TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
eray.com.tr > Eray’da Kariyer
handshake 1

ERAY KARİYER STRATEJİSİ

Sektörel uzmanlar yetiştirmeye odaklı bir şirket olan Eray Teknoloji olarak insan kaynakları stratejimizi bu çerçevede oluşturarak Türkiye perakende sektörüne son teknoloji otomasyon, ödeme ve yönetim sistemlerini ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu amaç doğrultusunda çalışanlarımızın bireysel gelişim, yüksek performans ve mesleki başarıları için gerekli olanakları sunmayı temel hedeflerden biri olarak kabul ediyoruz.

Eray Teknoloji’de görev alan biri, sadece işe başlayan biri değil aynı zamanda geleceğin sektörel öncülerinden biri olan bir yönetici olarak değerlendirilir. Bu amaç doğrultusunda hedefleri olan ve bu hedefe odaklı başarılı insanlarla birlikte olmayı tercih ediyoruz. Bu stratejinin bir parçası olarak Eray yöneticilerini kendi içinden çıkarmaya bir prensip olarak belirlemiştir.

Eray’da bir takım ruhu ortaya koyabilmek için çalışanların bireysel başarılarının yanında hem takımların hem departmanlarını hem de kurumlarını sahiplenmesini bekleriz. Sen de tam bir başarı için işine ekibine ve başarına “ADANMIŞLIK SEVİYESİNDE SAHİP ÇIK”

Lider yetiştirmeye odaklı bir şirket olarak, insan kaynağı politikalarımızı da bu değer doğrultusunda örüyor ve çalışanlarımıza bireysel gelişim, yüksek performans ve başarı için her türlü olanağı yaratmayı hedefliyoruz.

Toplumsal duyarlılık ve sosyal sorumluluk Eray’ın vazgeçilmez bir değeri ve geleneğidir. Eray kendisini faaliyet gösterdiği ülkenin ve içinde yaşadığı toplumun ayrılmaz bir parçası ve katılımcı üyesi olarak görür. Bu anlamda da toplumun ihtiyaçlarına her zaman duyarlıdır. Yaşamın daha iyiye gitmesi Eray için önemlidir ve Eray buna katkıda bulunmak için çalışır.

Cuma günleri ve yaz aylarında esnek kıyafet uygulaması ile çalışanlarımızın kendilerini rahat hissedecekleri bir çalışma ortamı sunuyoruz. Hemen her hafta yapılan doğum günü gibi çeşitli kutlamalarla ekip olarak birlikte oluyor ve birlikte eğleniyoruz.

Mağaza / Online Alışveriş