş bayi ağı ile hizmet veren Eray Teknoloji, otuz yılı aşkın sektörel deneyiminin ardından mağaza, market ve restoran otomasyonuna ilişkin geliştirdiği kullanıcı dostu çözümlerini Boylam Yazılımla pazara sunmaktadır.

Otomasyon sistemleri ile uyumlu yeni nesil yazar kasa, barkodlu barkodsuz ürünler, terazi ve diğer aksesuarın satış, kurulum ve desteğinde öncü kuruluşlar arasında yer alan Eray Teknoloji güvenilir ve kaliteli ürün ilkesiyle sunduğu hizmetler sayesinde Türkiye’nin en büyük ilk 500 bilişim şirketi arasına girmiştir.

Barkod, elektronik ve yazılım olmak üzere üç alanda Teknik Servis Desteği veren Eray Teknoloji, uzman bir kadroyla çalışmalarına devam etmektedir.

Biz bir aileyiz

” Bir araya gelmek bir başlangıç,

Birlikte kalabilmek ilerleme,

Birlikte çalışmak ise başarıdır”

1987’de başlayan bir başarı hikayesİ

Hakkımızda

Dürüstlük
Müşteri memnuniyeti
Esneklik
Gelişme

Uctan uca tam entegre çözüm ve hizmetlerimizi izleyin

Hakkımızda

Yakup Demir

Kurucu / CEO

İşinize hız işletmenize değer katıyoruz

Misyonumuz

Mağaza, market, restoran, kafe otomasyonu ve hizmet verdiğimiz her alanda kullanıcıların etkin bir şekilde ürünlerimizden yararlanabilmeleri için gerekli olan yazılım, donanım ve aksesuar desteğini sağlamak;

Hızlı, güvenilir ve ekonomik ürün yelpazemizle teknolojik yenilikleri gündemlerine taşıyarak iş kapasitelerini geliştirmelerine yardımcı olmak.

Ülke genelinde dağıtıcısı olduğumuz ürünlerin temsilinin yanı sıra satış sonrası verdiğimiz hizmetle tüketicilerin de sesi olmaktır.

Vizyonumuz

İlkelerimiz çerçevesinde sunduğumuz hizmetlerle, tüketicilerin sektörel otomasyon, yazılım ve donanım ihtiyaçlarında akıllarına gelen ilk destekçisi olmak;

Bayilerimizle birlikte büyüyerek sektörün nabzını tutmaktır.

Doğru tercihler bilgi, tecrübe ve uzmanlığın sonucudur
Mağaza / Online Alışveriş